مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 95

vet lab sciences

New member
خب خب نوبتی هم باشه، دیگه نوبت درسه، نتایج که اومد، دیروز هم فارغ التحصیل شدیم، یواش یواش باید بریم آماده شیم برای کنکور 95.

virologist93

New member
سلام بچه من دوباره برگشتم:thanks:
خدا بخواد کم کم شروع میکنم بخونم واسه کنکور 95.
ولی بین ویروس و میکروب دودلم
ی جورایی جدیدا بیشتر به میکروب علاقه مند شدم حالا تا ببینیم چی پیش میاد
جناب moein1369 خیلی خیلی قبولیتون رو تبریک میگم.موفق باشید انشاالله
راستی vet lab مگه شما قبول نشدید؟؟؟؟اینجا چیکار میکنین دوباره؟؟؟
love virology شما چی؟قبول شدید؟؟؟

vet lab sciences

New member

به به سلام خانم وایرولوژیست! مدت مدیدی بود که نبودید. چه پر انرژی!

در رابطه با نتیجه ی آزمون بنده توجهتون رو به پست شماره 54 تاپیک مندرج، جلب می کنم.

http://forum.oloompezeshki.com/thread16447-6.html#post658190

virologist93

New member

virologist93

New member
چراآخه؟من اگه یک صدم شما آمادگی داشتم حتما امسال کنکور میدادم و انتخاب رشته می کردم!!
راستی من ی سوالی داشتم
ی کتاب زیست سلولی مولکولی دارم ک زیر نظر دکتر عباس بهادره.شما این کتاب رو دیدید؟نظرتون راجبش چیه؟
و اینکه زیست برای کنکور چطوره؟!ب نظر خودم بعید میدونم جوابگو باشه!

vet lab sciences

New member
چراآخه؟من اگه یک صدم شما آمادگی داشتم حتما امسال کنکور میدادم و انتخاب رشته می کردم!!
راستی من ی سوالی داشتم
ی کتاب زیست سلولی مولکولی دارم ک زیر نظر دکتر عباس بهادره.شما این کتاب رو دیدید؟نظرتون راجبش چیه؟

بله این جمله رو زیاد شنیدم که سال اول قبول شو، وقفه ننداز، سرد میشی، از زندگی میفتی عقب و...
حتی روز دهم شهریور (آخرین روز) هم که رفتم بودم دانشگاه برای تحویل گزارشات کارآموزی، بعد از مدتی مدید ساعتی رو در محضر استاد ایمنی سپری کردیم، ایشون با ناراحتی و تندی بم گفت که چرا این کار رو کردی!! ما از شما انتظار رتبه تک رقمی داشتیم، که پاسخ من موضعی قاطعانه بود و اون موضع قاطعانه رو هم برای شما بازگو می کنم:

صادقانه بگم ع.پ تهران رو نمی تونستم بیارم، چون فرصت بسیار کم و ابهامات قبل از کنکور ارشد امسال به گمانم بی سابقه بود، اما ع.پ ایران و مدرس رو می تونستم بیارم و م.و.س.سه رازی رو مثل آب خوردن! اما و اما بنا به *دلایلی* تصمیم گرفتم که سال بعد سال قبولیم باشه، ان شاالله. که یکی از اون دلایل این بود که Baseم رو در زمینه بعضی درس ها مثل سلولی-مولکولی، ایمنی! و حتی زبان! قوی تر کنم یا به عبارتی خیز بردارم برای کنکور دکتری (دکتری ایمنی پزشکی).

vet lab sciences

New member
راستی من ی سوالی داشتم

عذر میخوام کتاب زیست بهادر رو ندیدم.
در مورد زیست برای کنکور، چون رو سلولی-مولکولی نرسیدم کار کنم، نمی تونم نظری قاطع بدم اما به نظرم خوب باشه کتاب جمع و جور و خلاصه ای هست.
ولی یه توصیه دارم بهتون این که زیاد روی رفرنس سخت نگیرید لااقل برای ویروس و زیست، سعی کنید سوال خوب بخونید، چون سوالات زیست (به گمانم غالبا) و ویروس (تماما) امسال، تکرار سوالات سنوات گذشته بود.

برای مشاوره تخصصی تر زیست شناسی شما رو ارجاع میدم به دوستم love virology

love virology

New member

درود دوست گرامی / نرفتم/ امسال جالب شد کنکور / البته اصلا روزانه نزدم نمیخاستم برم / مازاد علوم پزشکی ایران اوردم اونم میخاستم ببینم شرایط رتبه های اکثریت چطور بوده/ در مورد زیست شناسی / این کتاب که فرمودین خوبه دیدم رنگی جمع جور / البته برای کنکور اصلا سلولی جواب گو نیست ولی مولکولی خوبه تقریبا کامله / بهترین و کارامد ترین گزینه حالا کسی نخاد خلاصه لودیش بخونه کتاب دکتر محمد نژاد هست بعلاوه تست / سلولی تست زیاد بزنید البته تست های بهداشت تم سوالات میاد دستتون و اینکه خوب خوب کار کنید و تست های علوم خوب بفهمید با حلاجی سوالات زیست بهداشت درصد عالی کسب خاهید کرد

moein1369

New member

مرسی.لطف دارید. کتاب دکتر بهادر هم خلاصه اس.هم تصاویر رنگی.مباحث رو از چند تا کتاب رفرنس اورده.

virologist93

New member
عذر میخوام کتاب زیست بهادر رو ندیدم.
در مورد زیست برای کنکور، چون رو سلولی-مولکولی نرسیدم کار کنم، نمی تونم نظری قاطع بدم اما به نظرم خوب باشه کتاب جمع و جور و خلاصه ای هست.
ولی یه توصیه دارم بهتون این که زیاد روی رفرنس سخت نگیرید لااقل برای ویروس و زیست، سعی کنید سوال خوب بخونید، چون سوالات زیست (به گمانم غالبا) و ویروس (تماما) امسال، تکرار سوالات سنوات گذشته بود.

برای مشاوره تخصصی تر زیست شناسی شما رو ارجاع میدم به دوستم love virology
ممنون از پاسخگویی جامع و کاملتون

بالا