مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

آسمون

New member
بچه ها سوالای آزمون نا امید تون نکنه.من از آزمون قبل از قبولیم وحشت داشتم چون خیلی سختتر از کنکور هست وشرکت کننده کم داره نمیشه خودتونو بسنجید.ولی برنامه اون واسه کسایی که محرک میخان تا هلشون بده تا درس بخونن عالیه .پس نبینم نا امید بشیدا.شما تمرکزتون رو تستای سال قبل باشه .هرچی هم سوالا جدید باشه بالاخره 90 درصد سوالا مث سالای گذشتس.من معتقدم کسی که تلاش کنه صد در صد قبوله .واسه همتون آرزوی موفقیت دارم و همچنین آسصمون جونم که موفقیت وشادیش آرزومه

قربونت بشم آبجی خوبم...مسی که هستی...همیشه باش....

آسمون

New member
پس مشخص شد اسمون کی اگیزتو برده بود بالاهااااااا:black_eyed:

پس لو رفتم؟!:dadad4:
آره بچه هاخودخودشه...باوجودفرشته ای مث مارلیک انگیزه من حالاحالاهابالاس...تاببینیم بعدازدکتراچی پیش میاد!!!:motat:
نه فقط تودرس که تو همه زندگیم شده یه انگیزه...فقط درهمین حدبگم توزندگیم هیچوق چنین هدیه ای ازخدانگرفته بودم...
برین ازخدابخواین براشماهم ازین فرشته هابفرسته...
خوب بخونین که دارم خوب میخونما...

sa@@ra

New member
آره بچه هاخودخودشه...باوجودفرشته ای مث مارلیک انگیزه من حالاحالاهابالاس...تاببینیم بعدازدکتراچی پیش میاد!!!:
نه فقط تودرس که تو همه زندگیم شده یه انگیزه...فقط درهمین حدبگم توزندگیم هیچوق چنین هدیه ای ازخدانگرفته بودم...
خوب بخونین که دارم خوب میخونما...
هههه بالخره هرکسی انگیزه خودشو داره فکر نکن اگیزه من لو بره هااااااااا:25r30wi::25r30wi:
ولی خوب مهتمرین انگیزه باید خود ادم باشه و امیدش به فردایی که لاقل کمی توش ارامش کنه
هیچ وقت دنبال یه انگیزه نگردید
بچه ها منم یه مدت دارم میرم
خوبی بدی دید جلام کنید
البته بیشتر بدی بوده تا خوبی
دوستون دارم
خدانگهدار:smiliess (10):

آخرین ویرایش:

marlik

New member
آره بچه هاخودخودشه...باوجودفرشته ای مث مارلیک انگیزه من حالاحالاهابالاس...تاببینیم بعدازدکتراچی پیش میاد!!!:motat:
خوب بخونین که دارم خوب میخونما...[/فداي تو بشم آسمون جونم .اون فرشته تويي كه خدا به من داده.من مديون خدا هستم به خاطر وجود تو.يه عالمه دوست دارم عزيز دلم فداي مهربونيات بشم

آسمون

New member
هههه بالخره هرکسی انگیزه خودشو داره فکر نکن اگیزه من لو بره هااااااااا:25r30wi::25r30wi:
ولی خوب مهتمرین انگیزه باید خود ادم باشه و امیدش به فردایی که لاقل کمی توش ارامش کنه
هیچ وقت دنبال یه انگیزه نگردید
بچه ها منم یه مدت دارم میرم
خوبی بدی دید جلام کنید
البته بیشتر بدی بوده تا خوبی
دوستون دارم
خدانگهدار:smiliess (10):

خدافظ ساراجون.موفق باشی...بابت کمک هایی که کردی ممنونم

shona

New member
بچه ها توروخدا مواظب باشین تو این هوا سرما نخورین که از درس و زندگی میفتین، تجربه کردم که میگما !!

NAZANIN***

New member
سلام دوستان :ad54ad: ایام به کام...
تست خوب برای سلولی چی رو پیشنهاد می کنید؟ به جز I.q.b

cell55

New member

سلام. نشر پردازش. استاد سلولی ام معرفی کردن. به نظر خودم هم خوبه.
کتاب دکتر عبادی برای کتابخانه فرهنگ هم خوبه.

golabatun

New member

سلام نازنین جون من انتشارات خانه زیست رو فعلا دارم میزنم به نظرم خوبه چون دقیق توضیح داده انتشارات خانه فرهنگم خوبه

golabatun

New member
چی شده همه دارن میرن؟؟ چه خبره آیا؟:33:
نه آسموون گزارش میده نه آقامحمد مشورت های تکان دهنده؟؟:riz277:
emmy هم که من تاحالا پستی ازش ندیدم:smiliess (3):

آسمون

New member
چشم گلاب خانوم جونم ازفرداگزارش میدم دوباره...امی روهم میاریم توخط...غصه نخور...فدات

آسمون

New member
سلام بچه ها.بیاین دوباره دورهم جم بشیم...وبه همدیگه به چشم همکلاس آینده نگاکنیم تارقیب!!بیاین به هم کمک کنیم تاکسی عقب نمونه...
من امروز4س زیست،2س تست ایمنی ونیم س زبان خوندم...غروب بادوستام رفتم خوشگذرونی...

- - - Updated - - -

سلام بچه ها.بیاین دوباره دورهم جم بشیم...وبه همدیگه به چشم همکلاس آینده نگاکنیم تارقیب!!بیاین به هم کمک کنیم تاکسی عقب نمونه...
من امروز4س زیست،2س تست ایمنی ونیم س زبان خوندم...غروب بادوستام رفتم خوشگذرونی...

آسمون

New member
بچه ها؟من فقط ازتون لایک زدن نخواستم ها!!!بابایه تکونی بخودتون بدین دیگه؟من هرچی انرژی دارم ریختم وسط دایره شماهم یاعلی بگین یه قدم بردارین.حداقل یه حرفی بزنین؟میدونم بعضیاسرگرم خوندن هسین بعضیاتونم ناامیدشدین...اما هنوز فرصت داریم...اگه ساعت مطالعه روبتونیم به کمک هم بالاترببریم فرصتمون بیشترهم میشه...
من امروزدوساعت بیوخوندم دوساعتم تست بیوزدم.یک س هم زبان.سه روزه که شباتنبلی میکنم برادرس. خوندن اماقول میدم فرداجبران کنم
منتظرگزارشاتون هستم ها
امی؟حالاکه همه ساکت شدن تو یه چی بگوحداقل؟!

- - - Updated - - -

بچه ها؟من فقط ازتون لایک زدن نخواستم ها!!!بابایه تکونی بخودتون بدین دیگه؟من هرچی انرژی دارم ریختم وسط دایره شماهم یاعلی بگین یه قدم بردارین.حداقل یه حرفی بزنین؟میدونم بعضیاسرگرم خوندن هسین بعضیاتونم ناامیدشدین...اما هنوز فرصت داریم...اگه ساعت مطالعه روبتونیم به کمک هم بالاترببریم فرصتمون بیشترهم میشه...
من امروزدوساعت بیوخوندم دوساعتم تست بیوزدم.یک س هم زبان.سه روزه که شباتنبلی میکنم برادرس. خوندن اماقول میدم فرداجبران کنم
منتظرگزارشاتون هستم ها

- - - Updated - - -

منتظرگزارشاتون هستم ها

- - - Updated - - -

منتظرگزارشاتون هستم ها

- - - Updated - - -

منتظرگزارشاتون هستم ها

kolouche

New member
سلام...... منم امروز ایمنی 2ونیم... زیست 1 ....زبان 1 .....بیو 2.... میکروب 0.5 (عاشقشم اصا :sdasdasd:)....
موفق باشین.....

آسمون

New member
مرسی بچه ها...واقالطف کردین!شایدفقط منم که احساس نیازکردم!
امروز:3س ایمنی
1س تست ایمنی
2س زیست
1س زبان

- - - Updated - - -

مرسی بچه ها...واقالطف کردین!شایدفقط منم که احساس نیازکردم!
امروز:3س ایمنی
1س تست ایمنی
2س زیست
1س زبان

kolouche

New member
سلام....گزارش دیروز:
2.5 ایمنی.....1 زیست.....1.5 بیو......1زبان.....0.5 میکروب ( :riz481: ).....

آسمون

New member
گزارش دیروز
2س ایمنی
1س بیو
1س زبان
1س تست ایمنی وبیو

- - - Updated - - -

گزارش دیروز
2س ایمنی
1س بیو
1س زبان
1س تست ایمنی وبیو

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا