مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

liona

New member
خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییی ممنونم عزیزم وامیدوارم داشته باشن بدجوری دنبالشم:33:

ایشالا که پیدا می کنی بازم اگه موفق نشدی بگو تا یه چاره ی بهتر برات بیاندیشیم

liona

New member
سلام به همه بچه درس خونا:ad54ad::
عزيزاي دلم خسته نباشيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييد:heart:
اميدوارم حضور كمرنگتون بخاطر اين باشه كه همه سرتون تو كتابه و حسابي مشغول درسين و با اقتدار هر چه تمام تر دارين پيش ميرين:smilies-azardl (181
موفق باشيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييد:rose::

mw.ashel

New member
ca6f80de8eed30550d12b0e9071b2c9a.jpg

ta binahayat

New member
سلام دوستان عزیز.من کاربرجدیدهستم.خیلی خوشحالم ازاینکه بااین سایت آشناشدم.من مدتی هست شروع به مطالعه کردم ولی نگرانم نرسم به طورکامل بخونم آخه من کاورزم

liona

New member
سلام دوستان عزیز.من کاربرجدیدهستم.خیلی خوشحالم ازاینکه بااین سایت آشناشدم.من مدتی هست شروع به مطالعه کردم ولی نگرانم نرسم به طورکامل بخونم آخه من کاورزم

سلام عزيزم خوش اومدي
نگران نباش فقط تا هر جا كه در توانت هست و وقتت اجازه ميده انرژي بزار ايشالا كه نتيجه هم مي گيري:heart::heart:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mw.ashel

mw.ashel

New member

خیلی خوش اومدی همکار خوبم..........
287519_yyyyywelcomwagon.gif

برای شما و بقیه دوستان آرزوی موفقیت میکنم.

royaaaaa

New member
سلام بچه ها من...من....من....تاحالا نتونستم خوب بخونم....از امیدواراده افتادم

mw.ashel

New member
چون از اول نمیخواستم ارشدبدم...رفتم کارپیداکردم...حالاواقعا میخوام ارشدبدم.ولی امیدواراده قوی ندارم

دوست عزیزم ، وقتی حرفای نا امید کننده میزنی یعنی خودت رو ناامید میکنی و خستگی و نا امیدی رو جذب میکنی ، زود باش از رقیبات عقب نمون و بشین بخون........دوست نداری که صندلی خودت رو به رقیبت واگذار کنی!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

liona

New member
سلام بچه ها من...من....من....تاحالا نتونستم خوب بخونم....از امیدواراده افتادم

رويا جون من اگه به جاي تو بودم به حرف اين پيربيشتر گوش مي كردم .:riz277:براي موفقيت به چيزي بيشتر از اميد و اراده نياز داري واونم باورته اگه يقين داشته باشي كه موفق ميشي حتما ميشي فقط بايد شجاع باشي و پر از انرژي از همين جمعه يه برنامه خوب و فشرده ترتيب بده و توي يك برگه كامل اونو بنويس اگه برنامه داشته باشي استرست كم ميشه به روزايي كه گذشت فكر نكن فقط به روزايي كه در پيش داري فكر كن هنوز دست كم شش ماه و نيم وقت داري.:thumbsupsmileyanim:

midwifery87

New member
رویا جون به نظره من کار خیلی مهمتره
تو کاره درستی کردی ولی به حرف بچه ها هم گوش بده هیچ وقت دیر نیست
تجربه ثابت کرده افرادی موفق میشن که از فرصت های کم استفاده درستی کردن:thumbsupsmileyanim:

royaaaaa

New member
دوست عزیزم ، وقتی حرفای نا امید کننده میزنی یعنی خودت رو ناامید میکنی و خستگی و نا امیدی رو جذب میکنی ، زود باش از رقیبات عقب نمون و بشین بخون........دوست نداری که صندلی خودت رو به رقیبت واگذار کنی!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بخدانمیخوام صندلیمو بدم کس دیگه اگه خدابخواد این حرفاتونو که نوشتم میزنم به دیوار اتاقم و از جمعه شروع میکنم:heart:

royaaaaa

New member
رويا جون من اگه به جاي تو بودم به حرف اين پيربيشتر گوش مي كردم .:riz277:براي موفقيت به چيزي بيشتر از اميد و اراده نياز داري واونم باورته اگه يقين داشته باشي كه موفق ميشي حتما ميشي فقط بايد شجاع باشي و پر از انرژي از همين جمعه يه برنامه خوب و فشرده ترتيب بده و توي يك برگه كامل اونو بنويس اگه برنامه داشته باشي استرست كم ميشه به روزايي كه گذشت فكر نكن فقط به روزايي كه در پيش داري فكر كن هنوز دست كم شش ماه و نيم وقت داري.:thumbsupsmileyanim:

براي موفقيت به چيزي بيشتر از اميد و اراده نياز داري واونم باورته ...واقعا الحق که راس میگی...از اینکه ناامیدم نمیکنین و روحیه میدین بدون تعارف واقعا ممنونم....خدا همیشه یارتون باشه

royaaaaa

New member
رویا جون به نظره من کار خیلی مهمتره
تو کاره درستی کردی ولی به حرف بچه ها هم گوش بده هیچ وقت دیر نیست
تجربه ثابت کرده افرادی موفق میشن که از فرصت های کم استفاده درستی کردن:thumbsupsmileyanim:

این حرفتو اویزه گوشم خواهم کرد..........خداهممونو موفق کنه و هیچوقت ارادمونو ازمون نگیره...........

تجربه ثابت کرده افرادی موفق میشن که از فرصت های کم استفاده درستی کردن..................واقعا تشکرمیکنم

royaaaaa

New member
Midwifery87جان
..lionaجان
...mw.ashelجان
کمکهاوراهنماییهای بدون ریا وازته دلتونو هیچوقت فراموش نخواهم کرد
ممنونم

mid.rm

New member
سلام به همه دوستان مخصوصا اونایی که تازه شروع کردن:smiliess (3):
به نظرتون امسال کنکور تیر برگزار میشه یا مثل پارسال خرداد.
ما بچه تنبلا که امیدمون به اون یه ماهه آخره:25r30wi:

mamai86

New member
سلام به همه دوستان مخصوصا اونایی که تازه شروع کردن:smiliess (3):
به نظرتون امسال کنکور تیر برگزار میشه یا مثل پارسال خرداد.
ما بچه تنبلا که امیدمون به اون یه ماهه آخره:25r30wi:
سلام
نظر شخصي من اينه كه تير برگزار ميشه
اون يه ماه اخر مثل چي!! مهمه.. ربطي به ما تنبلا هم نداره خانووووووم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا