مطالعه گروهی زبان برای آزمون 94-95 بهداشت: اول تافل، بعد لزگی

با خواندن کدام یک از کتاب های زیر برای شروع موافق هستید

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

fnpsh

New member
سلام .من یه سوال دارم.شما در هر درس تافل فقط همان لغات جدیدش رو بلد نیستید یا مثل من تعداد بیشتری از انها براتون نا آشنا است؟ آیا باید پیش نیاز تافل را بگذرونم؟

love virology

New member
سلام .من یه سوال دارم.شما در هر درس تافل فقط همان لغات جدیدش رو بلد نیستید یا مثل من تعداد بیشتری از انها براتون نا آشنا است؟ آیا باید پیش نیاز تافل را بگذرونم؟[/QU

اگر لغات عمومی کمی ضعیف هستید 1 الی 2 هفته لغات کل دبیرستان بخونید بعد برید سراغ تافل اگر متوسط به خوب تافل شروع کنید لغات کل دبیرستان گاج کتابش هست شاد باشید

rojiin

New member
آره همراه خود كتاب يه سي دي هم هست اتفاقا گوش دادن خيلي خوبه چون هم از حافظه شنيداريت استفاده كردي و ديرتر لغات از يادت ميرن و هم تلفظ درستشونو ياد ميگيري

من کتابشو دارم انتشارات جنگل رضا دانشوری.اما کتاب سی دی نداشت

Sahar_az

New member
گزارش با کمی تاخیر:)))
درس 4 تموم شد

- - - Updated - - -

گزارش با کمی تاخیر:)))
درس 4 تموم شد

mello

New member
سلام بچه ها
چن روز درگيرم نميتونم بيام سر بزنم
از هرجا كه رسيدم باز بهتون ملحق ميشم
فعلا

baroon

New member
سلام دوستان
من با فلش کارت میخونم. فرق داره با کتاب؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان

r.kh

New member
سلام به همگی

خداقوت دوستان من تازه با این انجمن آشنا شدم.منم موخوام شروع کنم فردا میرم کتابشو بخرم وشروع میکنم.همگی موفق باشید

love virology

New member
منم میخوام زبان بخونم..................
از کجا شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE

کتاب بگیرید از انتشارات جنگل یا براساس گروه کار کنید یا برنامه خودتون لغات فلش کارت کنید و با جعبه لایتنر حتما اگر مقدوره لغات به معنی انگلیسی یاد بگیرید و برای هرکدومش مترادف پیدا کنید و روی متن کتاب هم زیاد کار کنید شاد باشید

sara77

New member
سلام دوستان

- - - Updated - - -

سلام دوستان

سلام عزیزم منم با فلش میخونم نه خب کلمات که یکین فقط کتاب متن رو داره که فلشس کارتا ندارن

ROJO

New member
بدون متن تافل خوندن هیچ ارزشی نداره!!!:smiliess (4):

یسری کلمه حفظ میکنید ک شاید یدونشم سال دیگه نیاد، حتما متن بخونید ک ازین کلمات تافل نیاد بگین حداقل درک مطلبم قوی شد، وقتمو تلف نکردم:painting:

UZI

New member
من با rojo موافقم ...مطمئنم شماهایی که ایجوری برنامه ریختین که بخونید...هیچ کدومتون بالاتر از 40 نمیزنید... چه کاریه اخه لغت حفظ کردن بدون text

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

ghazael

New member
بچه ها مهم این که پایه زبان قوی باشید بهترین کتاب باشه اما پایه قوی نباشه جواب نمیگیرید.

ghazael

New member
man emsal 6000 kalame hefz boodam zabanam zeiad khob nist classam vel kardam emsal 49 zadam agar ghabol nashodam class zaban olaveiate avalam hast chon kalame bedoone matn faide nadare taze man in 6000 kalamaro bishtarash ba soal ya ye matn kotah mikhondam.

sara77

New member
مگه کنکور زبان لزگی چند درصدش میاد؟؟؟چقد خوندش مهمه بچه ها؟

Zeinab.A

New member
منم میخوام زبان بخونم..................
از کجا شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE

کتاب بگیرید از انتشارات جنگل یا براساس گروه کار کنید یا برنامه خودتون لغات فلش کارت کنید و با جعبه لایتنر حتما اگر مقدوره لغات به معنی انگلیسی یاد بگیرید و برای هرکدومش مترادف پیدا کنید و روی متن کتاب هم زیاد کار کنید شاد باشید

متشکرم دوست عزیز

pashmak

New member
بچه ها کتابش فقط انتشارات جنگل باشه کافیه
منکه تو ماه رمضون نمیتونم
شما چطور میخونید
خداقوت

بالا