مطالعه گروهی رشته تغذیه ویژه کنکور ارشد 94

mehrshad.namdar

New member
سلاااام....مرسی از اقای نامدار....خلاصه هارو کی میذارین رو سایت؟من شدیدا منتظرشما..:thumbsupsmileyanim:

حتما میزارم خلاصه ها رو. باید پاک نویس کنمشون تا خوانا باشه اخه من زیادی بد خطم ! در اسرع وقت انشا الله...

- - - Updated - - -

سلاااام....مرسی از اقای نامدار....خلاصه هارو کی میذارین رو سایت؟من شدیدا منتظرشما..:thumbsupsmileyanim:

حتما میزارم خلاصه ها رو. باید پاک نویس کنمشون تا خوانا باشه اخه من زیادی بد خطم ! در اسرع وقت انشا الله...

n.nutritiin8787

New member
سلام بچه ها . من با کارت ملیم که تاریخ انقضاش گذشته کنکور ثبت نام کردم. به نظرتون بعدا مشکلی پیش نیاد؟

mehrshad.namdar

New member
همایش کشوری تغذیه و سرطان

همایش تغذیه و سرطان ...28 تا 30 همین ماه .یزد. هزینه ثبت نام 25 هزار تومن . اگه امتیاز بازاموزی بخوان 40 هزار تومن.

- - - Updated - - -

http://ssu.ac.ir/foodcancer/

همایش تغذیه و سرطان ...28 تا 30 همین ماه .یزد. هزینه ثبت نام 25 هزار تومن . اگه امتیاز بازاموزی بخوان 40 هزار تومن.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: profsor

mehrshad.namdar

New member
تو نهج البلاغه جمله زیبایی حضرت بیان فرمودند.حرفهاشون همیشه به دل میشینه...عمق وجود...مفهوم کلی به صورت زیر بود:
هر کس نعمت های بیشتری پروردگار بهش عنایت کرد نیازهای مردم هم به سوی اون زیاد میشه. پس اگر با این نعمت ها ، نیازها رو اجابت کردی پرودگار این نعمت رو برات جاودانه می کنه.
جای دیگه هم حضرت فرمودند : اگر از نعمت ها در جهت رفع نیاز مردم استفاده نکنی خدا این نعمت رو ازت میگیره میده به کس دیگه ای...
می خوایم ارشد قبول شیم؟ کمک کنیم دیگران هم قبول شن.... سوالی هست که به ما کمک میکنه؟ اون رو در اختیار دیگران بزاریم تا بقیه هم استفاده کنند...این جوری این نعمت بزرگ رو برای خودمون جاودانه کنیم. اونوقت قبولی خودمون رو تضمین می کنم....
شرح الباقی حرف با خودتون....

mehrshad.namdar

New member
سلام به همه دوستان خسته درس نباشید.
ادمین 2 زحمت برگذاری عصرانه انلاین رو کشیدند. پیشنهاد می می کنم این جلسه رو از دست ندید.زمان دقیق برگذاری عصرانه انلاین رو به محض مشخص شدن اطلاع می دم
دو تا عصرانه برای تغذیه در حال تدارک دادن است که فعلا اقای علیزاده رتبه 2 تغذیه سال 93 در هفته اول اسفند قطعی شده و یکی دیگه هم هنوز قطعی نشده و منتظر پاسخ از اون شخص هستند
سوالاتتون رو سرجمع کنید و حتما بپرسید. کمک خیلی خوبی میتونه باشه برای تضمین موفقیتتون تو ازمون پیش رو.

mehrshad.namdar

New member
خداروشکر همه حسابی مشغول درس هستید. انشا الله تا چند ماه اینده خبر های خوبی بشنویم ازتون..

celine

New member
007.jpg
بچه ها این مسیرای مخچه است

- - - Updated - - -

من توش اشکال داشتم الان کشیدمش میدونم بد خطه تن تن نوشتم ولی گفتم بزارم اینجا شاید به درد کسی بخوره
شرمنده بابت خطم

- - - Updated - - -

مسیرای ورودی و خروجی به مخجچه از روی کتاب تست نوشتم

آخرین ویرایش:

mahsaa

New member
مشاهده فایل‌پیوست 7613
بچه ها این مسیرای مخچه است

- - - Updated - - -

من توش اشکال داشتم الان کشیدمش میدونم بد خطه تن تن نوشتم ولی گفتم بزارم اینجا شاید به درد کسی بخوره
شرمنده بابت خطم

- - - Updated - - -

مسیرای ورودی و خروجی به مخجچه از روی کتاب تست نوشتم

آفرین سلین جون ...دقیقا روش یاد گرفتن و ماندگار شدن این مباحث همین کار هستش :a2d3:
دوستای گلم خوب خوب بخونین ... انشاالله خدا پشت و پناهتون باشه و هر کسی که زحمت کشیده واقعا به نتیجه کارش برسه :rose:

celine

New member
نمیدونم چرا این طور شده عصر دوباره میزارم شاید درست شه منظورت دومیه دیگه؟

zamane

New member
مرسییی..چه خوب شد چون امروز دقیقا داشتم همین مبحثو میخوندم :*

بالا