مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بچه ها راهنمایی می خوام......
به نظرتون میشه برای زنان به جای رفرنس نواک از یه کتاب بهتر و قابل فهمتر استفاده کرد؟؟؟؟؟؟
آخه تا به حال نخوندمشو و خیلی برام سخته

عزیزم من از روی درسنامه خانوم دکتر شیرمحمدی خوندم خیلی خوب بود...ولی چاپ قدیمه ولی خود خانم دکتر گفت دارم روش کار میکنم که چاپ جدیدشو به زودی بدم بیرون....من ز میزنم میپرسم ازش که چی کار کرده...ولی همون قدیمیش هم خوب بود...

midwifery87

New member
عزیزم من از روی درسنامه خانوم دکتر شیرمحمدی خوندم خیلی خوب بود...ولی چاپ قدیمه ولی خود خانم دکتر گفت دارم روش کار میکنم که چاپ جدیدشو به زودی بدم بیرون....من ز میزنم میپرسم ازش که چی کار کرده...ولی همون قدیمیش هم خوب بود...
می خواستم این هفته بخرمش و شروع به خوندن کنم... آخه همه ی درس ها رو شروع کردم جز زنان...:sadsmiley:
حالا به نظرت الان بخرم یا بذارم چاپ جدیدش بیاد؟؟؟؟؟؟؟

darya63

New member
دوستای گلم
مرسییی بابت راهنماییهای مفیدتون:riz304:
به یه نتیجه ای رسیدم :idea_majidonline:
فصل های مهم و پر سوال رو از کتاب اصلی خلاصه کنم و بخونم و سایر فصل ها رو هم از کتابایی که معرفی کردین
به نظرتون چطوره؟؟؟؟؟؟

اره خیلی خوبه
مثلا به نظر من اندومتریوز و سرطان سرویکس و پاپ اسمیر و حتما حتما از رفرنس اصلی بخون

به نظر من اندومتریوز و سندرم تخمدان پلی و پاپ اسمیر و سرطان سرویکس جزو سوالای ثابت کنکور ارشد مامایی ان
نمونه اش امسال فقط سه تا سوال سخت از اندومتریوز داده بودن

اینا رو خوب خوب وبا جزییات کامل بخون ...

بعد همون کتاب درسنامه زنان که مامان مهسا میگه اگه برسی اخرین ویرایششو بخری که عالیه
منم خودم امسال همونو خوندم
اما پشیمونم چرا خودمو عادت ندادم نواک بخونم ...

gnargol

New member
سلام بچه ها خسته نباشیددددددددددددددددددددد:bunnyearsmiley:.بچه ها بهداشت به جز سوسن پارسا چه کتابه دیگه ای میخونید؟جنین چاپ جدیدو بگیرم؟

mw.ashel

New member
هیییییییییییییییییییییییییییی :sad:
یعنی هیچکی نمی خواد به منه تازه وارد خوش اومد بگهههههههههههههههههههههه:dadad4:

سلام همکار خوبم..خوبی؟ خوش اومدی به جمع ما و برات آرزوی موفقیت میکنم:riz304:

mw.ashel

New member
سلام بچه ها خسته نباشیددددددددددددددددددددد:bunnyearsmiley:.بچه ها بهداشت به جز سوسن پارسا چه کتابه دیگه ای میخونید؟جنین چاپ جدیدو بگیرم؟

عزیزم همون کتاب سوسن پارسا با دستورالعمل ها و نکات ویلیامز در این زمینه خوبه ولی در مورد جنین شناسی توصیه میکنم که چاپ جدید رو تهیه کنید که قسمت ناهنجاری ها و بعضی قسمت فصل های ابتدایی تغییر کرده.موفق باشید:riz304: .

midwifery87

New member
بچه ها یه پایه می خوام که باهمدیگه به طور جدی برای ارشد سال بعد شروع کنیم
می خوام تا آخرش باشه ها ...........:28:

mw.ashel

New member
11245972428333515575.jpg

gnargol

New member
عزیزم همون کتاب سوسن پارسا با دستورالعمل ها و نکات ویلیامز در این زمینه خوبه ولی در مورد جنین شناسی توصیه میکنم که چاپ جدید رو تهیه کنید که قسمت ناهنجاری ها و بعضی قسمت فصل های ابتدایی تغییر کرده.موفق باشید:riz304: .

مرسی عزیزم لطف کردی.اومدم دیدم نوشتید که قبول شدید بتون تبریک میگم خوش به حالتون.ایشالا قبولی تو دکترااااااااااااااااااااااااااااااا:rose::thanks:

narges1389

New member
بچه ها سلام منم دارم میخونم واسه ارشد نوزادانم تا 1 مهر با نکته برداری خط به خط تمام میشه از 1 مهر ویلیامزارو شروع میکنم خط به خط نکته برداری میکنم زنان نواک میخونم و درسنامه سهیلا نظرپور کسی میدونه یا این کتابو میشناسه خوبه؟مایلز رو میخوام اینترنیتی بخرم جنین هم بعد عید میخونم جنین و داخلی رو قبلا خوندم تو این دو تا قوی هستم 3 ماهه دارم میرم طرح کسی اصفهانی هست اینجا دوستای گلم؟:(50)::bunnyearsmiley:

royaaaaa

New member
سلام اشل جان واقعا از روحیه دادنات ممنون
دختر تو چقدر دلت بزرگه
:4d564ad6::(40):

royaaaaa

New member
سلام بچه ها برای تعیین تعدادقطره سرم در دقیقه.....
1cc=قطره15-20 هست؟1cc=1ml؟
مثلا 10ml/minکه بخواد سرم رو باز کنیم بره میشه چند قطره در دقیقه؟

ببخشید اینجا مطرح کردم..چون یادم میره و لازم دارم.............

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا