مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zahramirmohamad

New member
بچه ها هر روز بیاید اینجا بنویسید چی میخونید و چیکار می کنید و ب هم دلگرمی بدیم! :smilies-azardl (113

zahramirmohamad

New member
من فردا میرم کتابخونه چون دیدم متاسفانه تو خونه نمیخونم :d
همونطور ک گفتم زبان رو با ممرایز و آمار رو با جامع آمار زیستی میخونم
شما هر روز چند ساعت میخونین؟
زود باشین... بیاین ...یهو زمان زود می گذره ;)

marzieh88

New member
سلام عزیزم ، ممنون ازراهنماییتون ، درواقع من میخواستم هم ازبرنامه ریزی این آزمونهای آزمایشی استفاده کنم هم درصد خودم و محک بزنم و ببینم نقاط ضعف و قوتم چیه !!!!! پس بااین حساب نتیجه ای نداره[emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji15]
اگر برنامه رو میخوای که تمام موسسات برنامه آزموناشون رو روی سایت گذاشتن

marzieh88

New member
دوستان عزیز من میخوام بعدازخوندن هرفصل نکات مهم و کلیدی و مشخص کنم و طبعا باید یه نگاه اجمالی به تستهای مربوط به اون فصل کتاب داشته باشم ، شما بانک تست خوبی واسه منابع سراغ دارید ؟ منظورم فقط کتاب تست باشه .
ممنون از توجهتون .......
انتشارات کتابخانه فرهنگ آزمونای سالای اخیر ارشد+دکتری رو داره و اکثرا میگن که همون کفایت میکنه ،
اگه اصرار داری درس به درس و مبحثی تست بزنی :
واسه درس رشد انتشارت ارسباران کتاب تستی براساس لورابرک ، انتشارات ارجمند کتاب تست واسه کاپلان(گمونم اسمش 2727هست) ، و انتشارات جامعه نگر یه کتاب خلاصه واسه هیلگارد چاپ کرده که تست هم داره .

marzieh88

New member
:riz304::riz304::auizz3ffy9vla57584x

منم تو کتابخونه درس خوندن رو امتحان کردم و خیلی خوشم اومد ، متاسفانه اینروزا وقفه ای تو درس خوندنم ایجاد شده که ممکنه کمی ادامه داشته باشه!
کتاب رشد رو که میبینم یاد قولی که واسه نکته نویسی به شما دادم میفتم و خجالت میکشم !
ایشالا منم بتونم زودتر دوباره شروع کنم و با روحیه ای مثل شما ادامه بدم ،
موفق باشی زهرا جان

golebarf2004

New member

منم تو کتابخونه درس خوندن رو امتحان کردم و خیلی خوشم اومد ، متاسفانه اینروزا وقفه ای تو درس خوندنم ایجاد شده که ممکنه کمی ادامه داشته باشه!
کتاب رشد رو که میبینم یاد قولی که واسه نکته نویسی به شما دادم میفتم و خجالت میکشم !
موفق باشی زهرا جان
ایشالله هرچه زودتر وقفه تموم بشه بری سردرس ومشقت عزیزم[emoji6] [emoji6] [emoji6]

balzak

New member

سلام.بنظر من هم فضای کتابخونه برای خوندن ایده اله.(در ضمن وقتی میبنی 2 نفر دیگه کنارت دارن میخونن خود بخود تمرکزت هم به درس بیشتر میشه)اما من فعلا خونه میخونم.
من شهریور روی رواندرمانی و شمسی پور و لورا برک تمرکز داشتم
که این هفته بخاطر کارام نشده بخونم.
اما از مهر باید برناممو ثابت کنم.
قصدم اینه دروس ثابتم زبان + آمار و روش تحقیق
دروس متغیر ادامه شمسی پور + مرور فیست و کری
ساعت خوندنم هم مفیدش قبلنا 5 ساعت بود ایشالا زیاد شه:a2d3:

zahramirmohamad

New member

موفق باشی زهرا جان
ایشالا عزیزم
سرشار از خیر باشی...

zahramirmohamad

New member
سلام.بنظر من هم فضای کتابخونه برای خوندن ایده اله.(در ضمن وقتی میبنی 2 نفر دیگه کنارت دارن میخونن خود بخود تمرکزت هم به درس بیشتر میشه)اما من فعلا خونه میخونم.
من شهریور روی رواندرمانی و شمسی پور و لورا برک تمرکز داشتم
که این هفته بخاطر کارام نشده بخونم.
اما از مهر باید برناممو ثابت کنم.
قصدم اینه دروس ثابتم زبان + آمار و روش تحقیق
دروس متغیر ادامه شمسی پور + مرور فیست و کری
ساعت خوندنم هم مفیدش قبلنا 5 ساعت بود ایشالا زیاد شه:a2d3:
عالیه! افرین ب شما !

zahramirmohamad

New member
دوستان من برنامه ریزی کرده بودم ک تابستون بخونم اما دیدم گذشته و خوب نخوندم، استرس دارم نکنه نتیجه دلخواهم رو نگیرم
ب نظرتون از الان تا خرداد ب همه منابع میرسم ؟
ممنونم بچه ها با ارزوی موفقیت برای همتون دوستای عزیزم

balzak

New member
دوستان من برنامه ریزی کرده بودم ک تابستون بخونم اما دیدم گذشته و خوب نخوندم، استرس دارم نکنه نتیجه دلخواهم رو نگیرم
ب نظرتون از الان تا خرداد ب همه منابع میرسم ؟
ممنونم بچه ها با ارزوی موفقیت برای همتون دوستای عزیزم

این استرس طبعیه.همه ما تو زندگی برنامه هایی که میریزیم شاید خوب پیش نره.اما نباید بخاطر این مسئله زود قضاوت کرد.هنوز زوده بگی آیا میرسم یا نه.
من یادمه اردیبهشت ماه که با عجله میخوندم میگفتم خدایا فقط 20 روز!! فقط 20 روز بیشتر وقت بهم میدادی همه کتابا مرور میشد.پس عنصر زمان ثابت نیست.وقتی بخوای 2 ماهه واسه بهداشت بخونی و انتظار نتیجه داشته باشی ببین 8 ماهه چیکار میتونی بکنی.:thumbsupsmileyanim:

بنظر من اگه برنامت ثابت باشه همراه با مرور، میشه تا اردیبهشت حتی آماده بود.

چیزی که من تجربش کردم فقط ثابت قدم بودن تو هر کاریه وقتی شروعش کردی.هرکسی که قبول شده اینقد بخودش این باور رو قبولونده که امسال یه رتبه عالی میاره که نتیجش هم همین شده.
اینجاست که تفاوت کنکوریا مشخص میشه.باید بجای این افکار فقط خوند و خوند و خوند تا وقتی که از سالن کنکور میای بیرون .
من خودم سال قبل با همه این شرایط روبرو بودم واسه همینه دوست ندارم کس دیگه ای تجربش کنه.
پس خواهشن امسال همه بچه های فروم اینقد بخودتون انگیزه تزریق کنین که هیچ وقت ناامیدی و بی انگیزگی سمتتون نیاد:smilies-azardl (113
انشالا همگی موفق بشییییییییییییییییییین:smiliess (3):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

seyyed reza

New member
سلام دوستان. لطفا اینجا رو بخونید .راست میگن؟ واسه دوستانی هم که عضو نیستن یا حوصله ندارن وارد سایت بشن کپی کردم این پایین:
[h=3]نحوه رتبه بندی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت[/h]

نحوه رتبه بندی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بر اساس نمره می باشد و چیزی به عنوان تراز برای رتبه بندی داوطلبان این رشته وجود ندارد.
طریقه نمره دادن در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به این صورت می باشد:
هر جواب درست زبان: 2.25+ امتیاز و هر جواب نادرست زبان: 0.75-
سایر دروس: هر جواب درست 3+ امتیاز و هر جواب نادرست 1-
بدین ترتیب نمره کل حساب می شود و افراد رتبه بندی می شوند. درصد ها و ضریب ها در این آزمون مورد توجه قرار نمی گیرند و در واقع ضریب در تعداد سال ها اعمال شده است.
هر چه نمره کل بالاتری بیاورید، رتبه بهتری خواهید داشت و مهم نیست که این نمره را از چه درسی کسب کنید. بنابراین اگر یک درس را صفر بزنید و بقیه را خوب بزنید احتمال قبولی هست.
در صورت عدم قبولی، علت پایین بودن نمره کل خواهد بود نه درصد صفر برای یک درس.

balzak

New member
سلام دوستان. لطفا اینجا رو بخونید .راست میگن؟ واسه دوستانی هم که عضو نیستن یا حوصله ندارن وارد سایت بشن کپی کردم این پایین:

نحوه رتبه بندی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بر اساس نمره می باشد و چیزی به عنوان تراز برای رتبه بندی داوطلبان این رشته وجود ندارد.
بدین ترتیب نمره کل حساب می شود و افراد رتبه بندی می شوند. درصد ها و ضریب ها در این آزمون مورد توجه قرار نمی گیرند و در واقع ضریب در تعداد سال ها اعمال شده است.
هر چه نمره کل بالاتری بیاورید، رتبه بهتری خواهید داشت و مهم نیست که این نمره را از چه درسی کسب کنید. بنابراین اگر یک درس را صفر بزنید و بقیه را خوب بزنید احتمال قبولی هست.

واقعا ممنون.:ad54ad::bunnyearsmiley:
من خبری نداشتم در این مورد .اما سایت کیهان انگار همین مطلب رو نوشته.

آخرین ویرایش:

henri

New member

پس اینکه میگن زبان و آمار مهمه و .... همش غلط بود نه ؟ میشه پس ضعف رو تو ی درس دیگه بجز زبان جبران کرد چون زبان و آمار اکثرا کم میزنن دیگه نمیخاد خیلی روش وقت گذاشت ... درست متوجه شدم؟؟

zahramirmohamad

New member
این استرس طبعیه.همه ما تو زندگی برنامه هایی که میریزیم شاید خوب پیش نره.اما نباید بخاطر این مسئله زود قضاوت کرد.هنوز زوده بگی آیا میرسم یا نه.
من یادمه اردیبهشت ماه که با عجله میخوندم میگفتم خدایا فقط 20 روز!! فقط 20 روز بیشتر وقت بهم میدادی همه کتابا مرور میشد.پس عنصر زمان ثابت نیست.وقتی بخوای 2 ماهه واسه بهداشت بخونی و انتظار نتیجه داشته باشی ببین 8 ماهه چیکار میتونی بکنی.:thumbsupsmileyanim:

بنظر من اگه برنامت ثابت باشه همراه با مرور، میشه تا اردیبهشت حتی آماده بود.

چیزی که من تجربش کردم فقط ثابت قدم بودن تو هر کاریه وقتی شروعش کردی.هرکسی که قبول شده اینقد بخودش این باور رو قبولونده که امسال یه رتبه عالی میاره که نتیجش هم همین شده.
اینجاست که تفاوت کنکوریا مشخص میشه.باید بجای این افکار فقط خوند و خوند و خوند تا وقتی که از سالن کنکور میای بیرون .
من خودم سال قبل با همه این شرایط روبرو بودم واسه همینه دوست ندارم کس دیگه ای تجربش کنه.
پس خواهشن امسال همه بچه های فروم اینقد بخودتون انگیزه تزریق کنین که هیچ وقت ناامیدی و بی انگیزگی سمتتون نیاد:smilies-azardl (113
انشالا همگی موفق بشییییییییییییییییییین:smiliess (3):
خیلی خیلی ممنونم دوست خوبم !
شاد باشی !

balzak

New member
پس اینکه میگن زبان و آمار مهمه و .... همش غلط بود نه ؟ میشه پس ضعف رو تو ی درس دیگه بجز زبان جبران کرد چون زبان و آمار اکثرا کم میزنن دیگه نمیخاد خیلی روش وقت گذاشت ... درست متوجه شدم؟؟

هنری اما فک کنم هنوز هم زبان مهمه.چون اگه دقت کرده باشی با این اوصاف 40 سوال زبان میشه90 امتیاز وآمار هم میشه45 .
بعد اگه اونارو با درسایی مث ارزیابی و فیزیولوژی که 10 سوال دارن ( یعنی 30 امتیاز دارن ) باز هم قابل مقایسه نیستن.چون باز زبان 3 برابر اینا امتیاز داره.
با این حساب باید 3 درس فیزیو و ارزیابی و عمومی(10 سوالش فقط) رو درست بزنی تا زبان کم رنگ بشه:14: چون بعضیا زبانشون خیلی خوبه
این نظر من.دوستان اصلاح کنن:21:

golebarf2004

New member
سلام دوستان عزیز
یه سوال : ازفصل اول تا فصل سوم کتاب مشاوره ورواندرمانی جرالد کری مهمه؟

rawy

New member
بچه ها دمتون گرم خیلی ماهید همتون
یه نکته در مورد پست آقا سید، تا جایی که یادمه از امسال بر اساس تراز رتبه بندی شده بود، اما در هر صورتی یک درصد هم به اهمیت شگفت انگیز درس زبان شک نکنید
موفق باشید

henri

New member
سلام دوست جونای عزیزم عیدتون مبارک باشه ... قول بدیم همه برا هم دعا کنیم
امیدوارم تک تکتون سالیان سال زیر سایه پدر و مادرتون باشین سلامت باشین شاد باشین و از زندگی تون راضی
دوستتون دارم :heart::bunnyearsmiley::smiliess (8)::motat:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا