مطالعه گروهی بیوشیمی بالینی-ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

melody2010

Member
سلام بچه ها کجاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین؟
بابا دلمون گرفت نکنه میخواین تنهایی برین دانشگاه؟ باور کنین بدون ما صفا نداره ها!!!! گفته باشم :riz277:
بابا بیاین گزارش بدین چقدر سوت و کوره اینجا :p7977cujr38iyymsu8:
گزارش من:
فقط سوالای زبان سال قبل رو خوندم. :smilies-azardl (181
نگران نباشین من قبول نمیشم.ولی بیاین گزارش بدین شاید یه اونایی که فقط به یکم انگیزه نیاز دارن تو این چند روز بهتر کار کنن.:tsimuzpzwoap1t9y3o7

bioshimi93

New member
سلام ملودی جان
خوبی؟
الان همه دارن درس میخونن کسی نمیاد اینجا دیگه
من دارم دوره می کنم فقط تست میزنم تا آخر همین هفته هم وقت دارم یعنی 5 روز
به آزمون های جامع هم اعتماد چندانی نکنید
امید چندانی ندارم چون شیمی آلی و عمومی رو کامل نخوندم
برای زبان بهترین کار خوندن سوالات سالهای قبل هستش چون بعضی لغات تکرار میشه
بزرگترین مشکل من تعداد زیاد غلط هام تو درس بیوشیمی شک دار اصلا نمیزنم ولی بازم کلی اشتباه میزنم:13:
موفق باشید

آخرین ویرایش:

haha

New member
اتفاقا من دارم تمرین میکنم که کمتر جواب اشتباه بزنم و یکمی بهتر شدم

melody2010

Member
سلام ملودی جان
خوبی؟
الان همه دارن درس میخونن کسی نمیاد اینجا دیگه
من دارم دوره می کنم فقط تست میزنم تا آخر همین هفته هم وقت دارم یعنی 5 روز
به آزمون های جامع هم اعتماد چندانی نکنید
امید چندانی ندارم چون شیمی آلی و عمومی رو کامل نخوندم
برای زبان بهترین کار خوندن سوالات سالهای قبل هستش چون بعضی لغات تکرار میشه
بزرگترین مشکل من تعداد زیاد غلط هام تو درس بیوشیمی شک دار اصلا نمیزنم ولی بازم کلی اشتباه میزنم:13:
موفق باشید
سلام عزیزم میدونم بچه ها سرشون شلوغه اما خیلی از بچه های بیوشیمی تو تایپیک گزارش روزانه و شمارش معکوس حضور دارن واسه همین میگم خوب اینجا هم سربزنن وگرنه ما مخلص همه بچه های گل بیوشیمی هستیم. :thumbsupsmileyanim:
ایشششششششششششششششششالا که همشون موفق باشن :smilies-azardl (113

bioshimi93

New member
روز به روز رتبه و نمره ام داره بدتر میشه
نمی دونم چیکار کنم
:sad::wacsmiley:

hidena

New member
سلام بچه ها جون
همگی خسته نباشید.
شکرخدا من اصلا استرس نداشتم، تا همین امروز که کنکور سال 91 رو زدم،به نظرم نسبت به سالهای قبل سختتر بود!!!
اصلا از نتیجه راضی نیستم، بدتر از همه اینه که اصلا نمیفهمم چطور میشه به اون گزینه صحیح رسید، کاش پاسخ تشریحی داشتم نه فقط کلید تستی...

jilla

New member
سلام دوستان

منم دارم سوالات سالهای قبل میزنم

از سال 85 شروع کردم و تا کنکور 90 زدم

منم مثل bioshimi 93 در بیوشیمی غلط زیاد دارم.
و از طرفی چون آلی نخوندم درصد شیمی هم کمه
ولی زبان تا حدودی رضایت بخش هس.

jilla

New member
من هرچی می گردم پاسخنامه سال 85-86 پیدا نمی کنم.

اگه کسی داره خواهشا برام بذاره

خیلی ممنون.

hidena

New member
سلام دوستان

منم دارم سوالات سالهای قبل میزنم

از سال 85 شروع کردم و تا کنکور 90 زدم

منم مثل bioshimi 93 در بیوشیمی غلط زیاد دارم.
و از طرفی چون آلی نخوندم درصد شیمی هم کمه
ولی زبان تا حدودی رضایت بخش هس.

خیلی خوبه که زبانت خوبه، دوست من تو کنکورهای آزمایشی شرکت کرده، چون زبانشو و شیمی رو بالا میزنه با اینکه بیوشیمی رو 30 درصد میزنه اما همیشه رتبه اش تو511 نفر زیر 10 میشه...
من خودم خیلی زبان نخوندم، 20-30 درصد بزنم هنر کردم...

irani

New member
بچه ها نمیخاین به مسائل ی که من گذاشتمو اشکال داشتم ج بدین؟ هنوز چنتا دیگه سوالم دارم اخه،
ممنون

hidena

New member
سلام بچه های بیوشیمی من چنتا سوال ازتون داشتم ممنون میشم جوابمو بدین:

انزیم کربونیک انیدراز دارای وزن مولکولی 30000 میباشد، 10گرم از این آنزیم در یک دقیقه و دمای 37 واکنش هیدراتاسیون .3/. گرم گاز کربونیک را کاتالیز میکند مقدار turn over numberشو میخاد.
و از این دست مسئله هو چطو حل میشن؟
2، باتوجه به اطلاعات زیر اگر سرعت واکنش یک انزیم تا دقیقه 11خطی باشد، فعالیت ویژه انزیم چقدر است؟
غلظت اولیه سوبسترا 1میلی مول در 10 میلی لیتر ، مدت زمان واکنش 10مین ، غلظت پروتئین 10میلی گرم در 10 میلی لیتر میباشد.
3.نرمالیته سودی که /5 میلی لیتر از ان با 1/. میلی لیتر اسید یک نرمال تیتر شده چقدر میباشد؟
بقیه سولام بعدا میپرسم
ممنون

- - - Updated - - -

سلام بچه های بیوشیمی من چنتا سوال ازتون داشتم ممنون میشم جوابمو بدین:

انزیم کربونیک انیدراز دارای وزن مولکولی 30000 میباشد، 10گرم از این آنزیم در یک دقیقه و دمای 37 واکنش هیدراتاسیون .3/. گرم گاز کربونیک را کاتالیز میکند مقدار turn over numberشو میخاد.
و از این دست مسئله هو چطو حل میشن؟
2، باتوجه به اطلاعات زیر اگر سرعت واکنش یک انزیم تا دقیقه 11خطی باشد، فعالیت ویژه انزیم چقدر است؟
غلظت اولیه سوبسترا 1میلی مول در 10 میلی لیتر ، مدت زمان واکنش 10مین ، غلظت پروتئین 10میلی گرم در 10 میلی لیتر میباشد.
3.نرمالیته سودی که /5 میلی لیتر از ان با 1/. میلی لیتر اسید یک نرمال تیتر شده چقدر میباشد؟
بقیه سولام بعدا میپرسم
ممنون[/QUOT

عدد تبدیل از رابطه[Kcat= Vmax/[Et
سوال 3 هم از رابطه ی N1V1=N2V2

jilla

New member
سلام دوستان

کسی پاسخنامه کنکور بیوشیمی سال 85-86 نداره ؟!!!
:shocked:

bioshimi93

New member
سلام
بچه ها از این هفته امتحاناتم شروع میشه الان دیگه قدر وقتمو میدونم کاش فقط یه هفته بیشتر وقت داشتم
وقتی وقت کمی داری قدرشو میدونی:shocked:
2-3 روزه یکسره دارم تست بیوشیمی میزنم بقیه درسا رو مرور نکردم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

hidena

New member
سلام دوستان
خدا قوت...
میگما واسه درس بیوشیمی تست های دکتری رو هم میزنید شما؟ یکوچولو سختترن آخه، من هنوز چنتا از فصلارو تستاشو نزدم، نمیدونم بهتره که تستای دکتری رو بزنم یا وقتمو بزارم واسه مرور؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان
خدا قوت...
میگما واسه درس بیوشیمی تست های دکتری رو هم میزنید شما؟ یکوچولو سختترن آخه، من هنوز چنتا از فصلارو تستاشو نزدم، نمیدونم بهتره که تستای دکتری رو بزنم یا وقتمو بزارم واسه مرور؟؟؟؟؟؟؟؟

bioshimi93

New member
سلام
بهتره بزنی
تستهای دکترا سخت هستن بخوان سوال سخت بدن از دکترا میدن من دنبال سوالات دکترای سال 92 و 93 بودم پیدا نکردم

eeeeeeehsan

New member
سلام خدمت بچه های گل بیوشیمی
flower.gif

دوستان کسی هست که خلاصه ای از 5 تا فصل متابولیسم ها داشته باشه؟
چون واسه فهمیدن باید این آنزیما و محصولات و غیره رو رو کاغذ نوشت و دسته بندی کرد تا قاطی نکنیم.
من واسه همه فصلایی که نمیفهمیدم این کار رو کردم جز این چندتا متابولیسم که نصف سوالا فکر کنم از متابولیسمن. باور کنید خیلی سخته واسم وگرنه مزاحمتون نمیشدم.
خواهش می کنم و ممنون میشم اگه کسی خلاصه ای دسته بندی چیزی داره یه کمکی برسونه... عکسش رو بگیره یا اگرم تایپی هست که دیگه چه بهتر.

پیشاپیش ممنون از همه
N_aggressive%20(17).gif

irani

New member
سلام بچه ها احسان درس میگه، اگه دارین مخصوصا مال لپید هارو منم واقعا نیاز دارم بهش ممنون میشیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا