مطالعه گروهی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی - 94

biotec1390

New member
من روزایی که کتابخونه تعطیله تقریبا تعطیلم.:14:هر کاری میکنم نمیتونم یه جا بشینم بخونم.نمیدونم اینجا اینجوریه یا همه شهرها اینجورن که 5شنبه ها کتابخونه تا 1 باز باشه!!!!

آخرین ویرایش:

تداعی

New member
من به زندگیم نتونستم کتابخونه درس بخونم، یعنی پامو میزارم تو کتابخونه، یا گشنم میشه، یا تشنم، یا خوابم میگیره ، حالا بماند چند ساعت هم باید زل بزنم تو صورت تک تک بچه ها:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

آخرین ویرایش:

ن. نازی

New member
سلام. سه شنبه 3 س. ایمونو
چهارشنبه 4 س. ایمونو
پنج شنبه 3س.
جمعه هم تازه دارم شروع میکنم. با این میزان مطالعه کاندید نوبل نشم جای تعجب داره!:13:

varia

Well-known member
دوستان خوب بخونید. :)
امیدوارم اخبار خوبی بعد کنکور دکتری به همدیگه بدیم:)

ن. نازی

New member
سلام.
شنبه 5:15 ایمونو
1 شنیه 3:30
2شنبه6:15
3شنبه 3:00
به امید خدا.ایشالا بتونم منظم تر بخونم.موفق باشیم.

biotechnologist

New member
من یکی دو هفتست افت تحصیلی پیدا کردم.یه ذره مشغله خانوادگیم زیاد شده بود که خداروشکر همشون به خیر و خوشی تموم شد.دیگه باید کم کم جدی بشم.دیروز ۷ ساعت.:4d564ad6::smilies-azardl (181 توکل به خدا.انشاا...بتونم این تایم از دست رفته رو جبران کنم.

تداعی

New member
:14::14:منم دقیقا چند وقته شرایط خوبی نداشتم، چند روزم هست چون تنها بودم مادرم اومدن پیشم، اگه بخوام گزارش بدم میشه، شامپو فرش کشیدن یک فرش 12 متری، شستن تراس، پر کردن فریزر، وایتکس کاری
من تا اخر 5 شنبه اوضاعم اوکی میشه و جمعه دیگه بست نشستم سر درس و از جمعه شب گزارش دادن رو شروع می کنم

pajoohan

New member
سلام دوستان منم سه هفته اخیر یه سری کارا و مشکلات خانوادگی و عمل مادرم و دانشگاه داداشم پیش آمد که نتونستم خوب بخونم ایشالله از فردا خوب میخونم و گزارش میدم
موفق باشید دوستان

pajoohan

New member
سلام صبح همه دوستان بخیر بعد چند هفته امروز صبح ساعت 9 بیدار شدم ایشالله شروع میکنم به خوندن و گزارش دادن
برای همه دوستان آرزوی داشتن انگیزه و تلاش و موفقیت دارم

ن. نازی

New member
سلام دوسنان
دیروز 6 ساعت.
میبینم که حوادث پیش بینی نشده هممون رو گرفتار کرده. به امید خدا.
موفق باشیم.

IL-2

Well-known member
سلام . خدا قوت
یه سوال
میگم کنکور دکتری هرساله چه موقع برگزار میشه ؟؟؟

تداعی

New member
سلام . خدا قوت
یه سوال
میگم کنکور دکتری هرساله چه موقع برگزار میشه ؟؟؟

تا امسال ابان برگزار میشده ولی صحبت از این هست از سال بعد کنکور تابستان برگزار بشه، این که چقدر صحت داره رو نمیدونم

IL-2

Well-known member
تا امسال ابان برگزار میشده ولی صحبت از این هست از سال بعد کنکور تابستان برگزار بشه، این که چقدر صحت داره رو نمیدونم
ممنون :auizz3ffy9vla57584x
معمولا دفترچه ثبت نام کنکور دکتری کی میاد؟؟

ن. نازی

New member
سلام
5 شنبه، 2 ساعت و تعطیل
جمعه بعدازظهر، 5 ساعت ایمونو
ایشالا امروز یه روز عالی مطالعاتی باشه.:thumbsupsmileyanim:

biotechnologist

New member
سلاااام!دیروز ۸ساعت.سوزنم رو ۸ گیر کرده:25r30wi:یا ضامن آهو خودت منو به عدد ۱۲ برسون بلکه فرج و گشایشی بشه:a2d3::riz304::smilies-azardl (181

بالا