مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

waria

New member
merci ke enghad delgarmi midi,vaghean azat mamnoonam dooste khoobam...bi nahayat azat mamnoonam
خواهش میکنم...این تنها کاریه که میتونم انجام بدم.موفق باشید.فعلا بدرود.بازم اینجا سر بزنید.ممنون برای راهنماییاتون:bunnyearsmiley::smiliess (10):

waria

New member
سلام اقا کوین.این جا ظاهرا کسی غیر از من و شما سر نمیزنه:ph34r-smiley::smiliess (12):

waria

New member
کوین برای قارچ-انگل و باکتری چی بخونم بهتره.برای درصد بالا زدن:smiliess (11):

kevin1982

New member
مرسی ممنون...بهترم .اسمم کاوه س کوین ایدیمه....اره مثله اینکه منو شما عضو ثابت این پیجیم...اشکال نداره بقیه هم دیر یا زود میان

kevin1982

New member
قبل هر چیزی باید بگو تست رو فراموش نکن چون اگه 10 تا کتابم بخونی وقتی بری سر تست بهم میریزی همه چیز واست تازگی داره

waria

New member
یعنی یه مبحثی رو با تست بخونم یا اول کلشو بخونم بعد تست بزنم؟

kevin1982

New member
واسه باکتری کتاب باکتری شناسی دکتر ایر حسین میر افضل رو بخون...اگه مشکلی داشتی بگو......قاچ: تست ها رو بزن و نکات ریز رو از قارچ شناسی دکتر فریده زینی در بیار....واسه انگل و تک یاخته هیچ کتابی نمیخواد بخونی....جزوه خودمو خواستی بهت میدم سر 2 هفته بخونی 97٪ کمتر نمیزنی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shima21

kevin1982

New member
من تایپ فارسیم کنده ببخشید دیر جواب میدم.....راستش من بر خلاف بعضیا که میگن چیزی نگو که رقیب زیاد نشه اعتقاد دارم اگه به کسی کمک کنی زکات کاراتو دادی دیگه بستگی به طرف مقابل داره بخونه یا نه

waria

New member
ممنون.این کتاب باکتری که گفتین مال انتشارات دانشگاهیه؟اخه همه میگن جاوتز زینسر مورای

waria

New member
با ویروس چطور کنار اومدین...باتوجه به اینکه رشتمون ویروس نیست.من برام سخته.مخصوصا قسمت های بیماریزایی

waria

New member
اره باید تمام تلاشمو بکنم.ای کاش حداقل درسم تموم شده بود با خیال راحت میشستم درس میخوندم

solarcorona

New member
ممنون دوست خوبم.:thanks: منم تا چند روز دیگه شروع میکنم تا باهم درس بخونیم.زبانو چی؟اونوشروع نکردین؟ به نظرم زبان هر چی زودتر شروع شه بهتره:smilies-azardl (181
سلام , بله , به امید خدا زبان رو از امروز شروع می کنم:a2d3:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا