مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

sahar.z69

New member
چرا کسی جواب منو نمیده؟:13:
خلاصه لودیش خوندنش روون تره یا اونم مث خود لودیش سنگینه؟؟؟
تعداد صفحه ها برام ملاک نیستا...خود متن رو میگم.متنش ساده س آیا؟کلا چه فینتیاس؟؟؟:smiliess (11):
سلام،کتاب خوبیه،من دارم میخونم، ولی حتما باید یه زمینه ای از درس سلولی و مولکولی داشته باشی،و بستگی به پایه خودت تو این درس داره،مگرنه باید از کتاب های ساده تر شروع کنی،بعدا سراغ لودیش بیای(حتی خلاصه)
موفق باشی

m14

New member
من یک هفته اس درس خوندن رو شروع کردم ساعت نگرفتم اما همین قدر بگم که آب و اسیدوباز و ساختمان کربوهیدرات رو خوندم والان ساختمان اسیدآمینه و پروتئینم البته با مرورشون و هر روز هم میانگین 20 لغت میخونم :smilies-azardl (181فکر کنم خیلی کمه:14: اما چیکارکنم سرکار خیلی خسته میشم خووووو:smiliess (9):

marynas

New member
من یک هفته اس درس خوندن رو شروع کردم ساعت نگرفتم اما همین قدر بگم که آب و اسیدوباز و ساختمان کربوهیدرات رو خوندم والان ساختمان اسیدآمینه و پروتئینم البته با مرورشون و هر روز هم میانگین 20 لغت میخونم :smilies-azardl (181فکر کنم خیلی کمه:14: اما چیکارکنم سرکار خیلی خسته میشم خووووو:smiliess (9):

خیلیم خوبه واسه شروع
تازه کم کم راه میفتی و بیشتر میخونی
موفق باشی :smilies-azardl (113

.Nazanin

New member
خوب منم که با اين هوای گرم سرما خوردم اساسی :smiliess (12): امروز که که درس نخوندم کلا چون تب ولرز داشتم افتضاح ...
ماريناس جون خبری از گزارشای تو نيستااااا...بقيه هم که جای خود دارن ...

آخرین ویرایش:

Hobbit

New member
دوستان من هیچ پایه ای از زیست ندارم.میخام اول مهدوی رو بخونم.فقط همینو موندم ک بعدش برم سراغ خود لودیش یا برم سراغ خلاصه لودیش!
فک میکنین کسی میتونه با خوندن مهدوی آمادگی لازم برای خلاصه لودیش رو پیدا کنه؟یا نه بعد مهدوی بره کل لودیشو بخونه؟:dadad4:

marynas

New member
خوب منم که با اين هوای گرم سرما خوردم اساسی :smiliess (12): امروز که که درس نخوندم کلا چون تب ولرز داشتم افتضاح ...
ماريناس جون خبری از گزارشای تو نيستااااا...بقيه هم که جای خود دارن ...

اگه ی بابا اینجا بود میگفت ازبس جلوی کولر میشینی سرما خوردی :/
ایشالا زودتر خوب شی عزیزم
منم این دوروز قبل خوب نخوندم روم نشد بیام بگم:tsimuzpzwoap1t9y3o7
پریروز ک جمعه بود میخاستم نخونم اصن اما 2ساعت سلولی خوندم
دیروزم 3ساعت ونیم زبان و سلولی خوندم بعدم بیرون کار داشتم رفتم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: .Nazanin

baran-

New member
گزارش امروز:

1ساعت سلولی
1ساعت زبان
پ.ن
سرماخوردگی شدید :(

TrueLove90

New member
...

سلااااااااممم به همه دوستـــای گل بیوتکی ژنتیکی بیوشیمی ، بچه هااااای پـــرتلاش و مصمم علوم آزمایشگاهی 1

دوستـــــای قدیمی و دوستــــای جــدیــدی ! روز گرم تـــابستـــونـی تــون بـه خـیــــر و شــادی !

امیــــدوارممم که همه تون خوووووب خوب بـــاشین

انشالله بــا تــوکل به خــــدا و تلاش مستمر و مداوم و یـــه عاااااالممممه انـــــرژی مــثــبــت مسیـــر رو در کنـار هم دنبـال کنین و به هــدف نهایی بــرسیـن :a2d3:

کمکی از دستم بربیاد در خدمتم :28:

سلامت و موفق باشین همگی :4d564ad6:

11792110_766808326807758_7625930185506360550_o.jpg

...

marynas

New member
سلامممم دوست عزیییززز
اصن این همه انرژیو ک دیدم منم انرژی گرفتم :4d564ad6:
ازصب پاشده بودم درس بخونم همش چرت میزدم :smiliess (9):
الان دیگه میرم بخونم :)

hadirezaei

New member
سلام بچه ها.من سال قبل کنکور دادم.منتظر نتایج هستم.ولی میخام منم باشماها دوباره بخونم.هرکمکی هم از دستم بربیاد و بدونم خوبه به شما میگم حتما.

زینبی

New member
سلام بچه ها جون
من یه مدت نبودم ولی انجمنو فراموش نکردما. من همچنان میزان کمی که تا اعلام نتایج علوم در نظر گرفتمو میخونم. دارم زبان روی مکالمه کار می کنم. البته کار پاره وقت هم دارم. سعی می کنم تفریح هم داشته باشم. لودیش و استرایر و جاوتز دستور کارمه. همگی موفق باشین. تابستون داغ و آفتابی به همگی خوش بگذره

bio1

New member
سلام دوستان خسته نباشید...من تازه واردم...تصمیم گرفتم برای ژنتیک پزشکی بخونم،دوست دارم باشمابخونم ولی تاحالا هیچ کاری نکردم خیلی ناراحتم...:14:به نظرتون تاپایان تابستان میتونم بیوشیمی و سلولی رو تموم کنم؟بیوشیمی دکتراحسانی وسلولی چکیده لودیش انتشارات اندیشه رفیع رو دارم،برای زبان چیکارکنم؟پایه زبانم صفره!!:13::sad::14:

bio1

New member
چطور میشه بدون پایه خوب،زبان بالای70درصد زد؟اصلا ممکنه؟؟؟

marynas

New member
چطور میشه بدون پایه خوب،زبان بالای70درصد زد؟اصلا ممکنه؟؟؟
مطمئنا میشه اگه تلاش کنی
بنظرم اگه پایه خوبی نداری اولش از لغتای دبیرستان شروع کن! ازکتابای کنکوری ک همه لغتارو باهم آورده مث گاج بخون!
بعد از اونم میتونی از کتاب تافل یا لزگی استفاده کنی!
فقط یادت باشه ک دیگه زبان از نون شبم واست واجبتره ها!هرروز حتما حتما بخونش
موفق باشی

bio1

New member
مطمئنا میشه اگه تلاش کنی
بنظرم اگه پایه خوبی نداری اولش از لغتای دبیرستان شروع کن! ازکتابای کنکوری ک همه لغتارو باهم آورده مث گاج بخون!
بعد از اونم میتونی از کتاب تافل یا لزگی استفاده کنی!
فقط یادت باشه ک دیگه زبان از نون شبم واست واجبتره ها!هرروز حتما حتما بخونش
موفق باشی
متشکرم...الان504میخونم...خوبه؟

بالا