مطالعه گروهی ارشد زیست شناسی. وزارت علوم 93-94

هانیه

Well-known member
سارا مطالب کتاب اموزگار با بهادر زیاد فرقی نمیکنه که درسته؟میدونی از هر قسمت چند تا سوال میاد تو کنکور ؟

هانیه

Well-known member
سارایی کتاب هایی که معرفی کردی تست طبقه بندی شده دارن؟بعد یک فصل مثلن تست بیارن؟یا نه اینطوری نیستش؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sa@@ra

sa@@ra

New member
سارا مطالب کتاب اموزگار با بهادر زیاد فرقی نمیکنه که درسته؟میدونی از هر قسمت چند تا سوال میاد تو کنکور ؟

شبیه هستن ولی بهادر سیستماتیک و پزشکیشو خوب گفته
اموزگار عمومیشو
مثلا بهادر ژنتیکشو و فصل ضدعقونی ها و اینا رو اصلا خوب نگفته

biology89

New member
آقا وحید کتاب شما چن صفحه بود که تو یه ماه خوندید؟:33:
آفرییییییییییییییین!خیالتون راحت شد که حداقل یه دور خوندید:smilies-azardl (181

- - - Updated - - -

آقا وحید کتاب شما چن صفحه بود که تو یه ماه خوندید؟:33:
آفرییییییییییییییین!خیالتون راحت شد که حداقل یه دور خوندید:smilies-azardl (181

vahid28

New member
ژنتیک اکرمی بخونید
بیوفیزیک رضایی
اما‌ من هدفم وزارت بهداشت هست بیشتر

هانیه

Well-known member
هانی جان تست پردازش و دیباگران کلا همه درساش خوبه
اقا وحید موخام بعد هر قسمت تست باشه..اونا کلین...(احساس کردم خونه ای چیزی موخام بخرم این همه وسواس به خرج میدم..):4d564ad6:

آخرین ویرایش:

mahya70

New member
سلامبرای منبع زیست با ضریب 1سوال دارم(داوطلب هماتو هستم)دوستان بنظرتون با کتابای تست دکتر ع.بادی انتشارات فرهنگ و کتاب خلاصه زیست سلولی مولکولی دکتر کرامتی پور انتشارات اندیشه رفیع میتونم چند درصد بزنم و این کتاب دوم ارزش خوندن داره؟

مجید دیجی

مدیر بخش
دوستانی که اطلاع دارن لطفا همون طور که برای سایر دروس منابع خوبی اعلام کردن لطفا برای زیست شناسی هم معرفی کنن ...

sa@@ra

New member
سلامبرای منبع زیست با ضریب 1سوال دارم(داوطلب هماتو هستم)دوستان بنظرتون با کتابای تست دکتر ع.بادی انتشارات فرهنگ و کتاب خلاصه زیست سلولی مولکولی دکتر کرامتی پور انتشارات اندیشه رفیع میتونم چند درصد بزنم و این کتاب دوم ارزش خوندن داره؟

فکر کتم برای جواب این سوالتون باید به بحش هماتولوژی مراجعه کنید
بچه های اونجا بهتر میدونن تا ما
http://olumpezeshki.ir/thread13520-3.html#post548443

- - - Updated - - -

فکر کتم برای جواب این سوالتون باید به بحش هماتولوژی مراجعه کنید
بچه های اونجا بهتر میدونن تا ما
http://olumpezeshki.ir/thread13520-3.html#post548443

elahi

New member
سلام دوستان میخواستم ببینم میکروب شناسی7 استاد خوبه از مجموعه کتاب های دکتر هست.من همینو دارم و اینکه برای میکروب صنعتی و غذایی چه کتابی خوبه؟ممنون

mahya70

New member
اوکی ممنون....فقط میخواستم بدونم شما اطلاعی از کتاب خلاصه لودیش رفیع دارین؟!

بالا