مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

mehdi 1990

New member
slm alireza jan mamnon az lotfet.toro khoda har kar mitoni bara bacheha(makhsosan khodam)bokon ye modat dor bodam alan tars daram az shoro kardan

alireza-ja

New member
مرسی علیرضا جان می خواستم با یه ججززووه ای مقایسه کنم به خاطر همین گفتن اگه تونستی فقط قسمت مو نو ساکارید یه ورقشم بزاری ممنون میشم

12.jpg

اینم فهرستش

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4%DB%B1%DB%B1%DB%B0%DB%B2_%DB%B1%DB%B2%DB%B0%DB%B6%DB%B2%DB%B6.jpg

alireza-ja

New member
slm alireza jan mamnon az lotfet.toro khoda har kar mitoni bara bacheha(makhsosan khodam)bokon ye modat dor bodam alan tars daram az shoro kardan

سلام. ترستون طبیعیه. منم یک هفتس فیزیولوژی نخوندم الان میخوام برم سراغش هی امروز و فردا میکنم. تنها درمانش هم اینه که یه لحظه تصمیم بگیری کتابتو بیاری جلوت و هر جایی که ازش دلت میخواد باز کنی حتی شده نگاه تصاویرش کنی. خودبخود میفتی روی غلطک وگرنه هر چی بیشتر ازش دوری کنی بیشتر ازش میترسی.

من خودم در چنین مواقعی که فاصله میفته کتال رو باز میکنم از جاهایی که خوب بلدمش شروع میکنم به ورق زدن تا موقعی که به مبحث جدید میرسم.

k.soheyli

New member
سلام
علیرضا عزیز این سایتی که قرار دادید برای خرید فلش کارتها موجودی نداشت(سایت کتابایران) که سفارش بدم جای دیگه ای آدرس ندارید یا شما خودتون از کجا گرفتید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

آخرین ویرایش:

alireza-ja

New member
سلام
علیرضا عزیز این سایتی که قرار دادید برای خرید فلش کارتها موجودی نداشت(سایت کتابایران) که سفارش بدم جای دیگه ای آدرس ندارید یا شما خودتون از کجا گرفتید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

والا اون سایتو من قرار ندادم. دقیقا نمیدونم الان چطور باید تهیش کنید. گفتم که به سختی پیدا میشه. دوستانی که به تازگی تهیه کردن راهنمایی کنن.

من خودم از خود دکتر خریدمش ولی الان خودشون دیگه تموم کردن ندارن.

sepide.s

New member
مطمئنی سمی جان؟؟!!!
خیییییییییلیه

150هزار چیه؟؟؟!!!!!! قیمت هرکدومش 8یا 9 هزارتومنه.من سلولی و میکروب و ژنتیکش رو داشتم.ژنتیکش هم بر اساس امری هست.واقعا عالین.اما فقط فلش به تنهایی نخونین.درکنارش باید کتاب رو هم خوند.من از این جا خریدم به صورت پستی واسم فرستادن..تهران_انتشارات نوپردازان_آقای نجفی تماس بگیریدشماره تلفنشم هست66414474 021

آخرین ویرایش:

alireza-ja

New member
آقا من از همه عذر میخوام.انگاری اشتباه دیدم.دنبال این فلش ها میگشتم که یهو این سایت توجهم رو جلب کرد با قیمتش افکارم منحرف شد ببخشید

‫فلش کارت بیوشیمی - ‫انتشارات تبلور دانش‬‬

واقعا که مردم چه کارایی میکنن.ما چه نشسته ایم پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهش میکنم منم اینو الان دیدم پاک منحرف شدم.

این دیگه مفهوم فلش کارت رو زیر سوال برده. نه قیمتش بهش میخوره نه حجمش. لنینجر رو با هارپر بخونیم از این سبکتر واسمون میفته.

domain

New member
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت ارشد خون هایه عزیز... ی سوال فنی داشتم ... الان با وضعیت گروه بندی هایه علوم آز 123 تو ارشد آزمون چجوری میشه؟ ینی میشه ی گروه از گروه هایه علوم آز رو همه رشته هاشو انتخاب کرد؟ مثلا من میخوام ژنتیک شرکت کنم باید بیوشیمیشو برا ضریب 1 بخونم یا 6؟ اگه بیوشیمی برا ژنتیک ضریب 1 داره و برا بیو بالینی ضریب 6 پس با این حساب هر زیر گروه که بخوایم شرکت کنیم فقط ی درسشو میتونیم برا ارشد ثبت نام کنیم؟ چون مثلا تو گروه علوم آز 1 بیوشیمی یا باید برا ضریب 6 خونده شه یا ضریب 1 ... لطفا دوستان مطلع جواب بدن با تشکر

k.soheyli

New member
سلام
از دوستان کسی ججززووه بیوشیمی ددککتتر ججععفر نژاد نداره اگه کسی داره ممنون میشم بگید لازم دارم

melinaa

New member
دوستان در زیر 10 صفحه از ابتدای فصل 10 فلشکارت بیوشیمی دکتر جبارزاده با عنوان بیماریهای بیوشیمیایی رو برای دانلود میزارم تا از کم و کیفش آگاه بشید.

موفق باشید.

رمز: رمز نداره 2 تا صلوات بفرستید خود بخود باز میشه. در صورت تمایل میتونید تهیش کنید.

dr jabbarzadeh

علیرضااااااااااا اینکه باز نمیشه قارداششششششششششششش

زینبی

New member
با سلام و خداقوت به همگی. بچه ها یک سوال داشت. شما جاوتز رو کدوم ترجمش رو میخونین؟ مرسی:heart:

بالا