مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

اینجانب دانشگاه آزادی بودم البته کسی نیستم ولی مطمئنم که هیچ ربطی بین قبولی ارشد و دانشگاه آزادی بودن نداره. خیالتون راحت همه چی به خودتون بستگی داره منابع رو تهیه کنید مسلط بشید سوالی داشتید از اساتید یا توی انجمن بپرسید رفع اشکال کنید قبول شید. به همین راحتی.

سلام دمت گرم خیلی ممنون واقعا روحیه دادی

alireza-ja

New member
سلام دمت گرم خیلی ممنون واقعا روحیه دادی

روحیه ندادم عین واقعیت بود. باور کن.

فقط خودت. من حتی از یک استادم هم واسه کنکور سوال نکردم خودم جوابشو پیدا میکردم نهایتا پیدا نمیشد اینجا مطرح میکردم دو تا جواب میگرفتم مشکل حل میشد.

جهان.

New member
سلام دوستان
هدف ما از جمع شدن دور هم چه توی انجمن چه توی گروه رفع مشکلات درسی و کمک گرفتن از همدیگه س!
و برای بازدهی بیشتر و متمرکز شدن روی هدف اصلی تشکیل یه گروه کافی بود! یا لاین یا تلگرام
اینجور یه نوع بی نظمیه[emoji19]
مگه تا چند سال پیش که این دست از برنامه های ارتباط جمعی اینترنتی بین مردم فراگیر نشده بود، رتبه های تک رقمی و مشکلات درسی وجود نداشت؟؟؟! که حالا با تشکیل اجتماع های متعدد و شلوغ کاری بی مورد برطرف شه؟!

farzanee20

New member
سلام
تاحالا 5فصل لنینجر
3فصل خلاصه لودیش
خیلی کم میخونم
هیچ امیدی ندارم ...مخصوصا که اکثرا ج..زووهه میخونن
گزارش دادم شاید انگیزه بگیرم ...

آخرین ویرایش:

sahar.z69

New member
سلام دوستان
هدف ما از جمع شدن دور هم چه توی انجمن چه توی گروه رفع مشکلات درسی و کمک گرفتن از همدیگه س!
و برای بازدهی بیشتر و متمرکز شدن روی هدف اصلی تشکیل یه گروه کافی بود! یا لاین یا تلگرام
اینجور یه نوع بی نظمیه[emoji19]
مگه تا چند سال پیش که این دست از برنامه های ارتباط جمعی اینترنتی بین مردم فراگیر نشده بود، رتبه های تک رقمی و مشکلات درسی وجود نداشت؟؟؟! که حالا با تشکیل اجتماع های متعدد و شلوغ کاری بی مورد برطرف شه؟!
من گروه لاین حذف کردم،که همگی تلگرام باشید،که دودستگی و بی نظمی ایجاد نشه،موفق باشید

marynas

New member
سلام
تاحالا 5فصل لنینجر
3فصل خلاصه لودیش
خیلی کم میخونم
هیچ امیدی ندارم ...مخصوصا که اکثرا ج..زووهه میخونن
گزارش دادم شاید انگیزه بگیرم ...

سلام
خیلیم خوب خوندی تا الان!اگه نا امید نشی و همینجور ادامه بدی مطمئن باش موفق میشی :)
خیلیا هستن ک هنوزم شروع نکردن

مائده 70

New member
بچه ها یه مطالعه گروهی واسه زبان تشکیل میدین ک با هم تافل و لزگی رو بخونیم؟؟

لیلیوم

New member
دوستان کافیه رو لینک زیر کلیک کنید و بعد با تلگرام لینک رو باز کنید
تا عضو گروه علوم پزشکی در تلگرام برای مجموعه علوم آز1 بشید
شمارتونم به هیچ وجه نه دیده میشه نه معلوم میشه فقط وقتی عضو شدید حتما بگید که نام کاربریتون چی هست

https://telegram.me/joinchat/060b1050008d6bb2ff2bd3fa7c5407ce

سلام دوست عزیز.ممنونم ازتون
منم عضو شدم:4d564ad6:

سلام به نظر شما واسه زبان ک ل ا س رفتن تاثیر داره خواهشا نحوه تاثیر رو بگید من که زبانم در حد دبیرستانه ایا خودم میتونم با خوندنش حدود 30-40 درصد بزنم اخه خیلی میگن ک ل ا س همون لغات و سوالات سالهای گذشته رو مرور و امتحان میگرن نظر شما چیه

sahar.z69

New member
سلام به نظر شما واسه زبان ک ل ا س رفتن تاثیر داره خواهشا نحوه تاثیر رو بگید من که زبانم در حد دبیرستانه ایا خودم میتونم با خوندنش حدود 30-40 درصد بزنم اخه خیلی میگن ک ل ا س همون لغات و سوالات سالهای گذشته رو مرور و امتحان میگرن نظر شما چیه

سلام
شما سعی کنید هر روز لغات 504 و تافل بخونید،و مرتب مرور کنید،اول دایره لغاتتون را بالا ببرید،بعد برید سراغ سوالات کنکور های گذشته(که بهترین منبع) ک ل ا س هم مطمینا میتونه مفید باشه،ولی به شرطی که همزمان باک ل ا س خودتون خیلی تلاش کنید، در مورد استاد وک ل ا س هم خیلی تحقیق کنید، بعد اقدام کنید، موفق باشید

m14

New member
سلام به همگی :ad54ad:
من قراره از امروز شروع کنم همین الان از سرکار اومدم :smiliess (9):اما تمام سعی ام رو میکنم بااین همه مشغله به برنامم برسم البته ناگفته نماند از چند روز پیش خوندن لغات زبان رو شروع کردم:smilies-azardl (181
در مورد انتخاب منبع سلولی هنوز موندم خدایاااااااا
:sadsmiley:

bio1

New member
سلام دوستان!خسته نباشید...من2سال دیگه کنکور دارم...بین رشته بیوشیمی بالینی و ژنتیک پزشکی موندم!خیلی مشورت کردم بعضی میگن آینده ژنتیک عالیه سطحش بالاست، بعضی میگن بیوشیمی بالینی بهتره چون از نظر کارتحقیقاتی در این رشته میتونی روی موضوعات مختلف کار کنی محدود نیست!بعضی هم میگن بیوتکنولوژی پزشکی بخون!گیج شدم:wacsmiley:نمیدونم کدومو انتخاب کنم؟میشه راهنماییم کنید...شماهدف رو مشخص کردید میشه علت انتخابتونو بگید...به منم کمک کنید انتخاب درستی داشته باشم و با شمادوستان شروع کنم...

mehdi 1990

New member
mamnonnam,bara che reshteie mikhonid va az key shoro kardin?az bacheha kasiro mishnasen k bekhad bio sherkat kone??

بالا