مطالعه گروهی زبان برای آزمون 94-95 بهداشت: اول تافل، بعد لزگی

با خواندن کدام یک از کتاب های زیر برای شروع موافق هستید

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

fnpsh

New member
سلام عزیزان.طوری دو ماهه تافل رو تموم کردید؟ یعنی روزی چند تا کلمه حفظ کردید؟ روزی چقدر وقت گذاشتید؟ روی هر کلمه چقدر زوم میکنید تا یاد بگیرید؟ یکی دست منو بگیره راه بیوفتم لطفا

sara77

New member
سلام عزیزان.طوری دو ماهه تافل رو تموم کردید؟ یعنی روزی چند تا کلمه حفظ کردید؟ روزی چقدر وقت گذاشتید؟ روی هر کلمه چقدر زوم میکنید تا یاد بگیرید؟ یکی دست منو بگیره راه بیوفتم لطفا

خب دو روز یبار یه درس بخون زود تموم میشه

بهنوش

New member
salam be dustan .
bacheha man ketabe tofele barronso daram ke 30 ta dars hastesh va har dars 15 loghat jadid chandta tamrin va dah ta mant kotah
hamino bekhunam?

Sahar_az

New member
سااااااااااااااااااااااااااااااارااااااا:ad54ad:افرین مداوم خوندی:))
من تنبلی کردم آخراش:))
یه روز می خوندم سه روز نمی خوندم:))
ولی لایتنرم سر جاش بود خدا رو شکر
هر روز اونو می خوندم لااقل
الان درس 28 تموم شد:(((((
ان شاا... تا 4 روز دیگه تموم می شه و می رم سراغ لزگی:smilies:
برای لزگی خوندن تاپیک نداریم؟؟؟

Sahar_az

New member
salam be dustan .
bacheha man ketabe tofele barronso daram ke 30 ta dars hastesh va har dars 15 loghat jadid chandta tamrin va dah ta mant kotah
hamino bekhunam?

آره کتاب همینه
فکر می کنم معنی داشتن بستگی به انتشاراتش داره
برای من لغتا و جمله های مثال هم لغت معنی داره ولی بقیه معنی نداره

- - - Updated - - -

salam be dustan .
hamino bekhunam?

آره کتاب همینه
فکر می کنم معنی داشتن بستگی به انتشاراتش داره
برای من لغتا و جمله های مثال هم لغت معنی داره ولی بقیه معنی نداره

sara77

New member
سااااااااااااااااااااااااااااااارااااااا:ad54ad:افرین مداوم خوندی:))
من تنبلی کردم آخراش:))
یه روز می خوندم سه روز نمی خوندم:))
ولی لایتنرم سر جاش بود خدا رو شکر
هر روز اونو می خوندم لااقل
الان درس 28 تموم شد:(((((
ان شاا... تا 4 روز دیگه تموم می شه و می رم سراغ لزگی:smilies:
برای لزگی خوندن تاپیک نداریم؟؟؟
خخخخخخ سحر اره جیگر دهنمو سرویس کرد تا تموم شد دیگه اون ۴درسو هر روز خوندم الان لزگیم کاش یه تاپیک بذاریم واسه اون

Sahar_az

New member
خخخخخخ سحر اره جیگر دهنمو سرویس کرد تا تموم شد دیگه اون ۴درسو هر روز خوندم الان لزگیم کاش یه تاپیک بذاریم واسه اون

تاپیک بزنیم بچه ها هستن اخه؟
یعنی جایی نیست الان؟:(
یکی تاپیک بزنه دیگه:4d564ad6:من قول میدم عضو ثابت باشم:ad54ad:

otagh amal

New member
بنظر من 504 اصلا به درد نمیخوره
اول مدیسن 1 و2
بعد لزگی و بعدش تافل رو بخونیم عالیه

sondos70

New member
سلام دوستان شماهم زبان رو ازروکتاب تافل رضادانشوری ویرایش5 مطالعه میکنین؟چطوری رسیدین تمومش کنین؟!!لغات آخرکتاب و جملاتشو هم مطالعه میکنین؟!!

Sahar_az

New member
سلام دوستان شماهم زبان رو ازروکتاب تافل رضادانشوری ویرایش5 مطالعه میکنین؟چطوری رسیدین تمومش کنین؟!!لغات آخرکتاب و جملاتشو هم مطالعه میکنین؟!!
همون essential رو خوندیم
یه پروسه ی 2 ماهه بود... هر دو روز یک درس رو می خوندیم + جمعه ها که برای مرور اون 3 درسی بود که در اون هفته خونده شده بود
بله کامل می خوندیم همه رو... حتی لغات جدیدی که توی متن های آخر هر درس بود

biosta

Well-known member
لغات کنکور ارشد سال های قبل

[FONT=Mj_Liner XL]KonKoorHa | Quizlet[/FONT]​

- - - Updated - - -

[FONT="Mj_Liner XL"]منابع زبان عمومی کارشناسی ارشد علوم پزشکی وزارت بهداشت سال 93 اعلام شد. تا قبل از این به مدت چند سال کتابهای موزائیک و ... به عنوان رفرنس معرفی شده بودند که از سال 93 رفرانس های درس زبان عمومی کنکور ارشد وزارت بهداشت تغییر پیدا کرد و به احتمال زیاد همچون گذشته این کتاب ها به مدت چند سال بعنوان رفرنس درس زبان انگلیسی كنكور كارشناسي ارشد پزشكي باقی خواهند ماند:[/FONT][FONT="Mj_Liner XL"][/FONT] [FONT="Mj_Liner XL"]1: اولین کتاب از منابع زبان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال جدید کتاب [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]Active Skills for Reading[/FONT][FONT="Mj_Liner XL"] تالیف[/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]Anderson, A [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"] می باشد(جلدهای اول تا چهارم توصیه شده است). انتشارات [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]Thompson [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"] سال 2008[/FONT] [FONT="Mj_Liner XL"]2: رفرنس دوم از منابع جدید زبان ارشد پزشکی کتاب [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]Interaction: Reading[/FONT][FONT="Mj_Liner XL"] به نویسندگی [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]KIRN, e[/FONT][FONT="Mj_Liner XL"] و [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]Hartman[/FONT][FONT="Mj_Liner XL"], [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]P[/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]. انتشارات [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]McGraw-Hill[/FONT][FONT="Mj_Liner XL"] با سال انتشار 2007 می باشد.[/FONT] [FONT="Mj_Liner XL"]3: منبع سوم از منابع زبان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت کتابی با عنوان زبان انگلیسی برای دانشچویان پزشکی [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]English for the Students of Medicine[/FONT][FONT="Mj_Liner XL"] تالیف محمود رضا عطایی،[/FONT] [FONT="Mj_Liner XL"] لیلا شجاع،[/FONT] [FONT="Mj_Liner XL"] معصومه کفشگر سوته، ماندانا ذوالقدری انتشارات سمت می باشد.[/FONT] [FONT="Mj_Liner XL"]4: کتاب چهارم از منابع زبان ارشد پزشکی که وزارت بهداشت توصیه کرده است [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]Academic Encounters: Reading[/FONT][FONT="Mj_Liner XL"], [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]Study Skills and Writing[/FONT][FONT="Mj_Liner XL"] تالیف [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]Seal, B[/FONT][FONT="Mj_Liner XL"] انتشارات [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]Cambridge Uni[/FONT][FONT="Mj_Liner XL"] می باشد.[/FONT] [FONT="Mj_Liner XL"]5: کتاب پنجم [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]Improving Reading Skills[/FONT][FONT="Mj_Liner XL"] تالیف: دكتر شكرپور ، دكتر مهبودی انتشارات جنگل است.[/FONT] [FONT="Mj_Liner XL"]6: کتاب ششم از رفرنسهای زبان عمومی کنکور ارشد وزارت بهداشت [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]Developing Reading Skills[/FONT][FONT="Mj_Liner XL"] جلد اول تا سوم تالیف [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]Markstein, L. and Hirasawa, L[/FONT][FONT="Mj_Liner XL"] انتشارات [/FONT][FONT="Mj_Liner XL"]Cambridge[FONT="Mj_Liner XL"][/FONT][/FONT] [FONT="Mj_Liner XL"]کتاب آخر همان کتب قبلی معرفی شده برای درس زبان انگلیسی وزارت بهداشت می باشد.[/FONT] [FONT="Mj_Liner XL"]همانطور که می دانید زبان کارشناسی ارشد علوم پزشکی، عمومی است و لغات خیلی تخصصی در آن کاربردی نخواهند داشت لذا خواندن لغات تخصصی پزشکی برای این آزمون توصیه نمی شود.[/FONT]

lidalida

New member
ای وااااااای من اززبان خیلی میترسم/یعنی تافل ولزگی بذاریم کنارایناروبخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!:sadsmiley:

hanas68

New member
سلام بچه ها ی راهنمایی جدی ازتون میخوام، من زبانم ضعیفه، امتحان علوم و بهداشتم دارم،سه کتاب ۵۰۴، لزگی و تافل دارم، بنظرتون کدومشون رو بخونم، نمیرسم هرسه کتابو بخونم، عایااااااااا ۵۰۴ حتما برای علوم الزامی؟ لطفا زودتر جواب بدید،ممنونم

آخرین ویرایش:

vahid28

New member
سلام بچه ها ی راهنمایی جدی ازتون میخوام، من زبانم ضعیفه، امتحان علوم و بهداشتم دارم،سه کتاب ۵۰۴، لزگی و تافل دارم، بنظرتون کدومشون رو بخونم، نمیرسم هرسه کتابو بخونم، عایااااااااا ۵۰۴ حتما برای علوم الزامی؟ لطفا زودتر جواب بدید،ممنونم

تافل اول و بعد لزگی بنطرم

COO7171

New member
سلام؛ سایت www.AJESL.Com میتواند برای شما مفید باشد.

- - - Updated - - -

سلام؛ سایت www.AJESL.Com میتواند برای شما مفید باشد.

بالا