مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 96

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

taraane

New member
سلام ترانه خانم
ان شاالله امسال بهترین نتیجه رو کسب می کنید.

و اگر بر تو ببندد همه درها و گذرها
ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند

ممنون....به امید خدا
براتون بهترین ها رو از خدا میخوام.....
انشاالله همتون مزد زحمتاتون رو بگیرید..:rose:

fada19990

New member
سلام بچهااااااا چطور مطورید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی دلم براتون تنگ شده ....... خیلی وقت میشه اینجا نبودم

zahraba

New member
سلام دوستان
خسته نباشید،ان شاا...سال دیگه این موقع هممون سرکلاس های ارشد باشیم.:a2d3:

در مورد پیشنهاد اون دوست عزیز که گفتن برای راحتی یک گروه تو تلگرام درست کنیم...من واقعا برام فرقی نداره البته که تلگرام خیلی راحت تر،اما اینجا هم گهگاهی دوستان قدیمی میان و راهنمایی میکنن اگه بریم تلگرام ممکنه محروم شیم از این راهنمایی ها...بازم من تابع نظر جمع هستم.

psychology93

New member
سلام دوستان
ان شاء الله امسال سال موفقیت همه ی کسایی باشه که با سخت کوشی ب سمت هدفشون حرکت میکنن/.

sahar.sh_z

New member
در رابطه با گروه تلگرام موافقم خیلی راحت تر هست ممنون میشم همچین گروهی زدید خبر بدید

فرستاده شده از GT-I8200ِ من با Tapatalk

taraane

New member
سلام دوستان عزیز
آسیب روانی بر اساس دی اس ام5 دکتر شمسی پور قراره چاپ شه؟
یا آسیب دکتر گنجی رو بگیرم؟
یا همون شمسی پور دی اس ام4 منبعه:13:

seyyed reza

New member
سلام دوستان عزیز

سلام
من چند وقت پیش با انتشارات ارجمند تماس گرفتم، حرف درستی در این مورد تحویل آدم نمیدن راستش.
مثلا این کتاب با ترجمه دکتر شمسی پور می خواست به نمایشگاه کتاب برسه به گفته انتشارات ارجمند.

ولی میشه یه کاری کرد: اختلالات رو از کاپلان که می خونیم ،یه نگاهی هم به بخش*علت شناسی* از کتاب دکتر شمسی پور بندازیم.
نظر بقیه دوستان هم می تونه راهگشا باشه.

seyyed reza

New member
سلام دوستان
خواستم یه مطلبی در مورد درس روان شناسی فیزیولوژیک بگم بهتون:
من ورژن جدید کتاب جیمز کالات رو از انتشارات ارجمند گرفتم ( با ترجمه ی دکتر علیپور و همکاران)و بخش های زیادی از اون رو جلو رفتم اما همون طور که می دونید این کتاب در آزمون های سال های گذشته با ترجمه یحیی سیدمحمدی معرفی شده بود.
این تجربه به من می گه اگر قرار باشه کالات به عنوان منبع درس روان شناسی فیزیولوژیک معرفی بشه با همون ترجمه یحیی سیدمحمدی معرفی میشه( با وجود اینکه مال 2007 هست).
ترجمه ای که انتشارات ارجمند منتشر کرده (ضمن احترام به مترجمین محترم) یه اشکالاتی داره که آدم متوجه میشه وزارت بهداشت با وجود ترجمه سیدمحمدی اونو به عنوان منبع معرفی نمی کنه. ضمن اینکه تغییرات ورژن جدید واقعا زیاد نیست.
به نظرم : همون ترجمه یحیی سید محمدی رو بخونید و اشتباه منو تکرار نکنید. در پناه حق....

taraane

New member
سلام
من چند وقت پیش با انتشارات ارجمند تماس گرفتم، حرف درستی در این مورد تحویل آدم نمیدن راستش.
مثلا این کتاب با ترجمه دکتر شمسی پور می خواست به نمایشگاه کتاب برسه به گفته انتشارات ارجمند.

ولی میشه یه کاری کرد: اختلالات رو از کاپلان که می خونیم ،یه نگاهی هم به بخش*علت شناسی* از کتاب دکتر شمسی پور بندازیم.
نظر بقیه دوستان هم می تونه راهگشا باشه.

خیلی ممنون:rose:

seyyed reza

New member
دنیا به شایستگی هایت پاسخ می دهد، نه آرزو هایت پس شایسته آرزوهایت باش.

امیدوارم دوره کسب شایستگی( همین روزها) رو به خوبی و خوشی بگذرونیم....

NaaNa

New member
سلام به دوستان روانشناس . من هم اگه خدا بخواد میخوام برای کنکور سال آینده شروع به خوندن کنم. به نظرم اگرکنار هم باشیم و در مورد شیوه مطالعه و برنامه ریزی و منابع و ...باهم مشورت کنیم بهتر هست. نظرتون چیه که یک گروه تلگرام داشته باشیم ؟ پیام دادن تو تلگرام راحت تر از سر زدن و پست گزاشتن تو انجمم هست.

سلام.من همین تاپیک رو ترجیح میدم.تا نظر دوستای دیگه چی باشه.

NaaNa

New member
سلام دوستان.خدا قوت.امیدوارم حال همگی خوب باشه.
یه سوال داشتم!کسی که ارشد روانشناسی عمومی دوره روزانه خونده باشه میتونه دوباره ارشد بهداشت امتحان بده و روزانه بخونه؟
سپاسگزارم.

rawy

New member
سلام دوستان عزیز

سلام
خدا رو شکر دیگه الان که با چاپ کاپلان دکتر رضاعی امسال شما مشکلی برای درس آسیب ندارید, سال قبل درگیر این قضیه بودیم چون ترجمه کاپلان دی اس ام 5 دکتر رضاعی نیومده بود.
شمسی پور در صورتی که امسال هم جزو منابع باشه همون ورژن قبلیش مناسبه برای خوندن, مگه خود dsm5 یا کاپلان چقدر تغییر داشته که متناسب با اون کتاب شمسی پور بخواد خیلی تغییر داشته باشه.

اگر برای آزمون علوم منظورتون هست بله کتاب آسیب دکتر گنجی منبع مهمی هست

اما در کنار اینها من توی پرانتز یه توضیحی عرض کنم, اینکه سالهای قبل خودم دوست داشتم که فرصت می کردم و یه از کاپلان می نوشتم که فقط تشخیص ها, بروز و شیوع, اختلالات همایند و اینجور موارد رو یک جا داشته باشم, که بعد از دیدن کتاب dsm5 دیدم که خود این کتاب به طور کامل هرچیزی رو که لازم باشه ما از یک اختلال بدونیم رو داره (به جز درمانها) و به نظرم برای آسیب بهترین منبع هست (نظر شخصی منه, توی منابع گفته نشده, اما اگر کتاب رو ببینید متوجه منظورم می شید که چرا اینو می گم)

و البته این نکته رو هم فراموش نکنیم که از کاپلان به جز آسیب, توی شخصیت, فیزیولوژی و ... هم سوال طرح شده, بنابراین اگر کاپلان دکتر رضاعی رو قبلا نخوندید, برای آزمون وزارت بهداشت منبع اصلی اون هست

seyyed reza

New member
سلام
خدا رو شکر دیگه الان که با چاپ کاپلان دکتر رضاعی امسال شما مشکلی برای درس آسیب ندارید, سال قبل درگیر این قضیه بودیم چون ترجمه کاپلان دی اس ام 5 دکتر رضاعی نیومده بود.
شمسی پور در صورتی که امسال هم جزو منابع باشه همون ورژن قبلیش مناسبه برای خوندن, مگه خود dsm5 یا کاپلان چقدر تغییر داشته که متناسب با اون کتاب شمسی پور بخواد خیلی تغییر داشته باشه.

اگر برای آزمون علوم منظورتون هست بله کتاب آسیب دکتر گنجی منبع مهمی هست

اما در کنار اینها من توی پرانتز یه توضیحی عرض کنم, اینکه سالهای قبل خودم دوست داشتم که فرصت می کردم و یه از کاپلان می نوشتم که فقط تشخیص ها, بروز و شیوع, اختلالات همایند و اینجور موارد رو یک جا داشته باشم, که بعد از دیدن کتاب dsm5 دیدم که خود این کتاب به طور کامل هرچیزی رو که لازم باشه ما از یک اختلال بدونیم رو داره (به جز درمانها) و به نظرم برای آسیب بهترین منبع هست (نظر شخصی منه, توی منابع گفته نشده, اما اگر کتاب رو ببینید متوجه منظورم می شید که چرا اینو می گم)

و البته این نکته رو هم فراموش نکنیم که از کاپلان به جز آسیب, توی شخصیت, فیزیولوژی و ... هم سوال طرح شده, بنابراین اگر کاپلان دکتر رضاعی رو قبلا نخوندید, برای آزمون وزارت بهداشت منبع اصلی اون هست
سلام خانم مدیر. خیلی ممنون.
بیشتر اگه تشریف بیارین ما خوشحال میشیم.
حق نگهدارتون

seyyed reza

New member
یه سوال داشتم!کسی که ارشد روانشناسی عمومی دوره روزانه خونده باشه میتونه دوباره ارشد بهداشت امتحان بده و روزانه بخونه؟
سپاسگزارم.
سلام دوست عزیز
چون روز پیش سوالتون رو دیدم ولی چون نمی دونستم اظهار نظر نکردم بلکه کسی پیدا بشه که بدونه.
منتها چون این قوانین خیلی زود به زود تغییر پیدا می کنن واسه همین خیلیا نمیدونن. بپرسین از دانشگاهی جایی....

greenbook

New member
سپاسگزارم.

سلام

تا جایی که من میدونم و اطلاع قبلیم از پارسال که یکی از دوستانم روانشناسی عمومی روازنه مدرس تهران خونده بود و میخواست مجددا ارشد بهداشت شرکت کنه. طبق تحقیق ایشون، میبایست فقط در دوره مازاد شرکت کنه و هزینه رو پرداخت کنه چون یکبار استفاده کرده. حالا شما مجددا برای اطمینان بیش تر سوال کنید

دوستانی که خصوصی زدن. پیامشون رو ارسال کردم. متاسفم بابت تاخیر:riz513:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا