مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

marynas

New member
بعد 10 روز درس خوندم :4d564ad6:
سلولی 2:50
زبان 1:15
بیوشیمی 1
باکتری 1
کمه اما از هیچی بهتر بود :ph34r-smiley:

ممنون از راهنمایی شماTrueLove90
لطف کنید راهنمایی بفرمایید برای شیمی آلی و عمومی وزبان چه کتابهایی بگیرم بهتره کتاب بیوشیمی احسانی و ججززووهه مشایخی دیدم خوبه ولی مطالب طبقه بندی شده نیست فقط توضیح داده یه کتابی بیوشیمی که مطالب طبقه بندی کرده باشه چی خوبه بیوشیمی برای کنکور من کتابشو ندارم مطالبو طبقه بندی کرده کدوم چاپشو شما دارید

سلام. من کتاب پوران پژوهش تالیف دکتر احسانی و ج ز وه تالیف خانم مشایخی و کتاب برای کنکور و گنجینه رو خودنم 83% زدم.بیشترم میتونستم بزنم.
کتابای خیلی خوبی هستن به نظرم. ولی باید زیاد مرورشون بکنی.
در مورد کتاب برای کنکور نشر خسروی نوشته پروین پاسالار رو من دارم.کتاب خیلی خوبیه.
اگه گیرت نیومد بگو تا خودم واست بفرستمش.

love virology

New member
دوستانی که خواهان کتاب سلولی مولکولی 2e هستند ویرایش جدید این کتاب تا چند وقت دیگه به بازار میاد از انتشارات کتاب میر / ویرایش قبلی ماله سال 91 هستش/

بیوشمی دکتر احسانی بعلاوه گنجینه دکنر جعفرنژاد کفایت میکنه دوست من با این دو کتاب 90 زد البته پایش خوب بود / سوالات بیوشیمی 2ساله قابل هضم میدن دارن بیشتر میکروب و سلولی میپیچونن

marynas

New member
سلولی 3:06
زبان 00:46 تا قبل خاب شاید یکم دیگه بخونم
بیوشیمی 1:10
باکتری 1
خاستم خیلی دقیق گفته باشم :25r30wi:
چنروز نخوندم تنبل شدم!نمیدونم کی ساعت مطالعم بره بالا :wacsmiley:

marynas

New member
فک کنم دیگه هیشکی اینجا نیس:65d6a5d6s:
سلولی 3:28
زیان 1:45
بیوشیمی 1:06
باکتری 1

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: .Nazanin
با سلام خدمت بچه های انجمن
بچه ها من میخوام ارشد بیو تکنولوژی پزشکی شرکت کنم، هنوز شروع نکردم ب خوندن، تا اول مهر هم نمیتونم شروع کنم، ولی ا اول مهر میخوام شروع کنم، میخواستم از بچه های انجمن خواهش کنم اگه وقت کردن بگن که چه منابعی رو باید بخونم، برای همەی درسا منابع رو بگین لطفا. و اینکە ایا میرسم بخونم درسارو؟ البته من پایەم خوبه چون یبار کنکور لیسانس به پزشکی شرکت کردم قبول شدم ولی تو مصاحبه انتخاب نشدم. مرسی از همتون.

آخرین ویرایش:

TrueLove90

New member
منابع آزمون ارشد بیوتکنولوژی پزشکی (وزارت بهداشت)

با سلام خدمت بچه های انجمن
بچه ها من میخوام ارشد بیو تکنولوژی پزشکی شرکت کنم، هنوز شروع نکردم ب خوندن، تا اول مهر هم نمیتونم شروع کنم، ولی ا اول مهر میخوام شروع کنم، میخواستم از بچه های انجمن خواهش کنم اگه وقت کردن بگن که چه منابعی رو باید بخونم، برای همەی درسا منابع رو بگین لطفا. و اینکە ایا میرسم بخونم درسارو؟ البته من پایەم خوبه چون یبار کنکور لیسانس به پزشکی شرکت کردم قبول شدم ولی تو مصاحبه انتخاب نشدم. مرسی از همتون.

این تاپیک رو بخونین

منابع آزمون ارشد بیوتکنولوژی پزشکی (وزارت بهداشت)
انشالله موفق باشین :auizz3ffy9vla57584x

sahar.z69

New member
"گزارش من از شنبه تا پنج شنبه"
بیوشیمی، پروتیین و پروتیین پلاسمایی+تست
سلولی تست فصل اسکلت
زبان،4درس از 504
40تا لغت esm
گرامر 10 صفحه+دو داستان کوتاه انگلیسی
کنکور عصر پنج شنبه 83_84
جمع کل ساعت=36ساعت

saman202044

New member
یه توصیه دوستانه به دوستان عزیزم : لودیش خانه زیست شناسی جلد دوم فقط دو فصل آخرش رو بخونید + هر فصلی رو که میخونید مباحث مرتبط با اون فصل رو که توی کنکور اومده و میاد و توی سوالات هر سال هست اما توی کتاب لودیش نیست میتونید تو کتاب (سلولی-مولکولی و مهندسی ژنتیک) تالیف مجید مهدوی بخونید یه جلده ولی مباحثش واقعا مهمه و خوب

saman202044

New member
اشتباه برداشت نشه نشه منظورم این نبود که جلد 1 و 3 رو نخونیداااااااا

love virology

New member
شما باید همه مبحث ها رو کامل بخونید / امسال یک مبحثی شد معلوم نیست 95 هم همینطور باشه / در ضمن شما قرار دانشجو بیوتک باشید باید سلولی مولکولی خوب فرا بگیرید

baran-

New member
به نظرمنم اصلا نمیشه پیش بینی کرد امسال از چ مباحثی سوال میدن همین طور که امسال همه رو غافلگیر کردن..

sahar.z69

New member
سلام
"گزارش من از شنبه تا پنج شنبه"
بیوشیمی ساختمان کربوهیدرات
سلولی و مولکولی ساختمان غشاء
120 واژه esm و 4درس از 504
کنکور زبان جمعه عصر91و دو داستان کوتاه انگلیسی
گرامر 20صفحه
شیمی عمومی دو بخش از کتاب دبیرستان
جمع کل=46 ساعت

جهان.

New member
سلام دوستان عزیز[emoji3] [emoji113]
امیدوارم همگی تندرست و شادمان باشید.
گزارش پیشبرد درسی از اول تیرماه تا ۳۱مردادماه
مرور جامع کتب تافل، ۵۰۴ و ۱۱۰۰
مرور بخش باکتریولوژی تخصصی-تشخیصی
کلیه مباحث متابولیسم و بیولوژی مولکولی از بیوشیمی
مبحث مولکولی از زیست سلولی-مولکولی.
الان هم موج جدید خوندن رو شروع کردم که بصورت دقیقتر و جامعتره.

marynas

New member
نیدونم چرا وقتی تصمیم میگیرم اینجا گزارش بدم بهتر میخونم :21:
البته امروز خیلی خیلیم خوب نبودا !
سلولی 3:05
زبان 1:20
بیوشیمی 1:06
باکتری 1:07

Hobbit

New member
من ک چن روزه اصن کلا درسو ول کردم:13:
ی مشکلی دارم تا چن روزه دیگه تکلیفش ملوم میشه...تا اونموقه استرس دارم دلم ب درس نمیره:j58r36j3gcr4suxymup

بالا