مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ehssan68

New member
هیچم این طور نیست
کسایی که قبول نشدن سال بعد هم می تونن شرکت کنن
سلام دوستان من فارغ التحصیل زیست شناسیم "اطلاع دارید اگه امسال قبول نشم میتونم سال بعد شرکت کنم؟

آخه میگن سال دیگه واسه بچه هایی که امسال شرکت کردن قانون منع شرکت وجود داره درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33::33:

ehssan68

New member
سارا منابعتون تو ایمنی که همون ابوالعباس خیلی خوبه اما سرولوژی رو از قلم
برا بیوشیمی ضروریات دکتر رضا محمدی یا چکیده نجات شکوهی مناسب تره
باکتری شناسی هم دکتر بهادر نسبتا کارتون رو راه میندازه
سلولی لودیش منبع هست اما خیلی سنگینه کتاب خلاصه لودیش میتونه براتون کارساز تر باشه
البته اگه رشتتون زیست شنایه
سلام
بچه ها نظرتون درباره این منابع چیه؟
ایمنی: ابوالعباس
بیوشیمی: پوران پژوهش دکتر احسانی
باکتری: دکتز بهادر
سلولی مولکولی: لودیش

آخرین ویرایش:

ehssan68

New member
تابستون بهترین فرصته
زبان اول تافل رو بخونیم بعدش که رو لغت وارد شدیم بریم سراغ متن
امسالم که رو لغت خیلی زوم کردن
هر سال پانزده تا لغت بود امسال کرد بیست تا
آره از ایمنو و زبان شروع میکنیم یه کم که جلو افتادیم بقیه درسارو شروع میکنیم.حداقل تو تابستون یه دور ایمنی بشه
دوستان زبان و از چه کتابی شروع میکنید؟

biologisst

New member
بچه ها نظرتون در مورد بیوشیمی پوران پژوهش نوشته ی دکتر احسانی زنوز چیه؟

immuno92-93

New member
سلام دوست عزیز.کتاب خوبیه من خودم خوندمش.متن روانی داره ولی از نظر من کافی نیست .

jigulak

New member
سلام.منم به امید خدا میخوام واسه ارشد 93 بخونم امیدوارم تا آخرکنارهم بخونیم و بهم کمک کنیم
شما از کی قراره شروع کنید؟
من از شنبه شروع کردم یعنی امروز 4 روزه که دارم روزی 6 صفحه ایمنی میخونم(ابولعباس) خیلی کمه؟؟!!آخه هنوز راه نیوفتادم شبا هم 1 درس از 504 رو میخونم فعلا همین

masi68

New member
بسم ا... منم هستم ایشالا از شنبه جدی شرو میکنم...به کوری چشم تنیلی درونم!!!!!!!!!!

biologisst

New member
بچه ها نگین از هفته دیگه ...اگه الان وقتشو دارین به نظرم از همین فردا صبح شروع کنین. حتی یه ساعتم شده خودش کلی نتیجه بخش هستش. من از فردا به امید خدا شروع میکنم. سلولی رو برای ابتدای کار انتخاب کردم.

Haydi

New member
از من که گذشت اما صمیمانه براتون آرزوی موفقیت میکنم..

بچه ها نگین از هفته دیگه ...اگه الان وقتشو دارین به نظرم از همین فردا صبح شروع کنین. حتی یه ساعتم شده خودش کلی نتیجه بخش هستش. من از فردا به امید خدا شروع میکنم. سلولی رو برای ابتدای کار انتخاب کردم.
میدونم نباید انجا نظرمو بگم اما یاد این موقع پارسال خودم افتادم..
با نظر دوستمون کاااااااااااملا موافقم حتی یه لحظه رو هم واسه درس خوندن از دست ندید
تا خدای نکرده سال بعد افسوس این موقع خودتونو نخورید ( حالی که الان من دارم)
فقط بیولوژیست عزیز درس ایمنی که درس اصلی هست رو فراموش نکن+ زبان
این دو تا رو باید از همین الان شروع کنی به خوندن میتونی در کنارشون درسای دیگه رو هم کم کم بخونی
موفق باشید..
بازم معذرت

Immunity

Well-known member
سلام دوستان به امیده موفقیت همگی.......بامید خدا از فردا درسخوندن رو استارت میزنم

من هم پایم ولی تا پایان امتحانات ما صبرکنید بعدشم اگه دوستان لطف کنن یه برنامه زمانبندی شده پیشنهاد بدن بهتره...

asal.bio20

New member
سلام

فروش ویژه بیوشیمی نخبهگان
100 تومن خریدم و قیمت بسیار پاین میفروشم و به همراهش یک کتاب تست پاسالار رایگان (هیچکدام خطخوردگی ندارند و تمیز هستند.)

ایمیل بزنید یا در یاهو مسنجر آف بذارید :
asal.bio20@yahoo.com

biologisst

New member
مرسی Haydi جان از راهنماییت. ایشالا تو هم رتبه ی دلخواه و خوبی کسب کنی. برای ما هم دعا کن اولش خیلی سخته امیدوارم که بچه ها امتحاناتشونو به خوبی بدن و با انرژی شروع کنیم.
یه نکته هم به دوستان بگم که اگر هم امتحان دارید و وقتتون نمی رسه برای ایمونو توصیه می کنم روزی نیم ساعت از وقت پرت و استراحتتون رو به این درس اختصاص بدین و به صورت تفریحی اونو شروع کنید این خیلی بهتره. :smiliess (3):
از من که گذشت اما صمیمانه براتون آرزوی موفقیت میکنم..

میدونم نباید انجا نظرمو بگم اما یاد این موقع پارسال خودم افتادم..
با نظر دوستمون کاااااااااااملا موافقم حتی یه لحظه رو هم واسه درس خوندن از دست ندید
تا خدای نکرده سال بعد افسوس این موقع خودتونو نخورید ( حالی که الان من دارم)
فقط بیولوژیست عزیز درس ایمنی که درس اصلی هست رو فراموش نکن+ زبان
این دو تا رو باید از همین الان شروع کنی به خوندن میتونی در کنارشون درسای دیگه رو هم کم کم بخونی
موفق باشید..
بازم معذرت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا