مطالعه گروهی کنکور ارشد رادیوبیولوژی 93

farhad-gs

New member
بچه ها من رشته م رادیولوژی هست و دو سال دیگه کنکور دارم.راستش اولا دوست داشتم برای رادیوبیولوژی بخونم ولی بعضی ها نظرم رو عوض کردن و میگن نانو و بیوتکنو بهترن!میخوام نظر شما رو بدونم.رادیوبیولوژی دکترا داره؟؟

M@RY@M

New member
سلام دوست جونا!
امروز فصل 10 نجم آبادی تموم شد.فقط 1 فصل مونده که این کتابو تموم کنم.
امروز ساها رو دادم برای کپی که بعدا بخونم..
هر روز لغت زبان میخونم.
دلم میخواد درسامو دوره کنم ولی نمیدونم چرا تنبلی میکنم!
امروز یه کم بخش آناتومی قلب رو خوندم.

elmira1365

New member
خسته نباشی گلی جون
منم امروز: فصل اول زیست رو دوره کردم
+ 4 صفحه زیست
10 صفحه رادیو
20 تا لغت
امروز داشتم نرسیدم زیاد بخونم :(

M@RY@M

New member
شما هم خسته نباشی المیراجون.
ولی بالاخره نگفتی که چرا با این همه کمالات که داری و ارشد فیزیک و.. به رادیوبیولوژِی علاقه پیداکردی...
حتما جزو اسراره!

elmira1365

New member
کمالات کجااااااااااااااااااااااااااااا بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خسته شدم از فیزیک دیگه مغزم کشش دکترا فیزیک رو نداره ،بعدم اینکه یکم در مورد رادیو کردم دیدم به موضوعش علاقه دارم، و اینکه نمیخواد دیگه با اون معادلات سخت فیزیک دست و پنجه نرم کنم، البته خوب هر رشته سختی خودش رو داره ولی خوب ....
منم دیگه یهو تصمیم گرفتم به جای فیزیک بیام دوباره از ارشد رادیو رو بخونم که بعد بتونم همین رو ادامه بدم:)

- - - Updated - - -

خسته شدم از فیزیک دیگه مغزم کشش دکترا فیزیک رو نداره ،بعدم اینکه یکم در مورد رادیو کردم دیدم به موضوعش علاقه دارم، و اینکه نمیخواد دیگه با اون معادلات سخت فیزیک دست و پنجه نرم کنم، البته خوب هر رشته سختی خودش رو داره ولی خوب ....
منم دیگه یهو تصمیم گرفتم به جای فیزیک بیام دوباره از ارشد رادیو رو بخونم که بعد بتونم همین رو ادامه بدم:)

1mahsa

New member
سلام خسته نباشيد همگي
بچه ها ساها كدومه؟ فك كنم من ندارمش
لطفا اسم كتابو كامل بگيد ممنون ميشم

M@RY@M

New member

من عادت ندارم وکلا اصلا توی ذاتم نیست که بیخودی از رشته خودم دفاع کنم.واسه همینم بهت میگم که تو چون پایه فیزیکت قوییه میتونی خیلی جلو بیفتی..البته باید روی رادیوبیولوژی هم زیاد کارکنی(خودمم زیاد باید کارکنم)البته واقعا درس شیرینیه.
انشالله که موفق میشیم آبجی!

elmira1365

New member
مرسی گلی جون....ایشالله همه کسایی که تلاش می کنند قبول بشن
راستش شاید فیزیکم بد نباشه ولی خوب از اون طرف زیستم در حد صفر هست،و از اونجایی که حل کردن سوالات فیزیک خیلی وقت میبره عملا زیاد نمیشه روش تمرکز کرد چون اونطوری مجبوری کل وقت امتحان رو واسه حل کردن مسائل فیزیک بذاری که ارزش نداره ولی اگه مثلا زیستت قوی باشه خوب مسلما جواب دادن اون وقتی نمیگیره یعنی یه جورایی انگار اگه درس های حفظیت قوی تر باشی بیشتر میتونی موفق باشی ولی در هر صورت امید به خدا..تو هم انشالل موفق باشی آبجی جون که مطمئنم هستی :)

M@RY@M

New member
امروز کتاب نجم آبادی تموم شد..
باید ساها رو شروع کنم.
زبان خوندم.
آناتومی خوندم.
همین دیگه!ببخشید به ساعت توجه نمیکنم!
آهان!یه کم فصل 2 رادیوبیولوژی رو مرور کردم.

mw.ashel

New member
MagicMan-MArtesh.jpg

elmira1365

New member
زیست :4 صفحه
پرتو: 8 صفحه
فیزیک :3 فصل
فیزیو: 4 صفحه
رادیو: فصل اول
زبان :20 تا لغت

elmira1365

New member
واااااای. ........شدیدا مشکل دارم با فیزیو و زیست
انگار دارم عجیب ترین چیزها رو میخونم، اصلا هیچی واسم آشنا نیست، هیچی یادم نمیمونه
اخه چطوری باید این همه اسمهای عجیب غریب رو حفظ کرد
یعنی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M@RY@M

New member
واااااای. ........شدیدا مشکل دارم با فیزیو و زیست
انگار دارم عجیب ترین چیزها رو میخونم، اصلا هیچی واسم آشنا نیست، هیچی یادم نمیمونه
اخه چطوری باید این همه اسمهای عجیب غریب رو حفظ کرد
یعنی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

المیراجان.
فکر نکن که حالا ماها که تجربی خوندیم,زیست و فیزیولوژی رو قورت میدیم.خداوکیلی از این خبرا نیست.
حالا چون ما زودتر با این اسامی عجیب و غریب مواجه شدیم هضمش یه کم برامون راحتتره.
این درسها فقط و فقط باید تکراربشه.
خودمن که شهریور زیست مهدوی رو تموم کردم.الان شاید 40 درصد مطالب رو هم خوب یادم نیاد و دست وپا شکسته بگم.برای همینم خیلی نگرانم که حتما و حتما مرور کنم.زودتر هم باید مرور رو شروع کنم.
نگران نباش اصلا این مدل درسها رو اگه تا لحظه آخر آدم روشون وقت بذاره موفق تره.چون همیشه جلوی چشمشه و یادش نمیره.

M@RY@M

New member
امروز ساها رو شروع کردم.نمیدونم چرا به نظرم اینقدر مبهم بود.شایدم خودم زیاد به مطلب گیرداده بودم!
زبان خوندم.
آناتومی خوندم.
این هفته که کارآموزی نداشتم بیشتر به درسام رسیدم.
دوباره از هفته دیگه تا3هفته کارآموزی دارم.
خداروشکر.من که راضیم.فعلا همه چی خوب بوده..خدایا واقعا ازت ممنونم.
خدایای مهربون,به من و همه دوستانم کمک کن که موفق بشیم
.

elmira1365

New member
زیست لعنتی :4 صفحه
فیزیک:3 فصل
پرتو 8 صفحه
رادیو:8 صفحه
فیزیو: 4 صفحه
زبان لزگی: 4 صفحه

M@RY@M

New member
امروز سرم شلوغ بود و نتونستم درس بخونم.
فقط زبان خوندم.
فردام خونه نیستیم ولی زبان رو حتما میخونم!

بالا