مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

roshanaiee

New member
سلام خدمت دوستان عزیز من تمام گفتگو های شما رو خوندم من هم از اول مهر شروع کردم با تفاوت اینکه سال گذشته هم شرکت کردم وتنها یک ماه وقت داشتم فقط ویروس خوندم 60 درصد زدم انگیزه ای شد برای امسال که دوباره شرکت کنم امیدوارم با کمک به هم هممون تهران قبول شیم.:auizz3ffy9vla57584x

آخرین ویرایش:

roshanaiee

New member
میشه هر کسی بگه برنامه اش چیه و تا الان کدوم فصلها رو خونده تا اگه سوالی در مورد اون فصل داریم از همدیگه ببرسیم من 4درس زبان ایمنی ویروس ژنتیک رو با هم می خونم ویروس دور دوم فصل اول رو تموم کردم (جاوتز) ایمنی فصل اول(یوسفی) ژنتیک فصل اول ( سنا)زبان (7درس504و2مهارت لزگی وبخش لغات رضازاده)

roshanaiee

New member
بچه ها چرا هیچکس نمیاد حرف بزنه اگه مدام اینجاروشلوغ کنیم انگیزه مون هم میره بالا ودیر تر از بقیه خسته میشیم باید به هم انرژی بدیم:smilies-azardl (113

ROJO

New member
من تنها کسیم که عضو ثابت اینجام و 93 کنکور دارم
هر کی اومده رفته
منم دیگه به تازه واردا خوش آمد نمیگم:smiliess (7):

خودمم فعلأ پابند تاپیک مطالعه ی گروهی تافلم وگرنه تا حالا محو شده بودم ازین جا:13:

روشنایی توام خیلی خوب خوندی ویروسو یه دور خوندی من هنوز dna viruses هستم...

love virology

New member
درود روشنایی خوش امدی/ بیو اینجا فقط گزارش بده در چند روزه اینده سوالات هم میزارم صبر کنید

love virology

New member
میزارم دیگه خوب این روزا نیستم خونه هم کار میکنم هم دانشگاه میرم هم درس مگه مثله شما همش خونه ام افتاااااااااااااد :New (6)::New (6)::New (6):

love virology

New member
روجو چرا خودت نمیزاری سوال پس الکی کسی رو مسخره نکن
دیگه سخنی ندارم شاد باشید و پیروز

ROJO

New member
ااااااااوا لاو من کی مسخره کردم شوخی کردم بوخودا چرا ناراحت میشی قهر میکنی، نذار خب ،اصن پاک میکنم پستموو، والا !... :(((((

shima21

New member
سلام به همگی 26 صفحه رو خوندم دارم کوووووووووووووور میشم همتون خیلی صادقانه راهنمایی کرده بودین اجر همتون با امام حسین من 94 کنکور دارم البته باید امسال شرکت میکردم ولی به خاطر تغییر رشته یک سال عقب افتادم واسه همین حتما باید سال اول قبول بشم و میخوام تابستون امسال شروع کنم!!!البته زودتر!!
بازم ممنون از همتون ایشاالله که خبر قبولیتونو بشنوم و موفق باشین

roshanaiee

New member
سلام روجو جان حق داری ناراحت باشی ولی خیلی زود خسته شدی مطمئن باش که بقیه هم کم کم اضافه میشن خیلی ها از اول بهمن شروع میکنن تو ولاو این بخش روسر با نگه داشتین باید هم ادامه بدین من بخاطر سماجت تو شرکت کردم حالا به نظرت تست خوبه چون من فقط این تستها رو کار میکنم ودر مورد ویروس خلاصه نویسی کردم ولی بقیه رو نمی کنم وسعی میکنم تایم خلاصه نویسی رو تمرکز کنم رو مرورکردن.

ROJO

New member
سلام روجو جان حق داری ناراحت باشی ولی خیلی زود خسته شدی مطمئن باش که بقیه هم کم کم اضافه میشن خیلی ها از اول بهمن شروع میکنن تو ولاو این بخش روسر با نگه داشتین باید هم ادامه بدین من بخاطر سماجت تو شرکت کردم حالا به نظرت تست خوبه چون من فقط این تستها رو کار میکنم ودر مورد ویروس خلاصه نویسی کردم ولی بقیه رو نمی کنم وسعی میکنم تایم خلاصه نویسی رو تمرکز کنم رو مرورکردن.

چه تستی?! اگه نوشته بودی I.q.b اره خوبه، منم از همون میزنم، واسه ویروس همش، واسه درسای دیگه همش جز phd اون رشته.
درمورد خلاصه نویسیم من بهش اعتقاد دارم درستو غلطشو نمیدونم ولی واسه همه درسایی که فعلا میخونم نکاتو می نویسم، بیوشیمی شاید ننویسم چون نتای دوستمو دارم که بیوشیمیو 75%زده بود.
خیلی خوب بخون ما باید قبول شیم...

من دیگه این پیج نمیام که به کسی برنخوره، واقعا بین تصورات ادم با واقعیت خیلی فاصلس، فک کردم همه خیلی با هم رفیقیم اینجا... ولی خب مهم نیس دیگه

از همه ی دوستانی که تو این مدت یعنی از اول تابستون که اومدم ، اپسیلونی راهنمایی و حمایتم کردن ممنونم و دعاشون میکنم.

یا علی

love virology

New member
روجووووووووووووووو من ناراجت نیستووووووووووووووووووم هنوززززز ما جنوبی ها رو نشناختی هنوزززززززززززز نشناختی

Tarsa

New member
بچه ها خیلی وقتا می شد من میومدم با درودیوار حرف میزدم اینجا
میدونید چرا من هی میگفتم قبول نمیشم؟
چون تنها بودم از کسیم خبر نداشتم چی کرده یه وقتایی فقط من و رها همدیگه رو دلداری میدادیم قدر همو بدونید پخش نشید حیفه شما خیلی میتونید به هم کمک کنید

roshanaiee

New member
اره منم فقط تست این کتاب رو میزنم بعد از تصحیح ازتستهایی که غلط زدم نکاتشو در میارم خواهش میکنم ناراحت نباش فقط ما 2.3 نفر هستیم اگه تو هم نیای اینجا نابود میشه تازه نمیتونی فرار کنی چون ما همکلاسهای اینده ی همدیگه هستیم باید با هم باشیم.

آخرین ویرایش:

Rahai

New member
سلام بچه ها پراکنده نشید... یه روزی میاد که فقط کامنتای این پیج بهتون انگیزه ادامه دادن میده. با هم دوست باشیم:28: :smilies-azardl (113

roshanaiee

New member
سلام مثل اینکه واقعا قرار نیست کسی دیگه بیاد اینجا بس من برای خودم می نویسم من جمعه ها رو گذاشتم مخصوص دوره وتست زدن.روزهای هفته رو بحث های جدید می خونم .

love virology

New member
درود روشنایی من هستم هر دفعه بگووووووووووووو/ مرور یادت نره ااااااا توی ویروس علاوه بر تست مرور مهمه / اعداد یادت نره بخونی

roshanaiee

New member
سلام خدا رو شکر هنوز کسی هست در مورد اعداد ویروس مشاورم به من گفته کمترین وبیشترین اعداد رو بخونم بقیه رو نیاز نیست.

love virology

New member
درود روشنایی سوالات امسال انالیز کردوم چندتا سوال اعداد بود ویروس مثه تعداد کپسید کپسومر و اشکال ویروس و ....
بیوشیمی مبحث دی ان ای
ژنتیک مولکولی مبحث جهش ها و تنظیم بیان ژن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا