مطالعه گروهی ارشد زیست شناسی. وزارت علوم 93-94

مجید دیجی

مدیر بخش
می بینم که شمارش معکوس شرو شده و نفس ها در سینه حبس این نیز بگذرد ...
.
.
.
زیاد استرس به خودتون راه ندید ... بجاش تست بزنید .... کمی مرور خلاصه برداری ها هم خوبه ... میتونید کلمات امتحان سال های گذشته رو هم بخونید ...
.
.
.
این روزها خیلی مهم هست ... پس محکم باشید ... به تلاشتون ادامه بدید ... :smilies-azardl (113

مجید دیجی

مدیر بخش
چند تا کارنامه میزارم تا کمی روحیه بگیرید ...

1368682207_1_FT4985_bahar.jpg

- - - Updated - - -

ایشون تک رقمی شدن

oloom_az

New member
سلام دوستان
من هنوز ميكروب و ژنتيك و بيوفيزيك و تنه رو هيچي نخوندم و بيوشيمي و سلولي مولكوليم در حد روخوني خوندم:a2d3: به نظرتون اميدي هست قبول شم:smiliess (12): ( دوست دارمك رتبه زير 100 بيارم)

The Guy

Well-known member
بچه ها کسی راجع به قانونای نظام وظیفه اطلاعات دقیق داره؟؟
فارغ التحصیل کارشناسی 6ماه فرصت داره یا 1سال؟؟؟

alireza-ja

New member
بچه ها کسی راجع به قانونای نظام وظیفه اطلاعات دقیق داره؟؟
فارغ التحصیل کارشناسی 6ماه فرصت داره یا 1سال؟؟؟

1 سال.

من همین 3 روز پیش رفتم معافیت تحصیلی ارشدم رو گرفتم پرسیدم ازش گفت واسه هر مقطع به مقطع بعدی 1 سال وقت داری ولی قبلنا 6 ماه بوده.

The Guy

Well-known member
1 سال.

من همین 3 روز پیش رفتم معافیت تحصیلی ارشدم رو گرفتم پرسیدم ازش گفت واسه هر مقطع به مقطع بعدی 1 سال وقت داری ولی قبلنا 6 ماه بوده.

علیرضا جان مطمئنی؟؟؟
چون الان که دارم ارشد ثبت نام میکنم تو قسمت نظام وظیفه یکی از گزینه ها (تنها بندی که شامل حال من میشه) اینه:

فرصت 6ماهه. هنوز دفترچه دریافت نکرده ام

از کجا میشه مطمئن شد؟

- - - Updated - - -

1 سال.

علیرضا جان مطمئنی؟؟؟
چون الان که دارم ارشد ثبت نام میکنم تو قسمت نظام وظیفه یکی از گزینه ها (تنها بندی که شامل حال من میشه) اینه:

از کجا میشه مطمئن شد؟

alireza-ja

New member
2-7 فارغ التحصيلان مقطع كارشناسي كه در سقف مجاز سنوات تحصيلي فارغ التحصيل شده و از
تاريخ فراغت از تحصيل تا زمان پذيرش در مقطع كارشناسي ارشد بيش از يك سال سپري نشده
باشد .

The Guy

Well-known member
2-7 فارغ التحصيلان مقطع كارشناسي كه در سقف مجاز سنوات تحصيلي فارغ التحصيل شده و از
تاريخ فراغت از تحصيل تا زمان پذيرش در مقطع كارشناسي ارشد بيش از يك سال سپري نشده
باشد .

آره این بند تو دفترچه هست ولی تو پروسه ثبت نام اصلا اثری ازش نیست، و به جاش اون بند "فرصت 6ماهه. هنوز دفترچه دریافت نکرده ام" هست، که این یکی داخل دفترچه نیست!!!!

alireza-ja

New member
آره این بند تو دفترچه هست ولی تو پروسه ثبت نام اصلا اثری ازش نیست، و به جاش اون بند "فرصت 6ماهه. هنوز دفترچه دریافت نکرده ام" هست، که این یکی داخل دفترچه نیست!!!!

اینم از عجایب سازمان سنجشه. باید باشه خوب نگاه کردید؟ یه چیزی حالا بزنید فردا زنگ بزنید بپرسید بعد ویرایشش کنید.

مجید دیجی

مدیر بخش
علیرضا جان مطمئنی؟؟؟

از کجا میشه مطمئن شد؟

- - - Updated - - -

علیرضا جان مطمئنی؟؟؟

از کجا میشه مطمئن شد؟

بچه ها ببخشید نیستم ... جایی هستم ...

یک سال هست به خودتون استرس راه ندید ...
اگه مشکلی داشتید و یا شک کردید می تونید شماره نظام وظیفه شهرتون رو از 118 بگیرید و بگید وصل کنه به قسمت مشاوره ... غیر از این زنگ بزنید سازمان سنجش

بالا