مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vixen

New member
راوی جان ممنون از راهنماییت..از کی شروع کردی و رتبت چند شد؟ممنونم..

فهیمه 1

New member
arshad-ravanshenasi.mihanblog.com
Psy-kh.mihanblog.com
و.... ر و ا ن آ م و ز

دوست عزیز من قبلا این سه سایت رو به دوستان معرفی کرده بودم,شما هم که میخوایید عمومی بخونید و دنبال منابع هستین ,به این سایتا میتونید بریدو همه چیزو کامل میتونید ببینید.
راستش منم این مدت که دنبال منابع و مشاوران خوب بودم با این سایتا اشنا شدم,و دلم نیومد که به بچه ها نگم,پس امیدوارم که خدایی نکرده فکر نکنید دارم تبلیغ میکنم.
راستش اگه مشاوره هم بخوایید انصافا مشاورشون خوبه ولی سایت اول وقتشون برای مشاوره پر شده,میتونید به وبلاگ دومی رجوع کنید که رتبه های برتر امسال هستن تو کنکور علوم,و به نظر خودم یه ویژگی برتری که این وبلاگ داره,از لحاظ زبان خیلی قوی هستن و میتونن خیلی خوب راهنمایی کنن و کمک کننده باشن

mmdreza.psy

New member
سلام دوستان
من انتخاب رشته کردم و فعلا منتظر اعلام نتایج هستم....
یه چیزی که من موقع خوندن باهاش مشکل داشتم مارنات بود....
اوایل برای هر فصل کلی وقت صرف میکردم و ‌مو به مو میخوندم ولی بعد دیدم واقعا نمیرسم...
رسیک کردم و کلی خوندم...
دور اول از روی کتاب فصول رو خوندم و قسمت های مثل محدودیت ها ومزایای هر ازمون رو پاراگراف پاراگراف خط زدم و خلاصه ی کلی رو داخل خود کتاب نوشتم...
بعد از این که اکثر فصلا رو اینجوری کردم ..برگشتم یه دور دیگه کتاب رو خوندم...حالا اون قسمت های خلاصه شده و نکات مهم دیگه که زیرشون خط کشیدم و ... رو تا جای ممکن با سازماندهی خوشه ای نوشتن و دسته بندی خلاصه کردم....
بعد هم سه چهار دور این خلاصه رو خوندم...
این کار رو برای ازمون های مارنات و پنج فصل اول اوتمر انجام دادم.....
و خب البته راضی هستم...
۵۷٪زدم و البته یه تست رو هم یادم رفت وارد پاسخنامه کنم....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rawy

rawy

New member
سلام به بچه های گل روانشناسی.من میخوام روانشناسی عمومی شرکت کنم اما منابع رو دقیق ندارم.میشه یکی منابعشو بهم بگه.ممنون میشم

سلام, لیست منابع رو از صفحه اول همین تاپیک می تونید ملاحظه کنید, منتها شما که رشته عمومی مد نظرتون هست نیاز نیست درس بالینی رو بخونید

rawy

New member
راوی جان ممنون از راهنماییت..از کی شروع کردی و رتبت چند شد؟ممنونم..

p5ji_capture2.jpg

خواهش می کنم, من سال اولم نبود که شرکت کردم, از بهمن شروع کردم و نهایت به طور میانگین روزی 4 ساعت می خوندم البته به جز روزهای آخر که معمولا میزان و سرعت مطالعه تو روزهای آخر بالا می ره

bazani

New member
سلام دوستان خدا قوت. با آرزوی موفقیت برای شما در آزمون کارشناسی ارشد سال 95. خواستم به اطلاعتون برسون چند نفر از رتبه های برتر ارشد امسال رشته روانشناسی بالینی واسه داوطلبان سال بعد مشاوره گذاشتن شاید بخواین ببینید. آدرسشونم اینه http://ravanju.blogfa 09016689464

marzieh88

New member
سلام ، کنار سایتاییکه دوستان معرفی کردن ، سایت تعاونی سازمان سنجش هم هست که هم مشاوره رایگان میدن و هم منبع معرفی کردن و یه سری مقالات آموزشی متناسب با نیاز هر ماه کنکوری ها آماده میکنن .
عضو شید اول :

آخرین ویرایش:

marzieh88

New member

*سما*

New member
لینک دانلود چند فایل پی دی اف مفید + فایل ترجمه کتاب دکتر لزگی

سلام راوی جان ودوستان عزیز...راوی جونم ازت خیلی ممنونم که لینک لینک دانلود چند فایل پی دی اف مفید + فایل ترجمه

کتاب دکتر لزگی برامون گذاشتی واقعا کمال تشکر رو دارم ازت وبرات آرزوی موفقیت رو دارم

البته واسه همه آرزوی موفقیت رو دارم.. تشکر راوی جونم :thanks:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rawy

taraane

New member
راوی جون لینک ترجمه لزگی کجاست؟!:(50):
میشه اینجا بزارید واسه بچه ها

taraane

New member
مرسی عزیزم ،گفتم یه جا دیده بودمش!:shocked:
میگم بعد رمضون باید شروع کنم....میگید نه!!!:wacsmiley:

zahramirmohamad

New member
سلام دوستان
من درس ها رو برای روزهای زوج و فرد تقسیم کردم و آمار و زبان رو هر روز گذاشتم!
روزهای زوج:آسیب, شخصیت, رواندرمانی, ارزیابی
روزهای فرد:رشد, فیزیولوژی, بالینی, آسیب
البته هنوز ترای نکردم!
راستی شما آسیب چی می خونین؟ :))

psychology93

New member
سلام
شما هر روز 6تا درس تو برنامه دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستان
من درس ها رو برای روزهای زوج و فرد تقسیم کردم و آمار و زبان رو هر روز گذاشتم!
روزهای زوج:آسیب, شخصیت, رواندرمانی, ارزیابی
روزهای فرد:رشد, فیزیولوژی, بالینی, آسیب
البته هنوز ترای نکردم!
راستی شما آسیب چی می خونین؟ :))

NaaNa

New member
سلام بر همه دوستان.
من پارسال شروع کردم واسه بهداشت خوندن،توی تاپیک پارسال هم بودم ولی متاسفانه یک سری اتفاقات برام افتاد که از ابان دیگه نتونستم ادامه بدم.
من فقط برای بهداشت میخوام بخونم.هنوز برنامه درستی ندارم.خیلی از منابع جدید رو هم ندارم و الانم دارم الکی دور خودم میچرخم:wacsmiley: ولی به امید خدا و با همراهی شما امیدوارم امسال بتونیم خوب تلاش کنیم و یه سال خوب وپربار در کنار هم داشته باشیم و همگی به اون چیزی که میخواهیم برسیم.
از همه دوستان کنکور 94هم که وقت گذاشتن و اطلاعاتشون رو در اختیارمون گذاشتن صمیمانه تشکر میکنم.:rose:

rawy

New member
سلام بر همه دوستان.
من پارسال شروع کردم واسه بهداشت خوندن،توی تاپیک پارسال هم بودم ولی متاسفانه یک سری اتفاقات برام افتاد که از ابان دیگه نتونستم ادامه بدم.
من فقط برای بهداشت میخوام بخونم.هنوز برنامه درستی ندارم.خیلی از منابع جدید رو هم ندارم و الانم دارم الکی دور خودم میچرخم:wacsmiley: ولی به امید خدا و با همراهی شما امیدوارم امسال بتونیم خوب تلاش کنیم و یه سال خوب وپربار در کنار هم داشته باشیم و همگی به اون چیزی که میخواهیم برسیم.
از همه دوستان کنکور 94هم که وقت گذاشتن و اطلاعاتشون رو در اختیارمون گذاشتن صمیمانه تشکر میکنم.:rose:

سلام عزیزم, امیدوارم امسال درست و حسابی پارسال رو جبران کنی
برات آرزوی موفقیت دارم

psychology93

New member
سلام دوستان
منم قراره بعد از ماه رمضون این دو ماهو فقط با سه درس باشم.امار. زبان. فیزیو
به امید موفقیت
مرسی عزیزم ،گفتم یه جا دیده بودمش!:shocked:
میگم بعد رمضون باید شروع کنم....میگید نه!!!:wacsmiley:

NaaNa

New member
سلام..بله ...لزگی رو اول بخونید ....من واسه کنکور امسال لزگی رو خوندم...در عرض9 ماه. منو از دو و نیم درصد. رسوندم به 60%
من روز اول شروع کردم کلا تونستم2% بزنم کلا.کنکور پارسالو
البته 1100 واژه ی اصلی تافل رو هم.مرور کردم که 80% توی لزگی بود ولی 20% نبود حدودا...
البته زبانو با جعبه لایتنر خوندم....
شما که از الان میخوای شروع کنی :

از الان لزگی رو شروع کن ، خوب بخون یه دور اونم با جعبه لایتنر لغاتشو دربیار.
لزگی تمام شد 1100 واژه اصلی رو بخون. بعدش برو سراغ کتاب English for student for medicine
رو بخون....
یک و نیم ماه آخر هم کنکورای سال گذشته رو یخون به راحتی شبی 1 ساعت بخونی راحت میزنی ...

تابستان...پاییز : لزگی
زمستان :1100 واژه فقط نکات اصلیش ،شروع کردن ...english for
بهار : ادامه کتاب بالا وهرچقد تونستیش..
45 روز آخر : تست زنی کنکورهای سال پیش

این برنامه رو اجرا کن...قطعا 80-90% میزنی.

سلام دوست عزیز.بسیار ممنون از راهنماییتون.
شما کتاب English For The Students Of Medicine رو خوندین؟مال انتشارات سمته دیگه نه؟میشه لطف کنید و بگید در چه سطحی هستش؟مثلا در مقایسه با لزگی؟
ممنون میشم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا