مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mnamavarpour

New member
لطفا اگر از حقیقت ماجرا باخبرین به من هم بگین، اگه قبولی در ایمونو و ویروس رد یک حده دوباره همون ایمونو رو شروع کنم. در اصل دیدن 8 درس در منابع امتحانی ویروی منو مضطرب و نگران کرده.

ROJO

New member
دوست عزیز اگه ویروسو دوس داری بیا جلو! اگه هنوز نظرت روی ایمونو هس خب چرا تردید میکنی! میخوای یه عمر با رشتت زندگی کنی! قبولی ویروسم همچین اسونتر از ایمونو نیس و پذیرش خیلی کمتر هستش:black_eyed:

mnamavarpour

New member
من به هر دو رشته علاقه دارم، فقط میخوام سال بعد 100% قبول بشم. میدونم پذیرش کمی داره اما شرکت کنندگان کمتری هم داره. اینطور نیست؟

love virology

New member
درود دوست گرامی توی امتحان ارشد هیچی معلوم نیست نمیشه گفت که این رشته اسونه هر رشته برا خودش سختی هایی داره اگه اومدی ویروس باید واقعا عاشق باشی ویروس خوندن عاشقیت میخاد بعدش دوست گرامی ویروس توی ارشد روی بحث مولکولی میچرخه ولی جالبه این رشته و جا برا تحقیق زیاد داره و میشه روش زیاد مانور داد/ کنکور آزمایش هم خوبه ولی منم سلولی ام فقط 2 واحد ویروس پاس کردم ولی من از دبیرستان عاشق ویروس بودم به نظرم خودت بخونی دیگه نیازی به کنکور نداری در سایر دروس هم بیا کمکت میکنیم

virophil

New member
پس به جمع شما اضافه شدم ...:ad54ad:
دوست عزیز وقتی کاملا نظرت قطعی شد یک پیام ارسال کن برام تا بطور کامل رفرنس ها و کتاب های تالیفی و.... را با تمام جزئیات بهت معرفی کنم . دوست عزیز حتما با آگاهی و مشورت این رشته رو انتخاب کن چون بر عکس دوستانی که فکر می کنند که این رشته راحت هست من با اطمینان میتونم بگم یکی از سخت ترین رشته های علوم پزشکی هست اینو زمانی متوجه میشی که وارد جزئیات ویروس شناسی بشی اونوقت میبینی چقدر این علم گسترده و مشکل هست(بویژه مباحث مولکولی و ژنتیک).

ROJO

New member
بچه ها من میخواستم ازین کتابایی که مجموعه سوالات چند سال اخیره بگیرم مثلا کتاب خانه فرهنگ که دیگه بعضی درسا فقط تست ازون بزنم،مثلا قارچ و انگل و باکتری.بیام تستای ویروس زبان ایمونو و بیوشیمی رو از iqb بزنم، دیگه اون درسا فک نکنم وقتم بشه. نظر شما?

mf2009

New member
بچه ها من میخواستم ازین کتابایی که مجموعه سوالات چند سال اخیره بگیرم مثلا کتاب خانه فرهنگ که دیگه بعضی درسا فقط تست ازون بزنم،مثلا قارچ و انگل و باکتری.بیام تستای ویروس زبان ایمونو و بیوشیمی رو از iqb بزنم، دیگه اون درسا فک نکنم وقتم بشه. نظر شما?
مخالفم................

love virology

New member
دروووود خووووووووووب بچه های ویروس کجا هستند هرکس اعلام حضور بده و بگه تا حالا چقدر خونده؟؟؟؟؟؟؟

ROJO

New member
بجه ها باکتری چی بخووونم? مورای ترجمه بهادر 2008 دارم با برای کنکور ، چرا همه میگن باکتری سخت میاد اخه من چه کار کنم یعنی بخونم باز نمتوونم ج بدم سوالاشو!? انگل یه کتاب جم و جور چیه? بعد ویروس مورای ترجمه کییییییی? بجه ها بجوابید:smilies-azardl (181

love virology

New member
مورای فقط دکتر بهادر
انگل فشرده انگل شناسی عمید اطهری
من این کتابو گرفتم بعد نیست ضروریات باکتری شناسی زینسر مورای جاووتز انتشارات آییژ

ROJO

New member
ویروسشم ترجمه بهادره ?! من پس از همون مورای باکتری میخونم.انگل عمید دوستم میگف خوب نیس:smiliess (12):همه ملت انگل 100 میزنن از چی میخونن خو، خوشم نمیاد از انگل کثیفه ههههههه ولی چه کنم که مجبورم ، لاو جوون مرسی اگه اینام ج بدی دیه عاقبت بخیر میشی جوون

love virology

New member
مورای فقط ترجمه جناب دکتر و بهادر و الا غیر/ من چکیده سخنان ادمین و بیشتر بچه ها رو گفتم عمید اطهری آخه مارکل و بروان کتاب کاملش بدرد ما نمیخوره اونم برا ضریب 1 راستی این کتاب هم به قول یکی از دوستان قبولی در انگل شناسی هم خوبه درس و آزمون انگل شناسی سعید دانشمندی انتشارات ارجمند بعدش سظح سوالات انگل برای ما خیلی پایین تر از رشته انگل شناسیه حالا تو عمید اطهری ورزن جدید شو بگیر ببین چه جوریه و برای کنکور هم باهاش بخون

virophil

New member
دوستان ویروس شناس , گروه رو تنها نذارید , بیاین با هم باشیم و بهم کمک کنیم
دوستانی که نظرشون برای ویروس قطعی هست لطفا اعلام کنند تا بیشتر با هم آشنا بشیم اصلا ببینیم چند نفر هستیم:thanks:

saeeda

New member
منو دوستم داریم برای ارشد ویروس می خونیم
خودم ایمونولوژی ایوان رویت فصل یکش خوندم و درسشم با خوندن پاس کردم.
زبان هم کتاب reading through interaction 2 رو تا فصل 6 خوندم
504 کلمه هم تا حدودی خوندم.
میکروب شناسی جاوتز هم همین طوری خوندم.
هنوز دو ترم از دانشگاهم مونده بیشتر درسایی که دارم درسای گیاهیه و عصاب خورد کن امسال کنکور شرکت می کنم اما فکر نمی کنم قبول شم.ولی تمام تلاشم می کنم.
دوستم اما فارغ تحصیله و درسش هم عالی و خیلی جلوتر از منه.
از خیلی وقت پیش میام انجمن ولی نظر نمی ذاشتم.کل مطالب انجمن خوندم خیلی به دردم خورد انجمن خوبی داره ویروس اما نظمش خوب نیست.
موفق باشید.

love virology

New member
درود بر همگان من اومدم میرم سر کار زیلذ مثله سابق نمیتونم بیام
saeeda خوش امدید ویروس خوندن عشقه امیدوارم اینجا موثر باشه براتون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا