مطالعه گروهی کنکور92

simin69

New member
سلام
اینجا می خوایم با هم واسه فیزیولوژی92 شروع کنیم دوست دارم بدونم هر کسی اول چه رفرنسی رو می خواد بخونه بعدشم با هم روزانه گزارش کار بدیم و واسه هم ایجاد انگیزه کنیم:smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

ezelazaheze

New member
سلام
برا فیزیولوژی من دوست دارم که بیشتر منابعی که معرفی شده را بخونم.......من اول میخوام سوالات تست کنکور هر بخش رو بنویسم بعدش بخونم.........مثلا الان هر چی تست مربوط به هورمون بوده رو از کتاب تست کنکور انتشارات فرهنگ جدا کردم و نوشتم(مربوط به سالهای گذشته) وبعدش همون بخش رو از کتاب گایتون میخونم..........فعلا تابستون فقط فیزیولوژی و زبان کار میکنم.........دوستان شما هم اگه مطالب مفیدی در رابطه با کنکور فیزیولو|ی دارین لطفا بگین،ممنون.

simin69

New member
سلام
من از برنامه دکتر کیهان ور دارم استفاده میکنم شرحشم اینه که 1 روز در میان فیزیولوژی و بیوشیمی هر کدام 4 ساعت . هر روز زیست و زبان هر کدام 3 ساعت ولی زیست 20 صفحه زبان 15 صفحه

mohana

Well-known member
سلام
کتابایی که میخواین بخونین و بگین لطفا

negar91

New member
سلام
یه خواهش تاپیک شما هم اسم تاپیک ماست و باعث میشه بچه ها اشتباهی بیان لطفا اگه میشه توی اسم تاپیک بنویسین رشته فیزیولوژی
ممنون

simin69

New member
سلام
کتابایی که میخواین بخونین و بگین لطفا

قیزیولوژی گایتون
زیست طلعت حبیبی
بیوشیمی امیره نجات شکوهی
زبان عمومی تابیف دکتر رحیم احمدی و لزگی وفلش کارت کلمات ضروری برای تافل

simin69

New member
سلام
یه خواهش تاپیک شما هم اسم تاپیک ماست و باعث میشه بچه ها اشتباهی بیان لطفا اگه میشه توی اسم تاپیک بنویسین رشته فیزیولوژی
ممنون
فکد کنم فقط مدیز انجمن بتونه این کار رو انجام بده درسته؟

ezelazaheze

New member
سلام
من از برنامه دکتر کیهان ور دارم استفاده میکنم شرحشم اینه که 1 روز در میان فیزیولوژی و بیوشیمی هر کدام 4 ساعت . هر روز زیست و زبان هر کدام 3 ساعت ولی زیست 20 صفحه زبان 15 صفحه

سلام،این برنامه که گفتید رو اجرا کردین تا امروز؟خوب بوده؟ من میگم با توجه به اینکه بیوشیمی ضریب 1 داره لازم نیست پا به پای فیزیو خونده بشه،نظر شما چیه؟
پس با برنامه دکتر کیهان ور هر روز 10 ساعت باید خوند(اووووو برا منکه عملی نیست،من بیشتر از 8 ساعت کشش ندارم!!!:shocked:)............و یه سوال دیگه از همه دوستان، هر کی از تابستون شروع کنه روزی چند ساعت بخونه خوبه؟ مثلا از کم (3،4ساعت) شروع کنیم و بعد اون آخرا (زمستون و بهار ) برسونیم به 8،9؟ یا اینکه از همون اول تا آخر ثابت باشه موفقه؟

آخرین ویرایش:

xavi

New member
سلاااااااااام
ببخشید که اومدم وسط بحث

میخواستم بدونم این دکتر کیهان ور استاد چه درسی هستن؟

واسه رشته میکرب هم برنامه میدن؟

ezelazaheze

New member
راستی بچه ها من تازه شروع کردم،دارم گایتون رو کتاب اصلیشو english میخونم،البته ترجمه هم کنار دستمه تا اگه مشکلی داشتم ببینم3،2 صفحه اولش کند پیش میرفتم ولی الان برام خیییییییییییلی راحت شده،خوندن english خیلی راحت تر از اونیه که فکرشو میکردم،،البته برام دعا کنید که بتونم ادامه بدم چون تازه شروع کردم ،،فکر کنم خوبم تو ذهن بمونه،،البته چون تازه شروع کردم نمیتونم فعلا 100٪ نظر بدم(در حال حاظر برنامه خاصی برا خوندنم ندارم....ولی دوست دارم پیدا کنم،چون بدون برنامه موفق نمیشم)

راستی اینگلیششم نخریدم،از اینرنت دانلود کردم،،،البته اینجوری زحمت پرینتش خیلیه چون 1070صفحه هست

ezelazaheze

New member
سلاااااااااام
ببخشید که اومدم وسط بحث

من که ایشونو نمیشناسم( در واقع هیشکیو نمیشناسم راجع به این موارد) ...........منم همین سوالو از کاربر simin 69 داشتم،،، و همینکه اینجور افراد که برنامه میدن میشه با سرچ اینترنتی برنامه هاشونو ببینیم؟؟لطفا در این مورد راهنمایی کنید

simin69

New member
سلاااااااااام
ببخشید که اومدم وسط بحث

salam,ishoon khodeshoon pezeshki khondan va sale 86 rotbeh 1 nono technology pezeshki shodan alan ham dar jahade daneshgahi daneshgah tehran kar mikonan va vase hame reshteha barnameh rizi mikonan
02188993577 shomareh tamaseshon hast zemne inke jalaseh aval vase har kasi raygan hast moshavereh ham hozoori dareh ham mokatebei
bazam agar soali dashtid dar khedmatam albateh man az moshavereh mokatebei estefadeh mikonam va raziyam

simin69

New member
سلام،این برنامه که گفتید رو اجرا کردین تا امروز؟خوب بوده؟ من میگم با توجه به اینکه بیوشیمی ضریب 1 داره لازم نیست پا به پای فیزیو خونده بشه،نظر شما چیه؟
پس با برنامه دکتر کیهان ور هر روز 10 ساعت باید خوند(اووووو برا منکه عملی نیست،من بیشتر از 8 ساعت کشش ندارم!!!:shocked:)............و یه سوال دیگه از همه دوستان، هر کی از تابستون شروع کنه روزی چند ساعت بخونه خوبه؟ مثلا از کم (3،4ساعت) شروع کنیم و بعد اون آخرا (زمستون و بهار ) برسونیم به 8،9؟ یا اینکه از همون اول تا آخر ثابت باشه موفقه؟
salam azizam bale man hame ro ejra kardam va raziyam zemne in ke man zist va zaban ro be haman andazeh mikhoonam vali time kamtari az man migire ke in bastegi be tavanaihaye har fard dare,roozane hoodoode 6 sa@t mishe zemne in ke chon axare bachehae fiziyo rooye biyo sarmayegozary nmikonan agar yek meghdar biyo ro khoob bekhooni dar bala bordane nomreh kheyli moaser hast

xavi

New member
salam,ishoon khodeshoon pezeshki khondan va sale 86 rotbeh 1 nono technology pezeshki shodan alan ham dar jahade daneshgahi daneshgah tehran kar mikonan va vase hame reshteha barnameh rizi mikonan
02188993577 shomareh tamaseshon hast zemne inke jalaseh aval vase har kasi raygan hast moshavereh ham hozoori dareh ham mokatebei
bazam agar soali dashtid dar khedmatam albateh man az moshavereh mokatebei estefadeh mikonam va raziyam
سلام

ممنونم سیمین خانم
خب اگه امکان داره بگین چجوری میتونم مکاتبه ای باهاشون در تماس باشم؟
بعد روزانه چند ساعت باید درس خوند طبق برنامه ایشون؟
دیگه اینکه من واسه وزارت علوم میخونم ایشون واسه وزارت علوم هم برنامه میدن؟
شما خودتون روزانه چند ساعت میخونین؟برنامه واستون سنگین نیس؟

ببخشید خیلی سوال کردم

simin69

New member
vase ertebat ke shomarash ro gozashtam bayad bahashoon tamas begirid har 2 hafteh 1 bar ham nobate moshavereh darid ke bayad telefon bezanid va barnameh jadid ro begirid
ishoon vase har kas barnameh rizi khasi dare az khodetoon yeseri soalat mikoneh va ba tavajoh be reshtatoon barnameh behetoon mideh
ham vase oloom ham behdasht barnameh mideh
na man be in barnameh adat kardam va mikhoonam
agar soali dg dashtid baz ham dar khedmatam
02188993577 shomareye jahade daneshgahi hast tamas begirid behetioon vaght midan
pirooz bashid 2st man

jeghele68

New member
سلام دوستان
من دو هفتست نتونستم درس بخونم ولی برنامه ماه پیش این بوده و الان هم از امروز مجدد شروع میکنم و هفته ای 1 ساعت بهش اضافه میکنم.چون وزارت علومم میخوام بدم یکم درسای من زیاده

3.5 ساعت فیزیولوژِ گایتون و گانونگ
3.5 ساعت زبان passage های سال های قبل.504واژه و تافل رو هم شروع میکنم
2 ساعت بیوشیمی
2 ساعت زیست که این زمانو مجبورم جنین شناسی کاظم پریوروبافت شناسی جان کویییرا وجانور شناسی طلعت حبیبی و امین رو بخونم.

ولی نمیدونم نظر شما چیه ولی این سه تا درس که برای وزارت علوم میخونم خیلی کمکم میکنه
خصوصا بافت شناسی برای فیزیو کمک میکنه و جنین شناسی برای زیست

simin69

New member
salam va khasteh nabashid be u
man hameye in darsa ro mikhoonam be joz bafi va janin fk nmikonam vase in 2ta kheyli lazem beshe
good luck

jeghele68

New member
سلام سیمین جان.بله.لازم نیست.توضیح دادم من.چون وزارت علوم میخوام بافتو جنین تکوینی بدم لازمه بخونم.ما بچه های علوم پایه تو جنین شناسیمون هم جنین انسان رو باید بخونیم هم جنین شناسی جانوری.ولی بافت شناسی جان کوییرا باید بخونیم.برای همین گفتم برنامه من یه مقدار سنگینه:rolleyessmileyanim:مرسی از نظرتون دوست عزیز

simin69

New member
سلام سیمین جان.بله.لازم نیست.توضیح دادم من.چون وزارت علوم میخوام بافتو جنین تکوینی بدم لازمه بخونم.ما بچه های علوم پایه تو جنین شناسیمون هم جنین انسان رو باید بخونیم هم جنین شناسی جانوری.ولی بافت شناسی جان کوییرا باید بخونیم.برای همین گفتم برنامه من یه مقدار سنگینه:rolleyessmileyanim:مرسی از نظرتون دوست عزیز
امیدوارم موفق باشی,یه سوال داشتم می خواستم ببینم من میتونم هم وزارت علوم و هم بهداشت واسه فیزیو شرکت کنم؟

بالا