مطالعه گروهی بیوشیمی بالینی-ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

milad_f67

New member
من از چند نفر از رتبه های برتر خوندم که برای شیمی آلی ی دانشکده داروسازی شهیدبهشتی رو پیشنهاد کردن... از کجا می شه این رو تهیه کرد؟
از تو اینترنت فقط دو سه جلسه شو پیدا کردم...

كاري نداره برو انتشارات دانشكده بگو جزوش رو براتون كپي كنه من رفتم راحت گرفتم

fidelity

New member
سلام خدمت همه دوستان .با توجه به تجربه شخصیم میگم منابعو خوندن فقط وقتتونو میگیره برای کسایی که اصلا بیوشیمی نخوندن بهتره با کتاب بیوشیمی برای کنکور شروع کنن چون خیلی ساده و روان توضیح داده بهد برن سراغ کتاب دکتر احسانی به نظرم خیلی کامل توضیح داده .

آتش سرد

New member
بچه ها یه سئوال... استرایر همه فصل هاش هست یا اینکه فصل های قسمت سلولی اش نیاز به خوندن نیست. خواهشا هر کی میدونه بهم بگه...

BBT

New member
بچه ها یه سئوال... استرایر همه فصل هاش هست یا اینکه فصل های قسمت سلولی اش نیاز به خوندن نیست. خواهشا هر کی میدونه بهم بگه...

استرایر میخونین???
نه همش لازم نیست خود لنینجر و دولین هم همش لازم نیست
باید نگاه کنین به سوالای کنکور و بر اساس اون فصل ها رو بخونید

آتش سرد

New member
استرایر میخونین???
نه همش لازم نیست خود لنینجر و دولین هم همش لازم نیست
باید نگاه کنین به سوالای کنکور و بر اساس اون فصل ها رو بخونید

ممنوووووووون و اما علامت سئوال هاتون واسه من هم سئوال شده. چرا مگه استرایر چشه...

آخرین ویرایش:

آتش سرد

New member
نه منظور من رو بد متوجه شدين نه اينكه اونا از نظر من نبايد شركت كنن هركس با هر رشته اي زحمت بكشه نوش جونش ارشد من يجا تو سايت سنجش پزشكي ديده بودم كه بچه هاي شيمي ديگه بيوشيمي باليني نميتونن شركت كنن همين

اقا میلاد من هم همچین مطلبی خونده بودم. اما نه واسه بچه هایی که میخوان ارشد شرکت کنن. من چیزی که خونده بودم این بود که بچه های ارشد بیوشیمی بالینی پایه و شیمی نمیتونن دکتری بیوشیمی وزارت بهداشت رو شرکت کنن.البته مطمئن به این خبر نیستم و نیاز به پیگیری بچه های شیمی داره.

آخرین ویرایش:

konjkave

New member
سلام به همه دوستای خوبم به ویژه داوطلبای تازه نفس ارشد بهداشت 93
من امسال کنکور دادم و سعی کردم یکسال،تمام تلاشم برای کنکور بکنم ولی بخاطر مشکلاتی که یه ماه آخر برام پیش اومد خیلی مطمئن نیستم تهران قبول شم ولی اطلاعاتم بدک نیست سوالی داشتین در خدمتم.میتونید برام پیغام بذارید.یکی از مهمترین سوالاتی که بچه ها دارن خوندن یا نخوندن رفرنس. این بستگی به پایه علمی وسرعتتون تو خوندن داره مثلا کسی که تو بیوشیمی ضعیف نباید اول سراغ ضروریات بره یا کسی که پایه اش تو آلی ضعیف اگه یه راست بره سراغ نادری سردرگم وگیج میشه.اگه پایتون تو درسی ضعیف باید یه کتاب یا با متن روان بخونید حالا ممکنه یکی احسانی پیشنهاد کنه یکیم مثل من لنینجر ولی تصمیم گیرنده نهایی خودتونین که باید با توجه به پایه علمی،سرعت خوندن و تواناییهاتون یکی رو شروع کنید مطمئن باشید جواب این سوال فقط خودتون میتونید بدید.البته این نظر شخصی منه.

konjkave

New member
سلام به همه دوستای خوبم به ویژه داوطلبای تازه نفس ارشد بهداشت 93
من امسال کنکور دادم و سعی کردم یکسال،تمام تلاشم برای کنکور بکنم ولی بخاطر مشکلاتی که یه ماه آخر برام پیش اومد خیلی مطمئن نیستم تهران قبول شم ولی اطلاعاتم بدک نیست سوالی داشتین در خدمتم.میتونید برام پیغام بذارید.یکی از مهمترین سوالاتی که بچه ها دارن خوندن یا نخوندن رفرنس. این بستگی به پایه علمی وسرعتتون تو خوندن داره مثلا کسی که تو بیوشیمی ضعیف نباید اول سراغ ضروریات بره یا کسی که پایه اش تو آلی ضعیف اگه یه راست بره سراغ نادری سردرگم وگیج میشه.اگه پایتون تو درسی ضعیف باید یه کتاب یا با متن روان بخونید حالا ممکنه یکی احسانی پیشنهاد کنه یکیم مثل من لنینجر ولی تصمیم گیرنده نهایی خودتونین که باید با توجه به پایه علمی،سرعت خوندن و تواناییهاتون یکی رو شروع کنید مطمئن باشید جواب این سوال فقط خودتون میتونید بدید.البته این نظر شخصی منه.

آخرین ویرایش:

milad_f67

New member
نه منظور من رو بد متوجه شدين نه اينكه اونا از نظر من نبايد شركت كنن هركس با هر رشته اي زحمت بكشه نوش جونش ارشد من يجا تو سايت سنجش پزشكي ديده بودم كه بچه هاي شيمي ديگه بيوشيمي باليني نميتونن شركت كنن همين

اقا میلاد من هم همچین مطلبی خونده بودم. اما نه واسه بچه هایی که میخوان ارشد شرکت کنن. من چیزی که خونده بودم این بود که بچه های ارشد بیوشیمی بالینی پایه و شیمی نمیتونن دکتری بیوشیمی وزارت بهداشت رو شرکت کنن.البته مطمئن به این خبر نیستم و نیاز به پیگیری بچه های شیمی داره.
بچه هاي بيوشيمي باليني پايه ديگه كي هستن مگه همچين رشته اي هم داريم؟؟؟؟؟

nocerino

New member
سلام دوستان میگن:

بخش ساختمان قند ها و متابولیسم قند هارو از استرایر بخونید چون قوی هست

بخش متابولیسم رو کلا از لنینجر

بخش بالینی هم از دولین

milad_f67

New member
سلام دوستان میگن:

بخش ساختمان قند ها و متابولیسم قند هارو از استرایر بخونید چون قوی هست

بخش متابولیسم رو کلا از لنینجر

بخش بالینی هم از دولین
چرا همه اصرار دارن رفرنس بخونن دوست عزيز شما اين كتاب ها رو ديدي اگه بخواي هر 3 اين كتاب ها رو بخوني 1 سال طول ميكشه تازه شيمي زيست و زبان رو وقت نمي كني بخوني

bahar9368

New member
چرا همه اصرار دارن رفرنس بخونن دوست عزيز شما اين كتاب ها رو ديدي اگه بخواي هر 3 اين كتاب ها رو بخوني 1 سال طول ميكشه تازه شيمي زيست و زبان رو وقت نمي كني بخوني

قرار نیست همه قسمت ها رو از رفرنس بخونی
بستگی به خودت داره کجاها ضعف داری که روش وقت بیشتری بزاری.
من خودم متابولیسم و ساختمان چربی و قند رو مشکلی نداشتم و کلی جهت یاداوری میخوندم اما متابولیسم اسیدهای آمینه یه کم مشکل بود برام وقت بیشتری گذاشتم و دو تا منبع رو براش خوندم.
من اصلا رفرنس نخوندم چون هم وقت نداشتم هم پایه بیوشیمیم ضعیف نبود .اما اگه بخواین برا بار اول بیوشیمی بخونین باید از پایه و جز به جز بخونینش.اگه کتابی بهتر از لنینجر و استرایر پیدا کردی که ساده تر و کامل گفته مطلبو همونو بخون .

leylii

New member
بچه ها زبان چی بخونیم غیر از 504 و لگزی و اگسپندینگ؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا