مطالعه ی گروهی برای کارشناسی ارشد خون شناسی و بانک خون ( هماتولولوژی)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mosaferkocholo

New member
دکستر بانظرت موافقم که لایتنر وقت گیره

ولی من سوال ها رو مینویسم و جواب ها رو اون سوی برگه نمی نویسم فقط تو کتاب علامت میزنم و صفحه کتاب رو که جواب اونجاست پشت برگه سوال ها مینویسم
این طوری وقت کمتری برده میشه و مطالب رو به موقع مرور میکنی یکم کند پیش میرم اما میدونم که با دو دور تکرار لایتنر مطالب رو 100 در 100 یاد گرفتم .

فقط یه مطلب تو درسهایی مثل سلولی فقط مرور میکنم و هیچ برگه ای رو به قسمت اول بر نمی گردونم چون تو این مطالب که حجم بالایی دارن نمیشه . ولی 5 قسمت که تموم شد یه بار دیگه برگه هارو تو جعبه میچینم.
امیدوارم خوب توضیح داده باشم .
الان تمام مباحث اندامک هایی سلولی رو خوندم فقط میکر توبول مونده من از کتاب انتشارات سنجش استفاده میکنم.

آخرین ویرایش:

mosaferkocholo

New member
امروز رفتم حال یه مریضی رو بپرسم انقدر گریه کرد روحیه ام خراب شد جز سلولی چیزی نخوندم

Dexter2009

New member
دکستر بانظرت موافقم که لایتنر وقت گیره

ولی من سوال ها رو مینویسم و جواب ها رو اون سوی برگه نمی نویسم فقط تو کتاب علامت میزنم و صفحه کتاب رو که جواب اونجاست پشت برگه سوال ها مینویسم
این طوری وقت کمتری برده میشه و مطالب رو به موقع مرور میکنی یکم کند پیش میرم اما میدونم که با دو دور تکرار لایتنر مطالب رو 100 در 100 یاد گرفتم .

فقط یه مطلب تو درسهایی مثل سلولی فقط مرور میکنم و هیچ برگه ای رو به قسمت اول بر نمی گردونم چون تو این مطالب که حجم بالایی دارن نمیشه . ولی 5 قسمت که تموم شد یه بار دیگه برگه هارو تو جعبه میچینم.
امیدوارم خوب توضیح داده باشم .
الان تمام مباحث اندامک هایی سلولی رو خوندم فقط میکر توبول مونده من از کتاب انتشارات سنجش استفاده میکنم.

روش خیلی خوبیه...ان شاالله این روشی که گفتید رو هم امتحان می کنم.
من برای یه فصل هماتو این کار رو کردم ولی سوال و جواب رو می نوشتم .

آخرین ویرایش:

niyayesh

New member
سلام به همگی.یه سوال دارم.اگر کسی مهر ماه سال آینده ترم 8 باشه(به عبارتی بهمن ماه سال آینده فارغ التحصیل بشه)امکان شرکت در کنکور ارشد سال آینده رو داره؟

mosaferkocholo

New member
سلام به همگی امروز جمعه بود چیکارا کردین .؟

واسه من جمعه ها درس خوندن کمی سخته آخه دلم میگیره صبح 2 ساعت خوندم بعد از ظهر رفتم سینما کلاه قرمزی خیلی حال داد برین ببینین و شبم 4 ساعتمو انشا الاه میخونم تا ساعت 2 میخوام بخونم من شبها بهتر مطلبو میگیرم ولی هر روز یه چیزی واسه دلگیری هست نباید خودمو رها کنم این طوری زمان از دستم میره شبا جبرانیمه:wacsmiley:

Dexter2009

New member
سلام به همگی امروز جمعه بود چیکارا کردین .؟

واسه من جمعه ها درس خوندن کمی سخته آخه دلم میگیره صبح 2 ساعت خوندم بعد از ظهر رفتم سینما کلاه قرمزی خیلی حال داد برین ببینین و شبم 4 ساعتمو انشا الاه میخونم تا ساعت 2 میخوام بخونم من شبها بهتر مطلبو میگیرم ولی هر روز یه چیزی واسه دلگیری هست نباید خودمو رها کنم این طوری زمان از دستم میره شبا جبرانیمه:wacsmiley:

سلام...من دیروز که جمعه بود 30 تا از تست های iqb ایمونولوژی رو خوندم و رفع اشکال کردم. توصیه می کنم شما هم حتما کتابای iqb استفاده کنید و قبل از به خاطر سپردن مطالب با سبک سوالات آشنا بشید. 1 ساعت هم زیست شناسی خوندم.
دلم می خواد کلاه قرمزی رو ببینم... داستانش از چه قراره؟

شوکا88

New member
بچه هایه نگاه به تایپیک مطالعه گروهی ایمنی بندازید لطفا بیاین باهمکاری هم طبق برنامه خلیلی یا برنامه سنا برنامه ریزی کنیم بتونیم خوب پیش بریم من متاسفانه برنامه منسجمی ندارم.اگه کسی مایل هست یه برنامه مشابه داشته باشیم اعلام کنه

mosaferkocholo

New member
سلام بچه ها با این که میدونستم قبول نمیشم اما وقتی جواب ها اومد حالم گرفته شد اساسی گریه هم کردم :wacsmiley:

راستی من یکی از آزمون های سنا رو شرکت کردم و طبق اون میخوام پیش برم .
امروز 4 صفحه ایمنی +لایتنر + 4 صفحه سلولی +80 تا لغت زبان + 2 صفحه هماتو +تست کار کردم . فردا هم سعی دارم این کارو بکنم . صبح میرم کتاب خونه تا عصری

mosaferkocholo

New member
راستی دکستر داستانش خیلی خنده داره پسر عمه زاد خونه ی آقای مجری رو آتیش زده افتادن تو بی پولی و بدبختی یه بچه پیدا میکنن :p تعریف کنم بی مزه میشه برو ببین

mosaferkocholo

New member
ممنون از روشی که گفتی دکستر
من راستش فعلا دارم کتاب ایمنی برای کنکور رو مطاله میکنم ولی از تست هم سعی میکنم به روش شما استفاده کنم

Dexter2009

New member
راستی دکستر داستانش خیلی خنده داره پسر عمه زاد خونه ی آقای مجری رو آتیش زده افتادن تو بی پولی و بدبختی یه بچه پیدا میکنن :p تعریف کنم بی مزه میشه برو ببین

ان شاالله می رم می بینم.
راستی در مورد ارشد سال آینده...اون طوری که توی بخش سوالات سازمان سنجش خوندم نوشته بود کسی که یک سال شرکت کرده ولی هنگام ثبت نام برای سال بعد یکسال از طرحش نگذشته باشه می تونه دوباره شرکت کنه.
در این مورد چیزی نمی دونید؟

sahra.a

New member
مسافر کوچولو سلام
خوبی
آزمون سنا چطوره؟
منم قبول نشدم
انشالله می خوام واسه سال آینده بخونم
ولی هنوز شروع نکردم
خیلی دوست دارم قبول شم
لطفا کمکم کنید.

mosaferkocholo

New member
سلام عزیزم خوش اومدی تا اونجایی که از دستم بر بیاد کمک میکنم دوست دارم به هم انگیزه بدیم و نا امید نشیم . من تازه اولین باره شرکت میکنم ولی بهم خیلی انگیزه داده باعث میشه بیشتر تلاش کنم
مسافر کوچولو سلام
خوبی
آزمون سنا چطوره؟
منم قبول نشدم
انشالله می خوام واسه سال آینده بخونم
ولی هنوز شروع نکردم
خیلی دوست دارم قبول شم
لطفا کمکم کنید.

rojiin

New member
بجه ها من نميدونم جي كار كنم؟هماتو خيلي دوست دارم اما نميتونم برم شهر ديكه.شهرمون فقط بيوشيمي ميخوواد بياره.از يه طرف قبول شدن بيو اسون تره تا هماتو.يكي راهنماييم كنه!اما خوب درساي هماتو هم سنكينه.كيج شدم:21:

Hematologist

New member
سلام بچه ها من تازه عضو انجمن شدم و دوست دارم با شما باشم.کتاب هنری دیویدسون رو گرفتم مترجمش دکتر شعبان علیزاده است به نظر شما همین ترجمه اش خوبه؟؟
میشه بگید شما از کتاب کدوم مترجم استفاده میکنید؟ ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا