مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

golebarf2004

New member
سلام منم به نوبه خودم عید به همه شما دوستای عزیزم تبریک میگم ایشالله سال دیگه اینموقع همه رتبه های تک رقمی بشید ، برای تک تکتون بهترین لحظه های شاد آرزومندم ،
کوچیک شما ....لیلا

samaneh.lessani

New member
سلام عید همه دوست جونام مبارک و التماس دعا 😊
بچه ها از دوشنبه به مدت یک هفته ميرم مسافرت به نظرتون کدوم کتابامو دنبال خودم ببرم؟
زبان رو حتما میبرم به جز زبان چی ؟

psychology93

New member
سلام عید همه دوست جونام مبارک و التماس دعا 😊
بچه ها از دوشنبه به مدت یک هفته ميرم مسافرت به نظرتون کدوم کتابامو دنبال خودم ببرم؟
سلام
بنظرم تو مسافرت کتابی ک حالت داستانی داشته باشه مفید تره ک کتاب مارنات تقریبا اینطوریه

marzieh88

New member
دوستان من برنامه ریزی کرده بودم ک تابستون بخونم اما دیدم گذشته و خوب نخوندم، استرس دارم نکنه نتیجه دلخواهم رو نگیرم
ب نظرتون از الان تا خرداد ب همه منابع میرسم ؟
ممنونم بچه ها با ارزوی موفقیت برای همتون دوستای عزیزم

زهرا جان گفتن این حرف الان خییییییییییییلی زوده ،
الان فقط بخون و کیفش رو ببر

marzieh88

New member
سلام دوستان. لطفا اینجا رو بخونید .راست میگن؟ واسه دوستانی هم که عضو نیستن یا حوصله ندارن وارد سایت بشن کپی کردم این پایین:
[h=3]نحوه رتبه بندی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت[/h]

نحوه رتبه بندی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بر اساس نمره می باشد و چیزی به عنوان تراز برای رتبه بندی داوطلبان این رشته وجود ندارد.
طریقه نمره دادن در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به این صورت می باشد:
هر جواب درست زبان: 2.25+ امتیاز و هر جواب نادرست زبان: 0.75-
سایر دروس: هر جواب درست 3+ امتیاز و هر جواب نادرست 1-
بدین ترتیب نمره کل حساب می شود و افراد رتبه بندی می شوند. درصد ها و ضریب ها در این آزمون مورد توجه قرار نمی گیرند و در واقع ضریب در تعداد سال ها اعمال شده است.
هر چه نمره کل بالاتری بیاورید، رتبه بهتری خواهید داشت و مهم نیست که این نمره را از چه درسی کسب کنید. بنابراین اگر یک درس را صفر بزنید و بقیه را خوب بزنید احتمال قبولی هست.
در صورت عدم قبولی، علت پایین بودن نمره کل خواهد بود نه درصد صفر برای یک درس.

این گمونم شیوه سالای پیش رو توضیح داده که نمره کل محاسبه میکردن ، امسال که رتبه بندی بر اساس نمره کل نبودش

marzieh88

New member
سلام عید همه دوست جونام مبارک و التماس دعا ??????

کتاب ببری چیکار ؟! یه هفته استراحت که به جایی برنمیخوره ! لذت سفر رو ببر که بعد ایشالا پرانرژی و با انگیزه 2موتوره بخونید و پیشرفت کنید

balzak

New member
49487265238883930393.jpg

بچه ها عید همگی مباااااااااارک.انشالا همگی همیشه سالم و شاد و سربلند و موفق باشین:bunnyearsmiley::thanks:

foorough

New member
سلام بچه ها
یه سوال داشتم :21:
معدل برای ازمون بهداشت تاثیر داره؟

rawy

New member
جلد اول کاپلان دکتر رضاعی چاپ شد
از زمان چاپ جلد 2 و 3 اطلاعی در دست نیست :thumbsupsmileyanim::thumbsupsmileyanim:

zo93_11111111111111.jpg

آخرین ویرایش:

henri

New member
ممنونم راوی جون بابت اطلاع رسانی ... ب نظرتون باید این کتابو بخریم و بخونیمش ؟ یا صبر کنیم تا اعلام منابع ؟
من فهرستشو دیدم بیشترش چیزایی بود ک نمیخوندیم مث نظریه ها و فیزیولوژی و ... ولی 6 فصل آخرش درباره اختلالای مهم بود قیمتشم 65 تومن زده بود ... شما چیکار میکنید ؟ اینو میگیرین ؟
:33:

rawy

New member
ممنونم راوی جون بابت اطلاع رسانی ... ب نظرتون باید این کتابو بخریم و بخونیمش ؟ یا صبر کنیم تا اعلام منابع ؟
من فهرستشو دیدم بیشترش چیزایی بود ک نمیخوندیم مث نظریه ها و فیزیولوژی و ... ولی 6 فصل آخرش درباره اختلالای مهم بود قیمتشم 65 تومن زده بود ... شما چیکار میکنید ؟ اینو میگیرین ؟
:33:

تو اعلام منابع معمولا سه فصل آخر جلد 1 و کل جلد 2 اعلام می شه اما انقدر کاپلان منبع مهمی برای بهداشت هست که از قسمت های اعلام نشده اش هم قبلا سوال دادند، مثلا فصل فیزیولوژی یا سوالی که در مورد مکانیزم دفاعی ناپخته تو درس شخصیت اومده بود جوابش تو جلد 1 کاپلان هست
منتها این کتاب 2011 هست و هر چهار سال چاپ جدید لاتینش منتشر می شه، واقعا توجیه این قضیه برام قابل درک نیست که چرا انقدر تأخیر برای ترجمه!
جلد 2 رو که مجبوریم بخریم اگه بیاد و جلد 1 رو هم اگر نمی خرید از همون منابع گذشته تون حتما نگاهی بهش بندازید

balzak

New member
خیلی ممنون راوی که اطلاع رسانی کردی.راستش من جلد 2 کاپلان گنجی رو دارم.میخوام دیگه ج 3 شم همون گنجی باشه .احتمالا هم، همین کارو میکنم
اما خدااییش واسه یه ترجمه بیش از حد وسواس بخرج داده دکتر رضاعی.گنجی بنظرم سخت تره از رضاعی اما خوبیش اینه بعضی جاها واقعا حرفه ای اومده ریشه یابی کرده.
من فک کنم زیاد فرقی نکنه اینکه از کدوم مترجم کاپلان رو بخونی فقط باید هرطوری هست خوندش و خوب مطالبش رو هضم کرد.اما بدیش اینه هیچکدوم از انتشارات ارجمند و ساولان دور کامل کاپلان رو هنوز ندادن بیرووون.یعنی انگار کاپلان برای ما کنکوریا جیره بندی شده!!!!آخه این چه وضعشههههههههههههه:mad_majidonline:

henri

New member
از شما کسی کتاب اتمر رو خونده ؟ من هنو شرو نکردم میخام با اتمر شرو کنم ... ب نظرم جالبه اما نمیدونم تو این زمان ک من از دست دادم خوندنش ریسک نیست وقتی درسای دیگه هم هست ؟اتمر بر مبنای dsm4 هست ک من خریدم میترسم نکنه بگن باید فایوش باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا