مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Immunity

Well-known member
سلام دوستان اگه میشه لطف کنید کمک کنید.

واسه کسی که میخواد بیوتکنولوژی شرکت کنه و پایه اش نسبتا بد نیست و از الان میخواد شروع کنه چه کتابی رو معرفی میکنید؟

راستشوبخاای منابعش مسه ایمنی شده فقط درس ایمنی ندارن..خب بنظرم سلولی وبیوشیمی برای کنکور خوبه

Immunity

Well-known member
ممنونم میشه بگید اسم کامل کتابش چیه و حدودا چند صفحه هستش؟ میشه تا خرداد به اندازه درصد 40 ازش خوند؟

خاهش میکنم..میکروب پزشکی دکتربهادر...البته من نخوندمشا..من یخلاصه 250صفحه ای پیداکردم میخونمش..فک کنم 400صفحه

NAZANIN***

New member
سلام بچهااااااااا......خوبین...واله من تاحالادوتاخونواده از میکروب خوندم ولی مگ یاد ادم میمونه
:smiliess (2)::smiliess (2): همین دیگه...نمی مونه لامصب!! بچه ها میگم اگه فقط کلیات بخونیم چند می زنیم؟!:25r30wi:

PMN

New member
بچه ها من میکروبو شروع نکردم گذاشتم بعد عید بخونم یعنی اینقد داغونه؟ :33:

nastaran8

New member
سلام بچه ها دلم براتون تنگ شده بود...
بیایین یه گزارش کلی بدین ببینیم چه درسایی تموم شده و یا تا کی تموم مبشهههه...

golabatun

New member
گزارش کلی من اینه که خییییلیی مونده
بچه ها تست واسه بیو پروین پاسالار خوبه؟کسی داره این کتابو؟

avenger.1992

New member
من 504 تموم کردم...20 درسم ازتافل خوندم ولی بازم ترجمم بهترنشده :j58r36j3gcr4suxymup
نمدووووووووووونم چکارکنم

سلام درسته که دارید لغات میخونید اما اگه یه نگاهی به متن بندازید میبینید خوندنتون کافی نبوده ،پیشنهاد من اینه حالا اساتید نظر میدن:
1-درسته میگن گرامر تو ارشد مهم نیس ،اما من میگم یه آشنایی با گرامر برای یه مترجم لازمه
2-وقتتون رو روی ترجمه بزارید ،وبرای موبایلتون یه دیکشنری دانلود کنید ،اونوقت شروع کنید به خوندن یه متن،هرجا مشکل برخوردید با دیکشنری رفعش کنید..
3-اگه تونستین حتما ترجمه رو از متن رفرنسای وزارت بهداشت (من با Reading, Study Skills and WritingوImproving Reading Skills شروع کردم)انتخاب کنید
4-لزگی رو مرور داشته داشید یادتون نره
5-یه سری اصطلاحات معمولا کتاب رضا زاده یا کتابای دیگه لازمتون میشه
در نهایتم آرزوی موفقیت

golabatun

New member
بچه ها یه خواهش دارم
کسی کلید کنکور علوم رو داره واسه من بفرسته ممنون میشم

Avid.93

New member
سلام بچه ها خسته نباشید واقعا... کسی اینجا ج زوه بیوشیمی دکتر خلل ی لللی خونده!!!؟؟؟ به نظرتون کافیه برای ارشد یا باید کتاب دیگه ای هم خوند اگه میشه در مقایسه با پروین پاسالار بگید ممنون میشم...

آسمون

New member
سلام گلاب جون...من که بدجوردرگیرم برنامه آزمون و برنامه خودم وآزمون انجمن هم شرکت کردم حسابی سرم شلوغ شده!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا