مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

Hobbit

New member
بله اما کسی که میتونه این همه مدت درس بخونه قطعا تمرکز داشته
در ضمن ماها راجب درست خوندن هیچ کسی اطلاعی ندارم
درست نیست تا یکی میگه زیاد درس خونده ما بیایم و نیشو کنایه بزنیم
یاد یه اقایی افتادن که تا میدید دوستان ما7 8 ساعت درس خوندن به وحشت میوفتاد و میومد تا زحماتشون رو بکوبه.
آها اون دوستمونو میگین!!!!!!
ایشون آقا بودن مگه؟؟؟خدا خیرتون بده، خداییش من تا الان فک میکردم خانوم بودن:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

آخرین ویرایش:

Hobbit

New member
bara chi mikhonin(fatiii jan)?rastesh chand vaghti dor bodam kheyli tars daram

برای بیوتک..
هرچقد دور باشی دیگه از من ک دیگه دورتر نیستی.حدس میزنی دروس کارشناسی من چیا بودن؟؟؟
دیفرانسیل و انتگرال!
مکانیک سیالات!
مکانیک خاک!
استاتیک!
ترمودینامیک!
هیدرولیک!
ووووووووو..........
ک حتی یک صفحه از هیچکدومشون ب زیست و سلولی مربوط نیس:thumbsupsmileyanim:
انتخابم باحاله نه؟
نگران نباش.نمیخاد بترسی..فوقش اینه ک دوتامون قبول نمیشیم.من تنهات نمیذارم:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

love virology

New member
سلام به همه دوستان،
بچه ها من سال 96 ارشد کنکور دارم اما چند وقتیه یه مساله ذهنم رو درگیر کرده اونم اینکه آینده ژنتیک پزشکی بهتره یا ژنتیک مولکولی؟؟؟؟
چون میخوام تمرکزم رو روی آزمون یکی از این دوتا بزارم و انشاا....با تلاش تو اون رشته قبول شم. میترسم اگه واسه هردوتا اقدام کنم هردو رو از دست بدم واسه همین میخوام رو یکی از آزمونا تمرکز کنم اما سردرگمم که کدوم یکی از این دوتا بهتره ژنتیک وزارت علوم یا بهداشت خصوصا در رابطه با آینده شغلی و جاهایی که میشه مشغول به کار شد و ارگانهایی که جذبمون میکنن و...،در کل کدوم بهتره از همه نظر؟؟؟البته این نکته رو هم بگم که مدرک ارشد مد نظرم نیست و انشاا....میخوام با تلاش تا دکتری ادامه بدم و مدرک دکتری مد نظرم هست.
ممنون میشم از راهنماییاتون.
موفق باشید

بهتر و بدتر ما نمیتونیم بگیم علاقه و توانایی شما تعیین میکنه کدام بیس انتخاب کنید / از نظر گفته ها شنیده ها و دیدن ها بنده ژنتیک پزشکی میگم / مثلا من اگر واقعا علاقه ایی به ژنتیک داشتم با وجود دو استاد عالی مثل دکتر نجم ابادی و دکتر دلویی میرفتم سمت این رشته و از علم این دو استاد بهره مند میشدم / با توجه به اینکه ما ایران هستیم و رشته های وزارت بهداشت یکم نسبت به علوم مزیت بهتری داره باز قطعی نیست این سخن من ژنتیک پزشکی انتخاب کنید / دروس ژنتیک پزشکی باز خیلی زیباتر و جنبه بالینی داره مولکولی بیشتر تئوریک میره و مانند بیس کارشناسی اون کشش و جذابیت نداره / باز نظر من بود / شاد و پیروز باشید

love virology

New member
برای بیوتک..
هرچقد دور باشی دیگه از من ک دیگه دورتر نیستی.حدس میزنی دروس کارشناسی من چیا بودن؟؟؟
دیفرانسیل و انتگرال!
مکانیک سیالات!
مکانیک خاک!
استاتیک!
ترمودینامیک!
هیدرولیک!
ووووووووو..........
ک حتی یک صفحه از هیچکدومشون ب زیست و سلولی مربوط نیس:thumbsupsmileyanim:
انتخابم باحاله نه؟
نگران نباش.نمیخاد بترسی..فوقش اینه ک دوتامون قبول نمیشیم.من تنهات نمیذارم:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

بیوتک همه علوم زیست هم یک جنبه هست / ریاضی و امار در بحث انفورمانیک کمک کننده هست/ دکتر ویور بیسشون شیمی بوده کتاب تخصصی مولکولی نوشتند / لودیش بیسش ریاضی و شیمی بوده / وحی نیست منی که زیست مثلا بلدم موفق ترم / شما وارد شدین جنبه های سخت افزاری و جنبه هایی که نزدیک به بیس شماست پیوند بخوره / کسی از اینده خبر نداره / پس تلاش کنید / علوم هم حد و مرز نمیشناسه

Hobbit

New member
بیوتک همه علوم زیست هم یک جنبه هست / ریاضی و امار در بحث انفورمانیک کمک کننده هست/ دکتر ویور بیسشون شیمی بوده کتاب تخصصی مولکولی نوشتند / لودیش بیسش ریاضی و شیمی بوده / وحی نیست منی که زیست مثلا بلدم موفق ترم / شما وارد شدین جنبه های سخت افزاری و جنبه هایی که نزدیک به بیس شماست پیوند بخوره / کسی از اینده خبر نداره / پس تلاش کنید / علوم هم حد و مرز نمیشناسه

بله درست میفرمایید...حرف من هم صرفا برای شوخی بود.وگرنه با علاقه ای ک ب دروس زیست دارم ب آینده هم امیدوارترم.من تلاشمو میکنم بقیش توکل ب خدا:smilies-azardl (113

unholy-001

New member
بهتر و بدتر ما نمیتونیم بگیم علاقه و توانایی شما تعیین میکنه کدام بیس انتخاب کنید / از نظر گفته ها شنیده ها و دیدن ها بنده ژنتیک پزشکی میگم / مثلا من اگر واقعا علاقه ایی به ژنتیک داشتم با وجود دو استاد عالی مثل دکتر نجم ابادی و دکتر دلویی میرفتم سمت این رشته و از علم این دو استاد بهره مند میشدم / با توجه به اینکه ما ایران هستیم و رشته های وزارت بهداشت یکم نسبت به علوم مزیت بهتری داره باز قطعی نیست این سخن من ژنتیک پزشکی انتخاب کنید / دروس ژنتیک پزشکی باز خیلی زیباتر و جنبه بالینی داره مولکولی بیشتر تئوریک میره و مانند بیس کارشناسی اون کشش و جذابیت نداره / باز نظر من بود / شاد و پیروز باشید
تشکر دوست عزیز.
حرف های شما متین اما من ترسم اینه که ژنتیک پزشکی واسه کسایی خوب و ایده آل باشه که از پزشکی واردش شدن نه ماهایی که از لیسانس وارد شدیم.
بازم ممنون از راهنماییتون.

atrinn

New member
من گروه لاین حذف کردم،که همگی تلگرام باشید،که دودستگی و بی نظمی ایجاد نشه،موفق باشید
سلام این جریان تلگرام چیه،من زدم رو اون لینک،واسم تلگرام باز شد ولی جز کانتک های خودم کسی دیگه ای توش نبود!

sahar.z69

New member
سلام این جریان تلگرام چیه،من زدم رو اون لینک،واسم تلگرام باز شد ولی جز کانتک های خودم کسی دیگه ای توش نبود!

سلام دوست عزیز از کاربر آقای mohamad ghسوال کنید،گروه تلگرام، ایشون زحمت راه اندازیشو کشیدن،من در جریان نیستم

Hobbit

New member
چرا کسی جواب منو نمیده؟:13:
خلاصه لودیش خوندنش روون تره یا اونم مث خود لودیش سنگینه؟؟؟
تعداد صفحه ها برام ملاک نیستا...خود متن رو میگم.متنش ساده س آیا؟کلا چه فینتیاس؟؟؟:smiliess (11):

marynas

New member
تعداد صفحه ها برام ملاک نیستا...خود متن رو میگم.متنش ساده س آیا؟کلا چه فینتیاس؟؟؟:smiliess (11):
عزیزم منم نخوندمش
اما خیلی ازش تعریف شنیدم! مخصوصا خلاصه لودیش اندیشه رفیع!امروز میخام برم ببینم یجا داره یا نه ! اگه بود میام بهت میگم ک متنش چجوریه :smiliess (10):

Leyli002

New member
من دارمش .کتاب خوبیه.ولی کتاب اصلیم باید دم دستت باشه که اگه نفهمیدی از رو اون نگاه کنی...

Hobbit

New member
من دارمش .کتاب خوبیه.ولی کتاب اصلیم باید دم دستت باشه که اگه نفهمیدی از رو اون نگاه کنی...

مرسی دوستم:smilies-azardl (113
ی سوال!حالا اگه یکی خود کتاب اصلیو هم نفهمید باید چیکار کنه:ad54ad:

Hobbit

New member
عزیزم منم نخوندمش
اما خیلی ازش تعریف شنیدم! مخصوصا خلاصه لودیش اندیشه رفیع!امروز میخام برم ببینم یجا داره یا نه ! اگه بود میام بهت میگم ک متنش چجوریه :smiliess (10):

ممنونم دوستم.ایشاله خیر از جوونیت ببینی:riz277:

بالا