مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mw.ashel

New member

سلام به تک تک دوستان و همکاران گلم. خسته نباشید.

چه خبرا ؟ زودی یه گزارش از روند درسخوندن و فعالیت هاتون بدید ببینم تا چه حد پیشرفت کردید و چقدر تنبلی!

البته میدونم تنبلی نمیکنید و میخونید. :smilies-azardl (181

همکارای خوبم برای همه شما آرزوی موفقیت میکنم و خیلی دوستون دارم.
:riz304:

mid.rm

New member
:a2d3::thumbsupsmileyanim:سلام به همه ی دوستای گلم، ممنون از همدلی تک تکون،بدلیل اشکالی که سایت سنجش داشت زمان ثبتنامو دوباره تمدید کرده بودن تا 12/18 که تونستم ثبتنام کنم.

mid.rm

New member
_mamaieوmidwifery87 و لیونای عزیز ممنون از محبتتون.امیدوارم موفق شید و خستگی این روزا رو با شیرینی قبولی بدر کنین.

sam mama

New member
واااای نمیدونی اینقد حالم بد شده بود اون شب ک اومدی گفتی امشب اخرین مهلته و ثبت نشدی ک نمیتونستم چیزی بنویسم
حتی چن بار خاب دیدم خودمم ثبت نشدم........خداروشکر ک اوکی شدی

mamaie

New member
سلام ... کیا فصل 15 مایلزو خوندن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هیچی متوجه نمیشم اصلا نکات مهمش چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mw.ashel

New member
سلام ... کیا فصل 15 مایلزو خوندن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هیچی متوجه نمیشم اصلا نکات مهمش چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست خوبم ، در این فصل به قسمت های کاربردی و اهدافشون باید بیشتر توجه کنید. موفق باشید.

liona

New member

سلام دوست عزیز من نمیتونم تو عرض 2 روز دوره کنم خیلی وسواس دارم واسه همین هم همیشه عقبم...

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز من نمیتونم تو عرض 2 روز دوره کنم خیلی وسواس دارم واسه همین هم همیشه عقبم...
بايد بتوني عزيزم...
توي دوراي اول اروم خوندن و خوب خوندن مهمه ولي براي جمع بندي حتما بايد بتوني اين كارو بكني تا درسا خيلي سريع مرور بشن...سعي كن سريع تر پيش بري...
منم مثل شما وسواس توخوندن داشتم ولي زمان برد تا فهميدم توي كنكور خيلي بدردم نميخوره...بايد بدوني كجاها بيشتر سوال مياد...به قول يه دوستي هميشه 80درصد سوالا از 20 درصد مطالب مياد...البته يكم بزرگ نمايي بود ولي من بهش اعتقاد دارم:a2d3:
موفق باشي عزيزم:heart:

liona

New member

سلام به تک تک دوستان و همکاران گلم. خسته نباشید.

چه خبرا ؟ زودی یه گزارش از روند درسخوندن و فعالیت هاتون بدید ببینم تا چه حد پیشرفت کردید و چقدر تنبلی!

البته میدونم تنبلی نمیکنید و میخونید. :smilies-azardl (181

همکارای خوبم برای همه شما آرزوی موفقیت میکنم و خیلی دوستون دارم.
:riz304:
مرسي عزيزم از اين كه هستي و حواست به همه هست:thanks:
من فعلا مشغول خوندن هستم ولي گاهي ادمه ديگه دلش ميخواد تنبلي كنه:smiliess (3):

sam mama

New member
mw aSHEL عزیز همچنان در حال خوندن........:smilies-azardl (181
خدایا کمک کن هممون قبول شیم
ب امید خدا
امین یا رب العالمین

mw.ashel

New member
15726.png

mw.ashel

New member
سالی پر از موفقیت و شادی و سلامتی برای تک تک شما آرزومندم.پیشاپیش سال نو مبارک.

fccc334adde5055c1.jpg

mid.rm

New member
واااای نمیدونی اینقد حالم بد شده بود اون شب ک اومدی گفتی امشب اخرین مهلته و ثبت نشدی ک نمیتونستم چیزی بنویسم
حتی چن بار خاب دیدم خودمم ثبت نشدم........خداروشکر ک اوکی شدی

ممنون عزیزم :rose::rose::rose:

midwifery87

New member
سلامممممممم به همکاران خوب خودممممم
نمیپرسین کجام؟
واسه زبان یه راه حل بگم شاید به درد بخوره
1_یه کاغذ رو عمودی ببرین ستونایی نازک دران کلمه رو بنویس زیرش بافاصله معنیشو بزن درودیوار که رد شی چشمت بخوره بخونی
لزگی میگن خیلی مهمه،ولی مسلط باشی به504وتافل خیلی خوبه...درضمن تکنیکهایی که اول لزگی رو بدونی واقعا به دردت میخورن...

مرسی عزیزم:rose:

midwifery87

New member
:a2d3::thumbsupsmileyanim:سلام به همه ی دوستای گلم، ممنون از همدلی تک تکون،بدلیل اشکالی که سایت سنجش داشت زمان ثبتنامو دوباره تمدید کرده بودن تا 12/18 که تونستم ثبتنام کنم.

خدارو شکر گلم
به امید موفقیتت در آزمون:auizz3ffy9vla57584x

سلیله

New member
سلام دوستان من بعلت فشار زیاد کاری یه مدته نتونستم حتی یه کلمه درس بخونم و حتی نت بیام!!!
انگیزه ام رو هم به کل از دست دادم
امیدوارم شما موفق باشید
مامایی87 خوشحالم که تونستی موفق بشی انشا. قبولیت در ارشد رو خبر بدی
و ممنون اشل عزیز

mid.rm

New member
:rose::4d564ad6::bunnyearsmiley:آرزو دارم نوروزی که پیش رو دارید آغاز روزهایی باشد که آرزو دارید.
دوستای گلم عید رو پیشاپیش تبریک میگم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا