مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

m14

New member
منم هم میگم رفرنس خوندن اشتباهه فقط وقت آدمو میگیره :65d6a5d6s:خوندن رفرنس برای کساییه که تاحالا اون درس رو نخوندن و هیچ شناخت و پایه علمی ندارن

Fatimaaa

New member
منم هم میگم رفرنس خوندن اشتباهه فقط وقت آدمو میگیره :65d6a5d6s:خوندن رفرنس برای کساییه که تاحالا اون درس رو نخوندن و هیچ شناخت و پایه علمی ندارن

یعنی برا سلولی هم فصلای مهمو از رفرنس نخونیم!!؟ به ادم استرس ندین.:sad:

جهان.

New member
من هم سال قبل باشما هم عقيده بودم واصلا ازرفرنس نخوندم, وتنها مرگ سلولى روازرفرنس خونده بودم وتونستم جواب بدم سوالاى اين مبحثو,,, مخصوصا براى ميکروب يه کتاب جامع جمع بندى شده خوندم اما اى کاش رفرنس ميخوندم,

درسته هر کسی عقاید و دیدگاه خودشو داره بخاطر همینم درمورد منابع به دیگران توصیه نمیکنم
من امسال اولین باره که شرکت میکنم
اما از دوستانم هستن که رتبه ی ۳شده و ایشونم مثل من به رفرنس متکی نبود

v.abbasi

New member
بله درست هست البته ناگفته نماند به روش خوندن هم بستگى داره, اما اميدوارم نتيجه ى شمام امسال مثل دوستتون بشه,

Fatimaaa

New member
این منابع من هست اینا رو میخونم دیگه.سلولی مولکولی:2e/ عبادی/تست عبادی/فصلای مهم از لودیش
بیوشیمی: ضروریات/ تست گنجینه
ژنتیک: امری/هزاره
زبان: تافل /لزگی و هر چه بیشتر بهتر

m14

New member

قصدم دادن استرس نبود من میگم با توجه به پایه علمیتون منابع رو انتخاب کنید و همون طور که دوستان گفتن هرکسی یه جوری میخونه

Fatimaaa

New member
قصدم دادن استرس نبود من میگم با توجه به پایه علمیتون منابع رو انتخاب کنید و همون طور که دوستان گفتن هرکسی یه جوری میخونه

ممنون. میدونم. اینجا کلا ادم استرس میگیره :tonguesmiley:

- - - Updated - - -

ممنون. میدونم. اینجا کلا ادم استرس میگیره :tonguesmiley:

جهان.

New member
ببینید هرکسی نگرش خاص خودشو داره، بخاطر همین من اصلا به کسی پیشنهاد نمیدم که چی خوبه چی بده[emoji3]
پس با حرف این و اون استرسی نشید
شما خودتون یه شخصیت مستقلید و هرچی ذهنتون بیشتر کیف میکنه رو انتخاب کن
شاید عدم اتکای من به رفرنس اینه که بخاطر گستردگی مباحث علمی رشته تحصیلیم، مطالعات زیادی داشتم ...
پس بدون استرس راهتونو ادامه بدین وهرچی که فکر میکنی بهتره ...[emoji6]

آخرین ویرایش:

زینبی

New member
من ضروریات گرفتم اما چن صفحه اولشو خوندم نمیدونم چرا کلا از بیوشیمی زده شدم و دیگه اصن نخوندمش:21:
استرایر کلش چن صفحس؟ خوب توضیح داده؟

سلام دوست خوبم.در مورد استرایر مال من دو جلده هر جلد حدود 630 صفحه. به نظرم خوبه و من باهاش خوب راه میام. لنینجرو اصلا ندیدم. ولی توی منابع وزارت بهداشت استرایر رو دیدم که سرفصلاشم تمام مطالب رو داره. خیلی از همون مباحث توی سلولی لودیش م اومده و از جنبه سلولی بررسی کرده.
در کل اگه بعضی جاهارو مفصلتر بخواین میتونین به کتابهای دیگه مراجعه کنید.
من خودم چن وسواسی هستم حتما باید رفرنس بخونم احساس می کنم ممکنه کامل نباشه. جاهای تکراری هم برام مثل مرور کردن میمونه که مطلب برام بهتر جا می افته و ملکه ذهنم می شه.
ببخشید طولانی شد!:thanks:

darya94

New member
بچه ها یعنی هیچکس سوالای ژنتیک رو نداشت برام بذاره؟:j58r36j3gcr4suxymup

زینبی

New member
آره بچه ها ببینید با چی راحت ترید و با توکل به خدا شروع کنید. من خودم سراغ دارم کسایی که رفرنس نخوندن و رتبه های خوب آوردن و کسایی هم که رفرنسا و کتابای سنگین خوندن و موفق شدن. باید آدم ببینه با چی راحت تره دیگه.

darya94

New member
میخاسم منابعمو بگم دیدم هیچکس سوالمو ج نداد.ناراحت شدم.اصن قهرم

زینبی

New member
دریا جون من اطلاعی ندارم خودم هم سوالا رو ندارم چون پارسال همینجوری شرکت کردم. امیدوارم بچه های دیگه که می دونن جواب بدن. لطفا منابعت رو هم بذار و قهر نباش با ما. اینجا همه با هم دوستن.:rose:

marynas

New member
سلام دوست خوبم.در مورد استرایر مال من دو جلده هر جلد حدود 630 صفحه. به نظرم خوبه و من باهاش خوب راه میام. لنینجرو اصلا ندیدم. ولی توی منابع وزارت بهداشت استرایر رو دیدم که سرفصلاشم تمام مطالب رو داره. خیلی از همون مباحث توی سلولی لودیش م اومده و از جنبه سلولی بررسی کرده.
در کل اگه بعضی جاهارو مفصلتر بخواین میتونین به کتابهای دیگه مراجعه کنید.
من خودم چن وسواسی هستم حتما باید رفرنس بخونم احساس می کنم ممکنه کامل نباشه. جاهای تکراری هم برام مثل مرور کردن میمونه که مطلب برام بهتر جا می افته و ملکه ذهنم می شه.
ببخشید طولانی شد!:thanks:

سلام عزیزم
مرسی ک وقت گذاشتی و جوابمو دادی :riz304:
تو کتاب برا بیوشیمی موندم:|

sarneveshtam

New member
بچه ها من فک کنم کسی که ارشد بیو بالینی قراره بده حتما باید رفرنس بخونه دیگ چون باید کامل باشه

لیلیوم

New member
لیلیوم خانوم نگران هیچی نباش[emoji6]
به امید خدا هرچی که جلوتر میری بیشتر دستت میاد ...
جززوه سلولی مولکولی خلللیلی که دارم، مؤلفش [emoji118] حمید نقویه [emoji117]، لفظشم روونه

مرسی از قوت قلبی که میدید:riz304:
من هنوز شروع نکردم به خوندن!اون 5 ساعتو طبق تجربم از خودم گفتم
این کتابی که دارید چند صفحس؟یذره توضیح میدین در موردش؟:(50):

Roda

New member

سلام
دوستان ی سوال :

چرا پلی نوکلوتیدها ساختار هلیکسی دارند ؟؟؟؟؟؟

لیلیوم

New member
این منابع من هست اینا رو میخونم دیگه.سلولی مولکولی:2e/ عبادی/تست عبادی/فصلای مهم از لودیش
بیوشیمی: ضروریات/ تست گنجینه
ژنتیک: امری/هزاره
زبان: تافل /لزگی و هر چه بیشتر بهتر

فاطیما جان میشه یه کوچولو در مورد کتاب 2eبهم اطلاعات بدی؟:28:

shabnam_m

New member
بچه ها دست منم بگیرین !!!!
وای من بترکونم و خودمو بکشم در بهترین حالت شاید شاید بتونم 5 ساعت در روز درس بخونم!!مغزم بیشتر از این کشش نداره!
هنوزم که شروع نکردم اصلا
:14:!!:

منم دقیقا مثل توام نگران نباش.به نظرم مهم اینکه هر چند ساعت که میخونیم واقعا یاد بگیریم و مفید باشه

بالا