مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

golebarf2004

New member
سلام دوستان
من برای زبان لغات تافل رو با memrize شروع کردم
اکیدا توصیه میشه, سریع ترین راهه ;)
سلام عزیزم ، بسیارسپاسگزارم ازشما دوست عزیزکه این اپلیکیشن ومعرفی کردید ، به همه دوستان توصیه میکنم بهترین راه یادگیری زبان هست ازدستش ندید

crazy 4 u

New member
سلاااااااام دوستان چه خبر از وضعیت درسا؟؟؟؟؟

منم اگه خدا بخواد از 1 مهر شروع میکنم:rose:

mmdreza.psy

New member
سلام رفقا
خوبین؟
درسا چطورن؟
یه سری خبر از دانشگاه کاشان براتون دارم که قطعا بهتون انگیزه میده....من که کلی کیف کردم...
این دکتر امیدی چقد باحال و خوبه!!!
تا بهش گفتیم که واقعا به رشتمون علاقه داریم٬ با روانپزشک بخش تماس گرفت و گفت که بچه های بالینی رو هماهنگ کنه بریم سر چندتا ک.ل.ا.س های بچه های روانپزشکی توی بیمارستان روانپزشکی...
کارمندای دانشگاه و دانشکده هم کلی تحویلمون گرفتن....
خلاصه جز خوابگاه که خودگردانه و ده بیس دقیقه تا دانشگاه راهه بقیه چیزاش که عالی بوده....
اگه خبر داشتم اینجوریه قطعا بیشتر میخوندم...
راستی قشنگ ترین دانشکده ی دانشگاه رو هم داریم

آخرین ویرایش:

golebarf2004

New member
سلام رفقا
خوبین؟
درسا چطورن؟
یه سری خبر از دانشگاه کاشان براتون دارم که قطعا بهتون انگیزه میده....من که کلی کیف کردم...
تا بهش گفتیم که واقعا به رشتمون علاقه داریم٬ با روانپزشک بخش تماس گرفت و گفت که بچه های بالینی رو هماهنگ کنه بریم سر چندتا ک.ل.ا.س های بچه های روانپزشکی توی بیمارستان روانپزشکی...
خلاصه جز خوابگاه که خودگردانه و ده بیس دقیقه تا دانشگاه راهه بقیه چیزاش که عالی بوده....
سلام. مبارکه بسلامتی انشالله که همیشه موفق وموید باشید

balzak

New member
سلام دوستان.خوبید؟
منم امسال ایشالا در کنار شما برای بهداشت خواهم خوند و ایشالا امسال همگی به اون نتیجه ای که میخواستیم برسیم :thumbsupsmileyanim:

balzak

New member
دوستان عزیز شما واسه مرور درسها چه برنامه ایی دارید ؟

سلام دوست عزیز.چیزی که من از روی تجربه خوندن واسه کنکور فهمیدم اینه که اصل خوندن نیست بلکه مرورهای نظام مندش هستش.مثلا بعضیا از روش 1-7-30 استفاده میکنن که برگرفته از منحنی فراموشی ابینگهوس هستش.که البته خیلی از دوستام از این روش استفاده کردن حتی نتیجه هم گرفتن.
اما راستش خودم سبک خوندنم فرق میکنه من ابتدا کتاب رو سعی میکنم کامل بخونم و تقریبا با سرعت.اول کلیات (مث تور ماهیگیری اون ماهی دونه دروشتا رو بگیرم)
بعد برای مرور میام به جزئیات گیر میدم.
و برای سومین بار اینبار میام سمت خلاصه نویسی.چون تو اون مرحلست که واقعا میفهمی کجاهای یه مبحث فرار هستش.
البته هرکی یه روش داره.روش هر کسی هم، تنها وقتی شروع کرد بخوندن و کم کم خوندنش روان شد مشخص میشه.

crazy 4 u

New member
سلام رفقا
خوبین؟
درسا چطورن؟

سلام، واقعن ممنون من خودم بااین حرفا خیلی انگیزه میگیرم،اتفاقن دوستمم زنجان قبول شده خییلی از فضای دانشگاه تعریف میکرد و میگفت سطح علمیش خوبه.ان شاالله ک موفق باشید:rose:

crazy 4 u

New member
دوستان عزیز شما واسه مرور درسها چه برنامه ایی دارید ؟

من در حال تفکرم ،نمیدونم چطور برنامه بریزم. چون اول برنامه ریزی مهمه.برا مرور سعی کن خلاصه داشته باشی..میگن بعد عید باید مرور درسا بشه و در خلال درس خوندن میتونی با همون روشی ک آقای balzakگفتن استفاده کنی.

crazy 4 u

New member
سلام دوستان.خوبید؟
منم امسال ایشالا در کنار شما برای بهداشت خواهم خوند و ایشالا امسال همگی به اون نتیجه ای که میخواستیم برسیم :thumbsupsmileyanim:

سلام. خیییییییلی عالیه.ان شاالله موفقیت نزدیکه:smilies-azardl (113

- - - Updated - - -

سلام دوستان.خوبید؟

سلام. خیییییییلی عالیه.ان شاالله موفقیت نزدیکه:smilies-azardl (113

marzieh88

New member
سلام دوستان ، خسته نباشید امیدوارم که با انگیزه بالایی که دارید همگی به هدفتون برسید ، یه سوال : کدوم برای آزمونهای آزمایشی بهتره؟
عزیز من پارسال همین سوال رو پرسیدم و همه بچه ها +قبولی ها گفتن نرو ولی من رفتم ! چون تعداد شرکت کننده ها پایینه اصلا دید واقع بینانه ای نمیده ، گاهی با یه رتبه خوب ابلهانه خوشحال و گاهی با یه رتبه بد کاملا مایوس میشدم ، اگرم شرکت کردی فقط و فقط به افزایش درصد فکر کن و ابدا به رتبه ها توجه نکن

samaneh.lessani

New member
سلام من لیسانس مخابرات دارم ولی به طرز جالبی تصمیم گرفتم کنکور روانشناسی بدم متاسفانه کنکور بهداشت رو نمیتونم شرکت کنم. ولی پیام گروه رو دنبال میکنم. گاهی یه پیامی واسه کنکور وزارت علوم هم بذاريد من گناه دارم. [emoji6]
خیلی استرس دارم واقعا نمیدونم چی بخونم چی مهمه چی مهم نيست یه کم این کتاب یه کم اون کتاب خلاصه که سردرگمم. ولی به خودم قول دادم از اول مهر برنامه امو منسجم کنم و هی الکی به منبع هایی که انتخاب کردم شک نکنم. انشاا. فردا خريد کتابهایی که میخوام بخونم رو تموم میکنم و قوی تر شروع میکنم.
دوست جونا برام دعا کنید [emoji5]

marzieh88

New member
سلام من لیسانس مخابرات دارم ولی به طرز جالبی تصمیم گرفتم کنکور روانشناسی بدم متاسفانه کنکور بهداشت رو نمیتونم شرکت کنم. ولی پیام گروه رو دنبال میکنم. گاهی یه پیامی واسه کنکور وزارت علوم هم بذاريد من گناه دارم. [emoji6]
خیلی استرس دارم واقعا نمیدونم چی بخونم چی مهمه چی مهم نيست یه کم این کتاب یه کم اون کتاب خلاصه که سردرگمم. ولی به خودم قول دادم از اول مهر برنامه امو منسجم کنم و هی الکی به منبع هایی که انتخاب کردم شک نکنم. انشاا. فردا خريد کتابهایی که میخوام بخونم رو تموم میکنم و قوی تر شروع میکنم.
دوست جونا برام دعا کنید [emoji5]

عه ؟! چه خوب منم میخوام واسه علوم بخونم ، کمی تا قسمتی اطلاعات جمع کردم ، هر سوالی دارید تو خصوصی در موردش صحبت کنیم

marzieh88

New member
سلام رفقا
خوبین؟
درسا چطورن؟

سلام آقا محمد رضا ،
شما هم مثه دانشگاه بهشتی تو دانشکده پزشکی درس میخونید ؟

golebarf2004

New member
عزیز من پارسال همین سوال رو پرسیدم و همه بچه ها +قبولی ها گفتن نرو ولی من رفتم ! چون تعداد شرکت کننده ها پایینه اصلا دید واقع بینانه ای نمیده ، گاهی با یه رتبه خوب ابلهانه خوشحال و گاهی با یه رتبه بد کاملا مایوس میشدم ، اگرم شرکت کردی فقط و فقط به افزایش درصد فکر کن و ابدا به رتبه ها توجه نکن
سلام عزیزم ، ممنون ازراهنماییتون ، درواقع من میخواستم هم ازبرنامه ریزی این آزمونهای آزمایشی استفاده کنم هم درصد خودم و محک بزنم و ببینم نقاط ضعف و قوتم چیه !!!!! پس بااین حساب نتیجه ای نداره[emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji15]

golebarf2004

New member
دوستان عزیز من میخوام بعدازخوندن هرفصل نکات مهم و کلیدی و مشخص کنم و طبعا باید یه نگاه اجمالی به تستهای مربوط به اون فصل کتاب داشته باشم ، شما بانک تست خوبی واسه منابع سراغ دارید ؟ منظورم فقط کتاب تست باشه .
ممنون از توجهتون .......

zahramirmohamad

New member
دوستان عزیز من میخوام بعدازخوندن هرفصل نکات مهم و کلیدی و مشخص کنم و طبعا باید یه نگاه اجمالی به تستهای مربوط به اون فصل کتاب داشته باشم ، شما بانک تست خوبی واسه منابع سراغ دارید ؟ منظورم فقط کتاب تست باشه .
ممنون از توجهتون .......

عزیزم این پارسال سوال منم بود ک بچه ها کنکورای گذشته رو معرفی کردن و بنظرم از همون سوالا میتونی ایده بگیری برای دقیق خوندن :))

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا