مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

NAZANIN***

New member
اصلآ نگران نباشید
چون منم کاراموز بودم واقعآ بیشتر از 5 ساعت نمیرسیدم بخونم ولی مفید بخونید
مهم مفید خوندنه
ولی یه ماه مونده به کنکور دیگه حداکثر وقتتون را بزارید
صد در صد موافقم. منم حداکثر وقتم همین 5- 6 ساعته. اما از این وقت نهایت استفاده رو می برم. گزارشای بچه ها با ساعتهای نجومی هم اصلا نگرانم نمی کنه!:thumbsupsmileyanim: به هر حال شرایط همه که مثل هم نیست.
آروم باش. اول تو کلت به خدا و بعد به خودت باشه.
همگی موفق باشید

Immunity

Well-known member
سلام بچها من الان کارت ملی مو گم کردم درخواست دادم ولی فک کنم یکی دوماهی الاف کنن...الان چی میشه میتونم ارشد ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟:sadsmiley:

SH!LA

New member
سلام بچها من الان کارت ملی مو گم کردم درخواست دادم ولی فک کنم یکی دوماهی الاف کنن...الان چی میشه میتونم ارشد ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟:sadsmiley:

ای وای...! دوستان مراقب مدارکتون باشین.

شما هم زنگ بزن روابط عمومی سازمان و سوال کن.

انشاا... که زودی پیدا بشه...

asalmasal

New member
صد در صد موافقم. منم حداکثر وقتم همین 5- 6 ساعته. اما از این وقت نهایت استفاده رو می برم. گزارشای بچه ها با ساعتهای نجومی هم اصلا نگرانم نمی کنه!:thumbsupsmileyanim: به هر حال شرایط همه که مثل هم نیست.
آروم باش. اول تو کلت به خدا و بعد به خودت باشه.
همگی موفق باشید
salam.man tamame vaqtam azade vali azash khub estefade nemikonam.aksare mavaqe naomidam.

آسمون

New member

آقا محمد تاحالانشده ازش عکس یا اسکن بگیری؟
انشالله زودترپیدابشه.یه پیشنهاد:چن تا آیة الکرسی بخون!من تجربه کردم واسه اشیاء گم شده!واقا جواب میده...

david

New member
سلام و خسته نباشید به همه واسه ارشد هماتو کتاب ایمنی 4 استاد کافیه؟ واسه سلولی چی بهتر و جمع و جور تره؟

Immunity

Well-known member
آقا محمد تاحالانشده ازش عکس یا اسکن بگیری؟
انشالله زودترپیدابشه.یه پیشنهاد:چن تا آیة الکرسی بخون!من تجربه کردم واسه اشیاء گم شده!واقا جواب میده...

نه فقط چن تا کپی ازش مونده..اصن یادم نیس کجاگذوشتم!!

Naltak

New member

سلام.انشاالله که پیدا میشه....اگه پیدا نشد همون رسیدی رو که اداره ثبت احوال بهتون داده، اسکن کنید و بفرستید.تا جایی که من اطلاع دارم حتی برای گواهی نامه و گذر نامه و خیلی از کارای دیگه هم که کارت ملی گم شده، همین رسید قابل قبوله...ولی بازم زنگ بزنید سنجش پزشکی و بپرسید.موفق باشید.

cell55

New member

سلام
فکر می کنم با کپی هم می تونید ثبت نام کنید. همون اسکن کنید و بفرستید. برای اطمینان بیشتر تماس بگیرید و باز هم سوال کنید.
یا یکی کپی ازش را ببرید ثبت احوال, براتون مهر می زنند و برابر اصل می کنند و ان را ارسال کنید. پدرم که کارت ملی شون را گم کرده بودند با همین برابر اصل کاراشون را انجام میدادن.
و تا جایی که میدونم 40 روزه کارت صادر میشه. به دفاتر پیشخوان دولت برید و درخواست بدید. اگه زود اقدام کنید, می تونید زمان ویرایش اطلاعات اسکن اصل کارت را بفرستید.

موفق باشید

cell55

New member
سلام و خسته نباشید به همه واسه ارشد هماتو کتاب ایمنی 4 استاد کافیه؟ واسه سلولی چی بهتر و جمع و جور تره؟
سلام.
من برای رشنه های غیر ایمنی, تعربف کتاب دکتر ب.ش.ا.ش را شنیدم که برای ا.ن.و.ا.ر د.ا.ن.ش
درباره 4 استاد اطلاع ندارم.
سلولی: مجید مهدوی یا برای کنکور یا کتاب دکتر بید خوری که تازه چاپ شده برای انتشارات م.ع.ی.ن.
موفق باشید.

david

New member
سلام.
من برای رشنه های غیر ایمنی, تعربف کتاب دکتر ب.ش.ا.ش را شنیدم که برای ا.ن.و.ا.ر د.ا.ن.ش
درباره 4 استاد اطلاع ندارم.
سلولی: مجید مهدوی یا برای کنکور یا کتاب دکتر بید خوری که تازه چاپ شده برای انتشارات م.ع.ی.ن.
موفق باشید.
ممنون از پاسختون کتاب رو از کجا باید تهیه کنم؟ اینترنتی باید بخرم؟ تست که پاسخ تشریحی داشته باشه چه کتابی سراغ دارید؟

cell55

New member
ممنون از پاسختون کتاب رو از کجا باید تهیه کنم؟ اینترنتی باید بخرم؟ تست که پاسخ تشریحی داشته باشه چه کتابی سراغ دارید؟

خواهش می کنم.
کتاب ایمنی را باید از خود انتشارات تهییه کنید.
این ادرس ا ن و ا ر د ا ن ش
سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر (آپادانا)، جنب تالار نوید، پلاک۲۹، واحد۷
۸۸۵۱۵۱۸۲
http://danesh.ir/

و کتاب برای کنکور و مجید مهدوی را اکثر کتاب فروشی های انقلاب دارند
و کتاب دکتر بیدخوری را هم باز باید از انتشارات بگیرید.
این شماره انتشارات م ع ی ن
66976954

تست سلولی با جواب تشریحی: نشر پردازش خوبه و کتاب دکتر عبادی که برای کتابخانه فرهنگ هست هم خوبه.
ایمنی که پاسخ تشریحی داشته باشه را دقیق نمیدونم. من خودم ا ی ک ی و ب ی دارم و راضیم. قرار بود جواب تشریحی را هم چاپ کنند ولی نمی دونم کردند یا نه.
ولی فکر کنم کتابخانه فرهنگ همه تست هاش جواب تشریحی داره ولی سوالاش بر اساس سال ها طبقه بندی شده و نه موضوعی. البته فکر می کنم. مطمئن نیستم.

امیدوارم که ذکر شماره و ادرس مو سسه برخلاف قوانین سایت نباشه.
هدف من تنها کمک به دوستمون هست و نه تبلیغ برای استاد یا مو سسسه خاصی. و چون تعریف این کتابها را شنیدم گفتم به ایشون بگم.
به هر حال امیدوارم که اشکالی نداشته باشه.

آخرین ویرایش:

david

New member
بسیار ممنون از راهنماییت.فقط یه سوال منابع واسه هماتو خیلی زیاده ولی همه هنری رو پیشنهاد میکنن اگه هنری به تنهایی خونده بشه چند میشه زد باش؟ اخه من فارغ التحصیل نیستم و نمیرسم این همه کتابو بخونم ترجیح میدم یه کتاب داشته باشم و روش تمرکز کنم

david

New member
خواهش می کنم.
کتاب ایمنی را باید از خود انتشارات تهییه کنید.
این ادرس ا ن و ا ر د ا ن ش
سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر (آپادانا)، جنب تالار نوید، پلاک۲۹، واحد۷
۸۸۵۱۵۱۸۲
http://danesh.ir/

و کتاب برای کنکور و مجید مهدوی را اکثر کتاب فروشی های انقلاب دارند
و کتاب دکتر بیدخوری را هم باز باید از انتشارات بگیرید.
این شماره انتشارات م ع ی ن
66976954

تست سلولی با جواب تشریحی: نشر پردازش خوبه و کتاب دکتر عبادی که برای کتابخانه فرهنگ هست هم خوبه.
ایمنی که پاسخ تشریحی داشته باشه را دقیق نمیدونم. من خودم ا ی ک ی و ب ی دارم و راضیم. قرار بود جواب تشریحی را هم چاپ کنند ولی نمی دونم کردند یا نه.
ولی فکر کنم کتابخانه فرهنگ همه تست هاش جواب تشریحی داره ولی سوالاش بر اساس سال ها طبقه بندی شده و نه موضوعی. البته فکر می کنم. مطمئن نیستم.

امیدوارم که ذکر شماره و ادرس مو سسه برخلاف قوانین سایت نباشه.
هدف من تنها کمک به دوستمون هست و نه تبلیغ برای استاد یا مو سسسه خاصی. و چون تعریف این کتابها را شنیدم گفتم به ایشون بگم.
به هر حال امیدوارم که اشکالی نداشته باشه.
سیار ممنون از راهنماییت.فقط یه سوال منابع واسه هماتو خیلی زیاده ولی همه هنری رو پیشنهاد میکنن اگه هنری به تنهایی خونده بشه چند میشه زد باش؟ اخه من فارغ التحصیل نیستم و نمیرسم این همه کتابو بخونم ترجیح میدم یه کتاب داشته باشم و روش تمرکز کنم

cell55

New member
بسیار ممنون از راهنماییت.فقط یه سوال منابع واسه هماتو خیلی زیاده ولی همه هنری رو پیشنهاد میکنن اگه هنری به تنهایی خونده بشه چند میشه زد باش؟ اخه من فارغ التحصیل نیستم و نمیرسم این همه کتابو بخونم ترجیح میدم یه کتاب داشته باشم و روش تمرکز کنم

سلام
من درباره هماتو اطلاع ندارم. بهتره این سوال را در تاپیک مطالعه گروهی بچه های هماتو بپرسی, انها بهتر می تونند شما را راهنمایی کنند.
ولی خود دکتر ب ش ا ش هماتولوژیست هستند و هماتو تدریس می کنند. نمی دونم کتاب دارند یا نه. زنگ بزن مو سسه ا ن و ا ر د ا ن ش و بپرس که کتاب دارند یا خیر. و روزی که ک ل ا س دارند را هم سوال کن و بعد از ک ل ا س برو حضوری با خود استاد مشورت کن و ببین چه کتابی را پیشنهاد می کنند. من از دوستام تعریف ایشون را خیلی شنیدم
موفق باشید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا