مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

viral freak

New member
دلبرانم: کتاب بیوشیمی پروین پاسالار کی داره؟؟؟همه میگن خوبه.....مال من روی جلدش نوشته پروین پاسالار و پانته ا ایزدی؟؟همینه؟؟خودشه؟؟؟؟راهنمایی پلیز

lمال منم همونه.فکر کنم همون باشه برای کنکورشم فرق میکنه.مال شما بیشتر تست و پاسخ تشریحیه درسته؟

بچه ها من امروز درس سوم 504 رو با فصل اول 4 استاد رو می خونم..دعا کنید برسم.

Tarsa

New member
خیلی داغونم
ایمونو خیلی عقبم هیچی هم از فصلای قبلی یادم نیست

Rahai

New member
سلام دوستان عزیزم
چرا انقد همه پریشونیم؟؟؟؟
من اومدم انجمن که انرژی بگیرم اما...
دوستانم منم وضعی مشابه و حتی بدتر از شما دارم
زیست هرچی خونده بودم پریده!!! ایمنو که برگشتم از اول میخونم و انگار نه انگار که اینارو قبلا خونده بودم!!!!
ویروسم که تازه شروع کردم:ph34r-smiley:
آه فکر کنم کلا بیخیال ارشد بشم بهتره.....:sad:

viral freak

New member
بچه ها این درست نیست..این جوری نگین...بیایین برنامه ریزی کنیم.از شب وقتای خالی روز بعدتون رو تخمین بزنین..حداقل سه ساعت میشه یا بیشتر...هر قدر که شد 1 ساعتش رو بذارین برای دوره این جوری یادمون نمیره..یادتون نره هممون مثل همیم.پس اگه ناامید بشید باعث ناامیدی بقیه هم میشید..بیایید به هم انرژی بدیم.اگه موافقید بیایید اط اول شروع کنیم.
بیایین هر روز گزارش بدین.این جوری موظف میشید که حتماً اون روز یه چیزی خونده باشین. وقته زیادی هم نمیگیره.

Tarsa

New member
سلام

آخه عزیزم واسه کسی که عقبه 1ساعت واسه دوره زیاده
باشه من دیشب چند صفحه بیوشیمی خوندم از متابولیسم کربوهیدرات ها

Rahai

New member
واقعا فکر میکنید من میرسم این همه درسو بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Rahai

New member
سلام بر هم کلاسی های آینده!
دوستان اگه موافق باشید بیاین هر دفعه که به انجمن میایم نکاتی که در درسهای مختلف با اونا مواجه میشیم را توی همین تاپیک بذاریم؟
من امروز ایمنو میخوندم با توجه به تست های سال های قبل فهمیدم که این قسمت در سیگنالینگ از اهمیت بیشتری برخورداره:
پس از فعال شدن plcفوسفو لیپاز c ---> این آنزیمpip2 را به dag و pi3 تبدیل میکنه که dag پروتیین کینازpkc را فعال میکنه.

Rahai

New member
ادمین عزیز" دوستان مهربان"
لطفا منو راهنمایی کنید:
متاسفانه من خوندن ویروس را تازه شروع کردم!اما توی قسمت همانندسازیشون خ مشکل دارم احساس میکنم همشو قاطی میکنم:shocked: ؟؟؟؟!!! بنظرتون چکار باید بکنم؟

solarcorona

New member
سلام بچه ها , غیبت چندین ماهه من رو ببخشید . درگیر کارآموزی بودم ,از الان تا کنکور با شما دوستان هستم .:a2d3:

Tarsa

New member
[سلام ایشون دارن ایمنی میخونن رفتن از اینجا
بچه ها تو رو خدا بیاید من همش میام هیچکی نیست:28:

Tarsa

New member
ادمین عزیز" دوستان مهربان"
لطفا منو راهنمایی کنید:
متاسفانه من خوندن ویروس را تازه شروع کردم!اما توی قسمت همانندسازیشون خ مشکل دارم احساس میکنم همشو قاطی میکنم:shocked: ؟؟؟؟!!! بنظرتون چکار باید بکنم؟
ببین اول یه سری همانند سازی ها رو بخون بعد بشین رو نویسی واسه پروتئیناشو بخون فکر کنم بهتره و قاطی نمیشه اگه بتونم سوال داشتی جواب میدم

viral freak

New member
بچه ها من این چند وقته مریض شدم....حالم خوش نیس..بهتر بشم انشالله میام...من به امید شماهام...

viral freak

New member
بچه ها خیلی بده که اونایی که پارسال قبول شدن رفتن پشت سرشونم نگاه نکردن!
مثلاً قرار بود بیان به ما مشاوره بدن! چقدر بد! چقدر زشششششتتت!

solarcorona

New member
چرا اینجا اینقدر سوت و کور هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:
بچه ها کجا هستید؟؟؟؟؟؟:dadad4:

waria

New member
waria جون کجایی؟؟؟:ad54ad:
سلام سلارجون.بابا تو کجا رفتی مارو قال گذاشتی؟؟بعد اینکه تورفتی یه چند وقت بعد رشتمو عوض کردم.الان دارم برای ایمنی آماده میشم...خوب درس بخون:smilies-azardl (181موفق باشی دوست خوبم:bunnyearsmiley:

solarcorona

New member
سلام سلارجون.بابا تو کجا رفتی مارو قال گذاشتی؟؟بعد اینکه تورفتی یه چند وقت بعد رشتمو عوض کردم.الان دارم برای ایمنی آماده میشم...خوب درس بخون:smilies-azardl (181موفق باشی دوست خوبم:bunnyearsmiley:
مرسی عزیزم . امیدوارم که تو هم موفق باشی . :ad54ad:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا