مطالعه گروهی ارشد 93 رشته پرستاری...!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nakhl

New member
یعنی چی تنبل شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بشین بخون... شما قبول شین من انگیزه بگیرم شااااااید یه ده سال دگ قبول شدم.... با قبول شدن بچه های پارسال ده درصد انگیزه گرفتم... به میزان ده درصدم درس میخونم....خخخخخخخ

بچه ها چ گرایشی انتخاب کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من داخلی جراحی

One

New member
سلام دوستان
من از حدود مهر ماه که ترم هفتم شروع شد و تصمیم به درس خوندن گرفتم با تاپیکتون آشنا شدم . با رتبه 1 شدن آقا فرشاد انگیزه مضاعفی گرفتم که من هم رتبه 1 امسال باشم . با راهنمایی مشاور خوبم تا الان یک دور کامل همه دروس را خوندم و یکماهی هست که دور دوم رو همراه تست شروع کردم .
درس خوندن همزمان با کارورزی واقعا سخته ولی کسی که در آفتاب زحمت کشیده حق استراحت در سایه را دارد ...
به امید موفقیت همه دوستان

nakhl

New member
سلام دوستان
من از حدود مهر ماه که ترم هفتم شروع شد و تصمیم به درس خوندن گرفتم با تاپیکتون آشنا شدم . با رتبه 1 شدن آقا فرشاد انگیزه مضاعفی گرفتم که من هم رتبه 1 امسال باشم . با راهنمایی مشاور خوبم تا الان یک دور کامل همه دروس را خوندم و یکماهی هست که دور دوم رو همراه تست شروع کردم .
درس خوندن همزمان با کارورزی واقعا سخته ولی کسی که در آفتاب زحمت کشیده حق استراحت در سایه را دارد ...
به امید موفقیت همه دوستان

آفرین خیلی عالیه دست مریزاد داری:auizz3ffy9vla57584x

21Tir

New member
ی ماه خوندم فکرم نکنم با ی ماه به جائی برسم

ی ماه خوندم فکرم نکنم با ی ماه به جائی برسم

ن بابا... سه ماه مونده،تو پشتکارت خوبه این باقیمونده هارو بخون....مطمئنا قبول میشی....

من هیچ وقت نخوندم اما همیشه به یک فرسخی مرز قبولی رسیدم اما از اونجایی که نابرده رنج گنج میسر نمیشود قبول نشدم...
تازه زیادم میخوندی ... بخون این باقیمونده هارو حیفه... من اگه جای تو بودم و اون یه ماهیو و که تو به حساب نمیاری اینقد خونده بودم عمرا از قبولیم ناامید نمی میشدم...

نگاه هم نکن فلانی میاد میگه من اینقددددددددد خوندمممممم... خودتو دست کم نگیر سعی کن بهش برسی... چه بسا اونیکه اصلا کتابارو تو این یه سال خورده نتونه بره سر جلسه... البته دور از جونش (بعد نگن من نفرین کردم)

خلاصه ثبتنامو از دست نده ...هم ثبت نام کن هم تا جایی که در توانته بخون...

vida68

New member
سلام بچه ها:ad54ad: خوبید؟ درسه خوب پیش میره؟؟؟؟؟؟من که اوضاعم تعریف نداره تنبل شدم کم میخونم................الان هم که درس نمی خوندم گفتم حداقل تایپیک صوت و کور نمونه برم سری به همکاران محترم بزنم

سلام. ممنون عزیزم. من 0 ساعتو 0 دقیقه و 0 ثانیه درس میخونم!!! یکی به دادم برسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nakhl

New member
سلام. ممنون عزیزم. من 0 ساعتو 0 دقیقه و 0 ثانیه درس میخونم!!! یکی به دادم برسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام ویداجان دیگه نشنوم از این حرفها بزنی ها!!!!!!!!!!!!!!!!ماباید تلاشمون رو بکنیم تا حداقل بعدا پشیمون نشیم تو هم که پایه ات خوبه و پارسال درصدهای به اون خوبی داشتی حالا وقتشه یه بار دیگه یه تکونی به خودت بدی و اونارو یه بار دیگه مرور کنی مطمئنم با تلاش بیشتر نتیجه میگیری .درس خوندن اینجوریه دیگه گهگداری افت وخیز داره مهم اینه که یه بار دیگه به خودت یه تکون دوباره بدی و دوباره از سر بگیریش تا پشیمانی به بارنیاد:smilies-azardl (181موفق باشی دوست خوبم

nakhl

New member
:rose:آسمان هرکس به اندازه معرفت اوست
بیشک آسمان شما انتها ندارد
روز پرستار بر تمامی پرستاران مهربون وزحمتکش مبارک:thanks:

21Tir

New member
دستانی که کمک میکنند مقدس تر از لبانی هستند که دعا میکنند....
روزتون مبارکککککککککککککککککک

vida68

New member
سلام ویداجان دیگه نشنوم از این حرفها بزنی ها!!!!!!!!!!!!!!!!ماباید تلاشمون رو بکنیم تا حداقل بعدا پشیمون نشیم تو هم که پایه ات خوبه و پارسال درصدهای به اون خوبی داشتی حالا وقتشه یه بار دیگه یه تکونی به خودت بدی و اونارو یه بار دیگه مرور کنی مطمئنم با تلاش بیشتر نتیجه میگیری .درس خوندن اینجوریه دیگه گهگداری افت وخیز داره مهم اینه که یه بار دیگه به خودت یه تکون دوباره بدی و دوباره از سر بگیریش تا پشیمانی به بارنیاد:smilies-azardl (181موفق باشی دوست خوبم

سلام عزیزم. ممنون. ولی چه کنیم. خستگی امونم رو بریده... دیگه نمی کشم!!! میدونم پشیمون میشم و باز ناراحت ولی نمیرسم . تا میخام یه دو صفحه بخونم باید حاضر شم برم شیفت. تا از شیفت میام و یه خستگی کوچولو میگیرم تا یه ص درس میخونم باز باید به فکر رفتن به بیمارستان باشم... اعصابم داغون بود از این قضیه دیگه درس رو رها کردم... منتظرم فرجی ش دوباره شروع کنم... برام دعا کنید...

خزر

New member
روز پرستار رو به همه عزیزان تبریک میگم

موفق باشین:auizz3ffy9vla57584x

asal 92

New member
pktabrik.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا