مطالعه گروهی برای آزمون آیلتس

Hamidvet

New member
دانشگاه انتاریو برا مقطع دکترا:
Ielts:6.5
toefl ibt:100
فک کنم در این شرایط آیلتس به نسبت تافل راحتتر باشه آره؟

آره طوری که منم شنیدم، آیلتس اندکی شاید راحتتر باشه؛ منم برای آیلتس دارم میخونم.

جالبه دانشگاه انتاریو نمره آیلتس آنچنانی هم نمیخاد!

gognussss

New member
آره طوری که منم شنیدم، آیلتس اندکی شاید راحتتر باشه؛ منم برای آیلتس دارم میخونم.

جالبه دانشگاه انتاریو نمره آیلتس آنچنانی هم نمیخاد!
آره اما آزمون GRE با حد نصاب 700 میخاد.[emoji52] شما برا آیلتس ک ل ا س زبان میرین یا خودتون میخونین؟

آخرین ویرایش:

gognussss

New member
ای بابا... اکثر دانشگاهای کانادا gre هم میخوان یعنی؟؟

نه self-study میخونم؛ حداقل فعلا ..
کلا همه دانشگاه های کانادا gre میخان...اگه خیلی سخت باشه یکی از دانشگاهای مکزیک رو انتخاب میکنم.
تو آزمون آیلتس شرکت کردین؟

Hamidvet

New member
اهان
مرررسی از راهنماییت

خواهش میکنم؛ کامیاب باشی

- - - Updated - - -

کلا همه دانشگاه های کانادا gre میخان...اگه خیلی سخت باشه یکی از دانشگاهای مکزیک رو انتخاب میکنم.
تو آزمون آیلتس شرکت کردین؟

نه اصلاً شاید شرکت نکنم، چون واسه رفتن برای فرصت مطالعاتی الزامی نیست برای خیلی دانشگاهها.

اگر بخام آزمون بدم، یکسال دیگه امتحان میدم.

gognussss

New member
خواهش میکنم؛ کامیاب باشی

- - - Updated - - -

نه اصلاً شاید شرکت نکنم، چون واسه رفتن برای فرصت مطالعاتی الزامی نیست برای خیلی دانشگاهها.

اگر بخام آزمون بدم، یکسال دیگه امتحان میدم.
بنظرتون اگه بخوام تو آزمون آیلتس شرکت کنم حتما باید ک ل ا س زبان برم یا خودمم میتونم بخونم؟مثلا مهارت شنیدن رو با همین دی وی دی های انگلیسی تقویت کنم و یا...؟؟؟؟

Hamidvet

New member
بنظرتون اگه بخوام تو آزمون آیلتس شرکت کنم حتما باید ک ل ا س زبان برم یا خودمم میتونم بخونم؟مثلا مهارت شنیدن رو با همین دی وی دی های انگلیسی تقویت کنم و یا...؟؟؟؟

خودتون هم میتونید؛ بستگی به تلاش و ممارست شما داره ..

helena

New member
سلام دوستان
من یه روزه شروع کردم که برای آیلتس بخونم. قبلا چهارماه اموزشگاه رفتم خصوصی ولی اصلا خوب نبود و یه کتاب ساده لغت رو که خودمم از قبل بلد بودم چهارماه کش داد و هر جلسه ای به زور نیم ساعت رو تشکیل میداد و فوری سروتهش رو بهم میاورد و میگفت مهم کیفیته نه کمیت و لیسنیگ و ریدینگ کار نمیکرد. و تصمیم گرفتم خودم بخونم. من کتابهای grammer for ielts و vocabulary for ielts رو شروع کردم. سیدی روی کتابها هست که برای لیسنینگ مطالب هر درس خوبه و باید متن رو گوش کنی و به سوالات در کتاب جواب بدی که برای شروع خوبه و یه مدت دیگه پادکست هم برای تقویت ?%?K?B?سنینگ شروع میکنم. کتاب advanced voc رو هم بعد از اتمام کتاب ووکب شروع میکنم. این کتابهایی که من گفتم روی جلدشون هم نوشته برای کسانی هستند که خودشون میخوان شروع به خوندن کنن. من هنوز درس یک رو خوندم ولی تمام کلماتش داخل کتاب جیبی لغات ضروری برای ایلتس بودن و اگر کسی وقت کافی نداره فکر کنم کتاب جیبی لغات ضروری برای ایلتس خوب باشه

آخرین ویرایش:

helena

New member

من امتحان mhle بخاطر اینکه لیسنینگ بلد نبودم نمره 48آوردم. خیلی حیف شد. من دی وی دی های زبان رو نمیدونم چطوره ولی بابام اینقدر برام ناراحت شد که لب مرزی امتحان نمره نیاوردم گفت ازین دی وی دی ها بلده و برام میگیره که لیسنینگم قوی بشه و حالا اگر خوبش رو سراغ دارین اطلاعاتشو بدین که منم برم تهیه کنم.

ROJO

New member

شاید شنیداری وکب و گرامر بتونی، ولی رایتینگ نمیتونی. باید حتما کلا.س بری.منظورم ی کلس با زبان اموزای سطح بالا و استاد درست و حسابیه...بعلاوه اینکه این ازمونا مهارت و ترفند و تمپلیت هایی داره ک حتما ی استاد باید بهت اموزش بده ،ی ادم باتجربه، ی بار امتحان بده با ی نمره ی خوب و تمام :)

gognussss

New member
شاید شنیداری وکب و گرامر بتونی، ولی رایتینگ نمیتونی. باید حتما کلا.س بری.منظورم ی کلس با زبان اموزای سطح بالا و استاد درست و حسابیه...بعلاوه اینکه این ازمونا مهارت و ترفند و تمپلیت هایی داره ک حتما ی استاد باید بهت اموزش بده ،ی ادم باتجربه، ی بار امتحان بده با ی نمره ی خوب و تمام :)
من برا 2سال میخام برنامه بریزم و سطح زبان خوبه تو آزمون ارشد امسال هم زبان رو خوب زدم و تو آیلتس باید حدنصاب 6.5 رو کسب کنم آیا تو این 2سال امکان پذیره؟

gognussss

New member
من امتحان mhle بخاطر اینکه لیسنینگ بلد نبودم نمره 48آوردم. خیلی حیف شد. من دی وی دی های زبان رو نمیدونم چطوره ولی بابام اینقدر برام ناراحت شد که لب مرزی امتحان نمره نیاوردم گفت ازین دی وی دی ها بلده و برام میگیره که لیسنینگم قوی بشه و حالا اگر خوبش رو سراغ دارین اطلاعاتشو بدین که منم برم تهیه کنم.
سری دی وی دی های مرغان خارزار یا
The Thorn Birds
خیلی خوبن،من ک راضیم

gognussss

New member
سلام دوستان
من یه روزه شروع کردم که برای آیلتس بخونم. قبلا چهارماه اموزشگاه رفتم خصوصی ولی اصلا خوب نبود و یه کتاب ساده لغت رو که خودمم از قبل بلد بودم چهارماه کش داد و هر جلسه ای به زور نیم ساعت رو تشکیل میداد و فوری سروتهش رو بهم میاورد و میگفت مهم کیفیته نه کمیت و لیسنیگ و ریدینگ کار نمیکرد. و تصمیم گرفتم خودم بخونم. من کتابهای grammer for ielts و vocabulary for ielts رو شروع کردم. سیدی روی کتابها هست که برای لیسنینگ مطالب هر درس خوبه و باید متن رو گوش کنی و به سوالات در کتاب جواب بدی که برای شروع خوبه و یه مدت دیگه پادکست هم برای تقویت �%�K�B�سنینگ شروع میکنم. کتاب advanced voc رو هم بعد از اتمام کتاب ووکب شروع میکنم. این کتابهایی که من گفتم روی جلدشون هم نوشته برای کسانی هستند که خودشون میخوان شروع به خوندن کنن. من هنوز درس یک رو خوندم ولی تمام کلماتش داخل کتاب جیبی لغات ضروری برای ایلتس بودن و اگر کسی وقت کافی نداره فکر کنم کتاب جیبی لغات ضروری برای ایلتس خوب باشه
میشه اسم کامل و انگلیسی این کتابارو بگین؟

ROJO

New member
من برا 2سال میخام برنامه بریزم و سطح زبان خوبه تو آزمون ارشد امسال هم زبان رو خوب زدم و تو آیلتس باید حدنصاب 6.5 رو کسب کنم آیا تو این 2سال امکان پذیره؟

حتما چرا ک نه، بالاتر از 6.5 هم میتونی، من میخوام تافل بدم هدفم بالای 100ه همون دو سال دیگه
توی این مدت باید خودت بخونی و خودتو بکشی بالا و بعد ی کلا.س فشرده بری یا مهارتی کلا.س بری ک کامل اشنا بشی، این کاریه ک خودم میخوام بکنم

gognussss

New member
حتما چرا ک نه، بالاتر از 6.5 هم میتونی، من میخوام تافل بدم هدفم بالای 100ه همون دو سال دیگه
توی این مدت باید خودت بخونی و خودتو بکشی بالا و بعد ی کلا.س فشرده بری یا مهارتی کلا.س بری ک کامل اشنا بشی، این کاریه ک خودم میخوام بکنم
آخه یکم تایمم فول شده نمیدونم میتونم به برسم یا نه،برا همین فعلا سردرگم شدم[emoji52] [emoji52]

gognussss

New member
سلام ایلتس امتحانش پر هزینه است.راستی کتاباش چیه چیکار باید کذد که با نمره بالا قبول شد؟
چون هزینه ش زیاده باید یجوری بخونیم که همون بار اول نمره حدنصاب رو کسب کنیم،من فعلا برا 2سال برنامه ریزی کردم لیست کتابارو هم قراره بچه های انجمن امروز تو تاپیک بذارن...برنامه من اینه ک تا عید self study میکنم تا سطحم بالا بره از فروردین هم میرم ک ل ا س زبان.

gognussss

New member
راستی اقای ققنوس برنامه دارید از ایران برید؟
آره،مطمنم تو ایران دکترا بخونم آخر عاقبتم هیچ میشه چون اونجوری که باید ارزش بدن و تسهیلات در اختیار بذارن و....نمیذارن!برا همین تصمیم دارم برم کانادا ولی اگه ببینم خیلی درمورد ویزا و پذیرش سخت گیری میکنن یه کشور دیگه میرم مکزیک،اسپانیا...

بالا