مطالعه گروهی بهداشت مواد غذایی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

movafagh

New member
سلام به دوستان عزیزم.من امسال دانشگاه تهران قبول شدم
یه توصیه به همه بچه ها:
یه جوری برنامه ریزی کنید که همیشه 2 ساعت آخر شبتون رو اختصاص بدین به مرور کردن دروس روزهای گذشته...
هرچه دروس رو به خصوص میکروب و شیمی رو بیشتر مرور کنید نتیجه بهتری می بینید...
پس برای مروراتون وقت زیادی بذارید....
برای همه تون آرزوی موفقیت میکنم...

CorScorpi

New member
سلام دوستان کارنامه ها اومد دوستانی که قبول شدن لطف کنن و درصداشونو بگن

hemila

New member
سلام منم امسال قبول نشدم.آخه فقط جمعا 30 روز خوندم.اما تصمیم جدی دارم برای 93.

اگه مطالب مهم دارید خواهشن برای منم بفرستید.

Samaneh1366

New member
سلام به دوستان بی معرفت که نو این مدت که من نبودم اینقدر این صفحه رو گرم نگه داشتن با با چقدر اینجا فعال:smiliess (3):
من شرمندم این چند روز درگیر 1 سری کارای قانونی بودم ضرر کردم ولی تجربه کردم حالا بماند....
منم کم خوندم اما از امروز مجدد شروع کردم .....
دوستان بیاید شبی یا هفته ای چند دقیقه حضورتون دلگرم کننده است

abanzad

New member
سلام!
منم تازه اومدم تو سایت
و البته تازه هم شروع کردم به خوندن
برای همگی آروزی موفقیت می کنم.

hemila

New member
سلام به دوستان درس خوان:ahi5slcgm04mi8jqqkl

لطفا اگه برنامه ریزی برای درس خوندن دارید برای منم بفرسستید منم از برنامه ها استفاده کنم. مرسی

nian

New member
سلام دوستان منم تازه به جمع این سایت اومدم پارسال برای وزارت علوم خوندم وموفق نشدم امسال میخوام برای وزارت بهداشت بخونم البته من کتاب میکروبیولوژی ادامزرودارم مال خیلی سال پیشه تغییری کرده یا فرقی نداره ؟ به نظرشما برای آزمون بهمن ماه بخونم وبعد ازازمون شروع کنم برای آزمون وزارت بهداشت بخونم میرسم ؟منم میخوام باشمابرنامه ام رو تنظیم کنم وبیام تواین جمع به امید موفقیت همگی .ممنونم ازراهنماییتون

sepid.s

New member
من هنوز نرسیدم شروع کنم از قافله عقب موندم:65d6a5d6s:

آخرین ویرایش:

sara25

New member
سلام بچه ها منم دیگه دارم برنامه میریزم تا 2،3 روز دیگه شروع کنم
به امید موفقیت همگی:thumbsupsmileyanim:

nian

New member
سلام دوستان من که شروع کردم البته برنامه ام سخت گیرانه نیست میخوام مداوم باشه برنامه ام برای همین با کتاب وسی دی ۵۰۴ شروع کردم بعد ازاینکه کمی راه افتادم میخوام بقیه درسها روهم به ترتیب شروع کنم و برنامه جمع هم هرچی شد مشتاقترم که پیرو برنامه جمعی باشم تاتنهایی بخونم پس منتظر تون هستم به امید رسیدن همگی به آرزوهامون

nian

New member
برنامه مشترک

سلام دوستان امیدوارم که ایام خوبی روداشته باشید من تقریبا هرروز ۱تا۲ ساعت کتاب ۵۰۴ رومطالعه میکنم به نظرتون برنامه ام خوبه یا نه ؟ خوشحال میشم نظرتون روبدونم به امید موفقیت همگی

sara25

New member
سلام دوستان امیدوارم که ایام خوبی روداشته باشید من تقریبا هرروز ۱تا۲ ساعت کتاب ۵۰۴ رومطالعه میکنم به نظرتون برنامه ام خوبه یا نه ؟ خوشحال میشم نظرتون روبدونم به امید موفقیت همگی

سلام دوست عزیز
من نمیدونم زبان شما در چه سطحیه ولی از رتبه های برتر و حتی رتبه 1 شنیدم که میگفته برای کنکور وزارت بهداشت 504 خیلی کارساز نیست و خودم هم با این نظر موافقم! و اکثر بچه ها به اتفاق پیشنهاد میدن که کتاب لزگی و لغات ضروری تافل و ... مطالعه کنید بیشتر جواب میده..
موفق باشید

nian

New member
سلام دوست عزیز
من نمیدونم زبان شما در چه سطحیه ولی از رتبه های برتر و حتی رتبه 1 شنیدم که میگفته برای کنکور وزارت بهداشت 504 خیلی کارساز نیست و خودم هم با این نظر موافقم! و اکثر بچه ها به اتفاق پیشنهاد میدن که کتاب لزگی و لغات ضروری تافل و ... مطالعه کنید بیشتر جواب میده..
موفق باشید

سلام دوست خوبم
تشکرازراهنماییتون سطح من درزبان بهتره بگم ضعیفم وتازه شروع کردم به یادگیری پایه ای زبان خواستم مشورت کنم که منبع مناسب رومطالعه کنم تا وقتم هدرنره وبتونم برسم به آزمون .مطالعه جدی برای آزمون رو گذاشتم برای بهمن ماه به بعد به نظرتون درسته یا نه ؟اخه من رشته اصلی ام صنایع غذایی بوده وپارسال هم خیلی خوب درسها روخوندم خصوصا شیمی مواد رو که تقریبا مشترک دورشته است و کتاب میکروبیولوژی ادامز رو هم دارم ولی تاریخ چاپش قدیمی مال حدود ۱۰ - ۱۲ سال پیش است مناسب برای خوندن است یا باید چاپ جدیدش روبخرم ؟ ببخشید سوالام زیاد شد

asemane.n

New member
سلام دوستان منم تازه به این سایت اومدم و میخوام با شما برنامه ام رو تنظیم کنم.و به خاطر رشته ام (مهندسی شیمی) به راهنمایی هاتون خیلی نیاز دارم.
به امید موفقیت همگی.

sara25

New member
:riz304:
سلام دوستان منم تازه به این سایت اومدم و میخوام با شما برنامه ام رو تنظیم کنم.و به خاطر رشته ام (مهندسی شیمی) به راهنمایی هاتون خیلی نیاز دارم.
به امید موفقیت همگی.

سلام دوست عزیز خیلی خوش اومدی:ad54ad: به چه عجب یه مهندس شیمی بالاخره اومد تو این تاپیک:28: هم رشته ایم:rolleyessmileyanim: البته حالا که هدف یکیه دیگه فرقی نمیکنه رشته کارشناسی چی بوده.. من خیلی ازراهنماییهای بچه های خوب اینجا استفاده کردم انشااله شما هم بتونی، موفق باشی..

sara25

New member
من فعلا از شیمی مواد شروع کردم چون خیلی تو این درس ضعف دارم پارسال دست پا شکسته خونده بودمبا روزی 2 ساعت... شاد باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا