مطالعه ی گروهی رشته ی میکروب شناسی(میکی ها)92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bacillus.bs

New member
چرا همتون قهر كرديد
479512_sad5.gif

miladp1372

New member
باسیلوس عزیز من ترم 1 هستم یه سوال می کنم تو رو خدا بهم نخندین هنوز به درس هاش نرسیدم فرق میکروب و باکتری چیه؟؟؟‌ویروس و قارچ پروتزویر رو می دونم آآ
آخه یکی زده رشته مورد علاقه میکروب یکی زده باکتری بازم ممنونم

sefidrooze

New member
عزیزم میکروب شامل تمام موجودات میکروسکوپی میشه قارچ ویروس تک یاخته .................... ولی باکتری انحصارا باکتریه...............مثل اینکه بگی من ایرانیم.......... این میشه میکروب ولی اگه بگی من میلاد هستم خودتو شخصا و منحصرا معرفی کردی.............ارشد میشه میکروب شناسی چون همه چی میخونیم توی این دوره دکترا میشه فقط باکتری شناسی............

sokot

New member
باسیلوس جوووونم قهر ما ل بچه هاست ما بزرگ شدیم.:thanks:

بیوشیمی پروتئین هارو دارم میخونم.

sokot

New member
باسیلوس جوووونم قهر ما ل بچه هاست ما بزرگ شدیم.:thanks:

بیوشیمی پروتئین هارو دارم میخونم.

bacillus.bs

New member
توي ارشد باكتري و ميكروب شناسي پزشكي يكي هست اگر از نظر رشته باشه ولي در معناي لغوي هموني هست كه مريم گفت،
يه چيز ديگه خيلي خوبه كه از ترم اول عضو اين سايت شدي منم اگر از ترم اول عضو همچين سايتي بودم الان بايد به جاي ارشد ازمون دكترا را امتحان ميدادم

nori

New member
سلام بر همه بچه های حرفه ای میکروب
یک سوال من برای میکروب علوم میخونم میشه راهنماییم کنید چی بخونم که حداقل 50-40 درصد میکروب و اون مجموعه را بزنم. توی 40 روزباقی مونده هم بشه جمعش کرد. بقیه درسا ok هستم.

nori

New member
توي ارشد باكتري و ميكروب شناسي پزشكي يكي هست اگر از نظر رشته باشه ولي در معناي لغوي هموني هست كه مريم گفت،
يه چيز ديگه خيلي خوبه كه از ترم اول عضو اين سايت شدي منم اگر از ترم اول عضو همچين سايتي بودم الان بايد به جاي ارشد ازمون دكترا را امتحان ميدادم

سلام بر همه بچه های حرفه ای میکروب
یک سوال من برای میکروب علوم میخونم میشه راهنماییم کنید چی بخونم که حداقل 50-40 درصد میکروب و اون مجموعه را بزنم. توی 40 روزباقی مونده هم بشه جمعش کرد. بقیه درسا ok هستم.

bacillus.bs

New member
واي ميكروب علوم اصلا نمي تونم بهش فكر كنم نوري جان از كي شروع كردي كه همشو اكي هستي

bacillus.bs

New member
تازه ميكروب علوم كه فقط باكتري نيست ميكروب محيطي صنعتي و غذائي هم شامل ميشه

nori

New member
واي ميكروب علوم اصلا نمي تونم بهش فكر كنم نوري جان از كي شروع كردي كه همشو اكي هستي

منظورم از اوکی اینه که بقیه را دارم میخونم و منابعش را هم میدونم. مث ژنتیک سلولی بیوشیمی و. ..اما میکروب توش موندم؟؟؟؟؟؟؟:21: نمیدونم چه کنم . به نظرتون اینا چطوره؟ برای علوم؟
عمومی جاوتز
باکتری مورای
ایمنی جاوتز
ویروس برای کنکور
قارچ.....؟؟
صنعتی محیطی: دکتر امتیازی؟؟؟
خدایا چقدر زیاده!!!!!!!!!!:14:

bacillus.bs

New member
كتاب ملك زاده را من شنيدم خوبه از فصل ٨به بعد
قارچ شادزي
ايمني 4استاد
البته براي بهداشته نمي دونم به درد علوم ميخوره يا نه
علوم درساش فوق العاده زياده
زيست گياهي جانوري هم مي خوني؟

abraham

New member
سلام واسه میکروب علوم که خودمم امسال دارم واسه میکروب جاوتز واسه بیوشیمی ضروریات رضا محمدی واسه زنتیک سیدنا واسه سلولی کتاب سازمان سنجش رو بخونین زبانم کنکورهای گذشترو کار کنین موفق باشید

zari67

New member
سلام من تازه میخوام برای ارشدمیکروب وزارت بهداشت شروع کنم.میشه منابع رو برام بگین؟.ممنون میشم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا