مطالعه گروهی گروه بازمانده های ارشد 92

s.ahang

New member
سلام ب تمام دوستان:riz304:
ب قول دکتر خلیلی:
کنکور یک پروژه 3-4 ماهه است نهایتا یک سال ،مگه نه اینکه شب امتحان پایان ترم یک جزوه را یک شبه می خواندیم.........
مشخص کنید هر روز چقدر وقت خام در اختیار دارید و طبق آن برنامه ریزی کنید بیشتر تست بزنید
هرروز خود را ب 3 قسمت تقسیم کنید
وهر روز ب طور ثابت دو درس اصلی را مطالعه کنید(زبان و درسی ک بیشترین ضریب را دارد)
ب امید موفقیت برای تمام دوستان
منم هستم

sara67

New member
دکتر mj عزیز وااااااااااااااااااااقعا ممنون ... این حرکت شما رو هیچ وقت فراموش نمیکنم... :rose: اجرتون با امام زمان (ع) ...

من خوب جلو اومده بودم اما این اواخر مشکلاتم زیاد شده بود بخاطر همین روحیمو از دست داده بودم...

خوندن فقط برام حکم یه اجبار و وظیفه رو داشت اما امشب که این حرفای شما رو خوندم تصمیم گرفتم از فردا دوباره جتم رو روشن کنم و ..... :4d564ad6:

آقا محمد عزیز خیلی کار خوبی بود تو این شرایط... اغلب بچه ها فکر میکنم روحیه گرفتن ...دعا میکنم شما هم به خواستتون برسین و شهریور سال آینده بیایم خبر قبولی شما رو از همین سایت بخونیم....
:smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

mohammad63

Well-known member
دکتر mj عزیز وااااااااااااااااااااقعا ممنون ... این حرکت شما رو هیچ وقت فراموش نمیکنم... اجرتون با امام زمان (ع) ...

من خوب جلو اومده بودم اما این اواخر مشکلاتم زیاد شده بود بخاطر همین روحیمو از دست داده بودم...

خوندن فقط برام حکم یه اجبار و وظیفه رو داشت اما امشب که این حرفای شما رو خوندم تصمیم گرفتم از فردا دوباره جتم رو روشن کنم و ..... :4d564ad6:

آقا محمد عزیز خیلی کار خوبی بود تو این شرایط... اغلب بچه ها فکر میکنم پروحیه گرفتن ...دعا میکنم شما هم به خواستتون برسین و شهریور سال آینده بیایم خبر قبولی شما رو از همین سایت بخونیم.... :smilies-azardl (113
مرسی سارا خانوم.....

ROZZA

New member
سلام
من امروز تونستم 45 درصد از برنامم رو انجام بدم :14: باید بیشتر تلاش کنم
دوست دارم که فردا بهتر باشه
شب همه خوش امیدوارم از وقت باقیمانده نهایت استفاده رو ببریم

shamila

New member
سلام
من امروز تونستم 45 درصد از برنامم رو انجام بدم :14: باید بیشتر تلاش کنم
دوست دارم که فردا بهتر باشه
شب همه خوش امیدوارم از وقت باقیمانده نهایت استفاده رو ببریم

بیشتر هم تلاش میکنی.منم امروز زیاد نتونستم بخونم:dadad4:

mim_ghaaf

New member
باید به خودمون ثابت کنیم که درصد قبولی باز مانده ها خیلی بالاست
پس با حداکثر توان به پیش
باید به همه وجود به این اعتقاد داشته باشیم که خواستن توانستن است

mohammad63

Well-known member
باید به خودمون ثابت کنیم که درصد قبولی باز مانده ها خیلی بالاست
پس با حداکثر توان به پیش
باید به همه وجود به این اعتقاد داشته باشیم که خواستن توانستن است

درود همه دوستان
واقعا خوشحالم که این همه انگیزه و همت و پشتکار را می بینم.
دوستان این جمله کوروش کبیر را فراموش نکنید:
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را به گونه متفاوت انجام می دهند........

متفاوت فکر کنیم. رمز پیشرفت ما همین است

baran1001

New member
رفتار خود شخص نقش بزرگی در موفقیتش دارد. دیدگاهتان نباید هیچگاه مثل انسان های شکست خورده باشد. خوب است که پیشرفت ها و دستاوردهایی که در راه آنها تلاش می کنید را برای خود مجسم کنید. همیشه نیمه ی پر لیوان را ببینید. مردم هم همیشه از افراد موفق تبعیت میکنند نه منفی بافان.

سعی کنید همیشه نیمه پر لیوان را ببینید تا اعتماد به نفس لازم برای استفاده از آموخته ها را داشته باشید.

baran1001

New member
حداقل شرط لازم برای موفقیت

1- حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه ای یادگیری مداوم است.

2- همیشه کارهای خود را بنویسید و آنها را طبقه بندی کنید ؛ سپس از مهمترین آنها شروع کنید.

3- به طور مستمر روی رشد و نوسازی شخصیت خود کار کنید.

4- از سلامت جسمانی خود به بهترین نحو مراقبت کنید. نیرو و نشاط برای موفقیت ضروری است.

5- در مورد تعیین هدف های خود قاطعیت داشته باشید، اما در مورد روش دستیابی به آنها انعطاف پذیر باشید.

6- برای رسیدن به هر یک از هدف های خود مهلتی تعیین کنید.

7- هدف های غیر واقع بینانه وجود ندارند . فقط مهلتی که برای رسیدن به آنها تعیین می کنیم ممکن است واقع بینانه نباشد.

8- برای آن که همه توان خود را به کار گیرید باید رؤیایی فراتر در سر داشته باشید. برای دستیابی به «ممکن» باید جویای «غیرممکن» باشید.

9- آنچه بیش از هر چیز با موفقیت و خوشبختی همسویی دارد خوشبینی است.

10- هر موقعیتی را می توان مثبت تلقی کرد، به شرط آن که آن را به عنوان فرصتی برای رشد و پیشرفت در نظر بگیریم.

11- اگر در هر شخص و در هر شرایطی به دنبال نقاط مثبت باشید، تقریباً همیشه آن را پیدا خواهید کرد.

12- وقتی خدا بخواهد برای شما هدیه ای بفرستد آن را در مشکلی می پیچد. هر چه مشکل بزرگ تر باشد، هدیه هم بزرگ تر است!

13- هر وقت احساس ترس کردید، شجاعت را با «شجاعانه عمل کردن» در خود پرورش دهید.

14- کلید موفقیت در این است که هدف خود را تعیین کنید و آنگاه طوری عمل کنید که گویی امکان شکست وجود ندارد و همین طور هم خواهد شد.

15- هر تجربه ای را به یک تجربه آموزنده بدل کنید . در هر ناامیدی و شکستی ، به دنبال درس با ارزش باشید

baran1001

New member
درود به همه دوستای خوبم
بیاین از هر موقعیت خوبی برای یاد گرفتن استفاده کنیم.
من مطمئنم که ما بازمانده ها قبول میشیم چون وقتمون واسه درس خوندن خیلی خوبه به شرط اینکه تمام تلاشمونو کنیم.

mohammad63

Well-known member
بچه ها امروز من تونستم 4 ساعتی درس بخونم. بیوشیمی و زیست..

باید باورمان شود که ما در هر لحظه مامور به انجام تکلیف هستیم و نتیجه را خدا رقم می کند. آنچه مصلحت است پیش خواهد آمد و آن بهترین خواهد بود....

nelistar

New member
سلام منم از اينكه اينجا سايت خوبيه موافقم من هم از بازمانده ها هستم حالا مي خوام شروع كنم اما يك سوال حتما مهمه كه همه كتاب لزگي را بخونند اما من ندارم
موندم براي زبان چي بخونم ؟؟؟

am-ml

New member
سلام منم از اينكه اينجا سايت خوبيه موافقم من هم از بازمانده ها هستم حالا مي خوام شروع كنم اما يك سوال حتما مهمه كه همه كتاب لزگي را بخونند اما من ندارم
سلام
نه،504 واژه هم خوبه.
اگه هیچ کتابی هم ندارید ،سوالای آزمون های سالای قبل منبع خیلی خوبی هستن.

آخرین ویرایش:

mohammad63

Well-known member

دوست عزیز من هم لزگی را ندارم و نخوندمش.... من مقاله های مربوط به بیوشیمی را ترجمه میکنم و سوالات ارشد سالهای قبلو.
شما میتوانید از کلمات ضروری تافل و 504 واژه هم استفاده کنید.

epidtehran92

New member

بیشنهاد میکنم کتاب زبان عمومی 2 علوم بزشکی شیراز را بخون.واقعا عالیه

من دی ماه سرجمع 10 روز خوندم ، بهمن هم نخوندم ،میخام از 5 اسفند شروع کنم واسم کمک کنین بچه ها، زبانم نصف 504 خوندم ، دوس دارم بخونم فقط استارتش سخته - نمیدونم برسم یا نه

epidtehran92

New member
اين كتاب چه مزيتي به لزگي داره؟ لغتهاي بيشتر داره يا چيز ديگه؟ من نديدمش تا حالا

لزگی براساس کنکورای قبل طراحی شده ولی مولفین این کتاب خودشون طراح سوالات ارشدن.دکتر شکربور.دکتر کامیاب .دکتر مهبودی.البته کتاب سختیه فقطم تو دانشگاه علوم بزشکی شیراز تدریس میشه.چون همه مولفاش استاد اونجان.اونم 4 واحده

aohm

New member

بنظر من الان هم براي شروع لزگي اصلا دير نيست.ارزش وقت گذاشتنو داره
اما بازم بستگي داره ضريب زبان براي شما چنده؟ اگه در حد زير 2 باشه( و كمتر از بقيه دروس) بنظر لزگي چون زياد وقت ميبره مناسبتون نيست.كتابهاي خلاصه تر و آزموناي سالهاي قبل ميتونه كافي باشه
البته نظر منه ها...نهايتا خودتون تصميم بگيريد چقدر به تمرين و مطالعه احتياج داريد
موفق باشيد

epidtehran92

New member
اين كتاب چه مزيتي به لزگي داره؟ لغتهاي بيشتر داره يا چيز ديگه؟ من نديدمش تا حالا

حدود 4 هزار لغت داره.متن هاشم طوری انتخاب شده که افراد علاقه مند بشن.مثلا یه درس راجه دیابت.یکی سرطان.یکی مالاریا

بالا