مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

زینبی

New member
سلام. کاملا با حرف بیوشیمی93 موافقم بچه ها. ما کنار هم جمع شدیم که احساس کنیم جمعی هست که با هم داریم درس میخونیم و بهم قوت قلب بدیم دیگه.
منم همین جوری "لاکپشت وار" میخونم. دیروز 10 ص لودیش خوندم. 5 ص جاوتز. 2 ساعت و نیم
البته به نظر من بیوبالینی هم توصیشون برای کسانی که ممکنه مهر به بعد سرشون شلوغ باشه درسته که بهتره درسا رو زودتر بخونن که بعدش که سرشون شلوغ میشه مرور کنن.

سلام. کاملا با حرف بیوشیمی93 موافقم بچه ها. ما کنار هم جمع شدیم که احساس کنیم جمعی هست که با هم داریم درس میخونیم و بهم قوت قلب بدیم دیگه.
منم همین جوری "لاکپشت وار" میخونم. دیروز 10 ص لودیش خوندم. 5 ص جاوتز. 2 ساعت و نیم
البته به نظر من بیوبالینی هم توصیشون برای کسانی که ممکنه مهر به بعد سرشون شلوغ باشه درسته که بهتره درسا رو زودتر بخونن که بعدش که سرشون شلوغ میشه مرور کنن.

به نظر من هرکسی که میخواد ارشد وزارت بهداشت قبول بشه بایستی تا قبل از عید کتاباشو خونده باشه و تسلط نسبی روی مطالب داشته باشه.خصوصا برای درس زبان باید از همین الان شروع کرد.
من با خیلیا حرف زدم.کسایی که تهران میخونن. همه میگفتن ما تا قبل از عید کتابامونو کامل خونده بودیم.
استثنا هم پیدا میشه. ولی در کل کسی که میخواد واقعتهران قبول بشه باید خیلی زحمت بکشه.
رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود....

جهان.

New member
دوستان عزیز
از این به بعد بصورت ماهانه گزارش پیشبرد درسامو میذارم
گزارش بعدیم ۳۱مردادماه
به امید موفقیت همه

bio1

New member
به نظر من هرکسی که میخواد ارشد وزارت بهداشت قبول بشه بایستی تا قبل از عید کتاباشو خونده باشه و تسلط نسبی روی مطالب داشته باشه.خصوصا برای درس زبان باید از همین الان شروع کرد.
من با خیلیا حرف زدم.کسایی که تهران میخونن. همه میگفتن ما تا قبل از عید کتابامونو کامل خونده بودیم.
استثنا هم پیدا میشه. ولی در کل کسی که میخواد واقعتهران قبول بشه باید خیلی زحمت بکشه.
رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود....
سلام...ببخشید من تازه میخوام شروع کنم درانتخاب منابع دچار مشکل شدم میشه کمکم کنید...این منابعی که انتخاب کردم خوبه؟
بیوشیمی:دولین
سلولی و مولکولی:خلاصه لودیش انتشارات اندیشه رفیع+ دکتراقدم
شیمی آلی وعمومی:
زبان:504+تافل+لزگی

marynas

New member

آفرین خیلی خوبه.چجوری لودیشو تند میخونی؟ من همش وسواس دارم و برمیگردم از اول میخونم بخاطر همین خییییلییییییی طول میکشه:65d6a5d6s:

زینبی

New member
سلام. مرسی دوست جونم
من به جز فصلای ژنتیکش بقیشو برای علوم یک دور خونده بودم. البته فقط یک دور. همون دور اول سخته. همه درسا همینن. منم دور اول یکم طول می کشید. با اینکه از آبان به بعد دیگه نخوندم ولی خوب پیش می رم.
مطمئن باش تو هم کم کم به اصطلاح روی غلتک میفتی. عجله نکن وقت بذار که دور اول مفهومی بخونی بعدش روون میشی :tonguesmiley:

زینبی

New member
منم مثل خودت وسواسی هستم! چیز جالبی نیستا ولی دیگه دست خود آدم نیست که!
خدا قوت. پر انرژی و شاد باشید

زینبی

New member
خیلی ممنون آقای جهان. فکر می کنم 31 مرداد شما حداقل با این سرعتتون نصف درسا رو خوندین!
شما هم موفق باشین

marynas

New member
سلام. مرسی دوست جونم
من به جز فصلای ژنتیکش بقیشو برای علوم یک دور خونده بودم. البته فقط یک دور. همون دور اول سخته. همه درسا همینن. منم دور اول یکم طول می کشید. با اینکه از آبان به بعد دیگه نخوندم ولی خوب پیش می رم.
مطمئن باش تو هم کم کم به اصطلاح روی غلتک میفتی. عجله نکن وقت بذار که دور اول مفهومی بخونی بعدش روون میشی :tonguesmiley:

سلام عزیزم مرسی خدا کنه زودتر رو غلتک بیفتم :j58r36j3gcr4suxymup
موفق باشی :)

- - - Updated - - -

سلام. مرسی دوست جونم

جهان.

New member
خیلی ممنون آقای جهان. فکر می کنم 31 مرداد شما حداقل با این سرعتتون نصف درسا رو خوندین!
شما هم موفق باشین
ممنون ازشما دوست عزیز، زینبی خانوم
با آرزوی موفقیت برای همه ی دوستانی که واس هدفشون تلاش میکنن[emoji1] [emoji111]

زینبی

New member
بچه ها خدا قوت و ممنون از انرژی مثبت همگی
من دیروز 5 ص لودیش، 5 ص جاوتز و 6 تا هم استرایر خوندم.
با توجه به روال بقیه بچه ها منم از این به بعد هفتگی گزارش خوندنم رو میدم.
همه چی آرومه:
rose:

زینبی

New member

- - - Updated - - -

موفق باشی :)[/QUOTE
مطمئن باش که میفتی دوست خوبم.
ممنون از لطف و محبتت. همینجوری میریم جلو بعدش کم کم گاز می دیم شتابشو زیاد می کنیم سرعت می گیریم.
دست حق به همراهت:smilies-azardl (113

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marynas

marynas

New member
بچه ها خدا قوت و ممنون از انرژی مثبت همگی
من دیروز 5 ص لودیش، 5 ص جاوتز و 6 تا هم استرایر خوندم.
با توجه به روال بقیه بچه ها منم از این به بعد هفتگی گزارش خوندنم رو میدم.
همه چی آرومه:
rose:
ا پس منم دیگه هفتگی گزارش میدم :28:
موفق باشیم دوستای عزیز :smilies-azardl (113

marynas

New member
سلام دوستان ی سوال
پروموتر بالاخره قبل از نقطه شروع رونویسیه یا اینکه نقطه شروعم جزء پروموتره؟
آخه استادمون گفته بود ک پروموتر چنتا نوکلئوتید قبل از نقطه شروعه اما با توجه ب شکلی ک تو لودیشه ی قسمتیو بعنوان پروموتر مشخص کرده ک نقطه شروعم تو اون قسمته!فک میکنم استادمون اشتباه گفته خاستم از شما بپرسم مطمئن شم
مرسی :)

mohamad taha

New member
با سلام
من بیوشیمی ازاد قبول شدم علوم دارویی
نمیخوام برم/ میخواستم از الان شروع کنم برای بیوشیمی بالینی و بیو علوم
هیچ کتابیم فعلا ندارم جز لنینجر رضا محمدی. همینو شروع کنم؟؟؟

بالا