مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bashaw

New member
امسال کسی علوم نداده ؟؟ نمیخاین نظرتونو راجه ب کنکور بدید ؟!!!!!
من ک خب نخونده بودم و افتضاح بود برام
شما چیکار کردید ؟؟
البته میدونم جواب دادن ب پستا جدیدا کار سختی شده :sad:

دوست خوبم هنری
منم برای علوم شرکت کرده بودم و امتحان دادم..
ولی خب مثل خودت کاری از پیش نبردم و انتظاری هم نداشتم...
فقط برای اولین کنکور ارشد تجربه خوبی بود..

موفق باشی

henri

New member
دوست خوبم هنری
منم برای علوم شرکت کرده بودم و امتحان دادم..
ولی خب مثل خودت کاری از پیش نبردم و انتظاری هم نداشتم...
فقط برای اولین کنکور ارشد تجربه خوبی بود..

موفق باشی

شمام موفق باشی دوستم

sepideeee

New member
سلاااااام خسته نباشید خداقوت

سپیده جان هاووش جان و ماریای عزیز.. شما زبان را چطور مطالعه کردین؟ میشه قبل از عید لغات بخونیم و بعد از عید کتاب و متن و.... اخه یه کم مشکله با دامنه لغات ضعبف متن کار کرد.... من قسمت واژگان ازمون برام غووووولههههه مرررررسی

سلام دوست عزیز .. خوبی؟؟
پیام داده بودی منم جواب پیام رو دادم نمی دونم مطالعه کردی یا نه ؟؟؟ :rolleyessmileyanim:
منم وقتی زبان و شرو کردم دامنه ی لغاتم در حد افتضاه بود .. ولی باز هم با متن شرو کردم و حفظ و معنیه لغات توی متن.....
شاید درست باشه بگم تو با هر شیوه ای که راحتی باید بخونی .. ولی اگه به متن عادت نکنی و همجنان ازش بترسی .. نمی تونی تو فرصت کم بعد از عید ، تو ترجمه و معنی متن روون شی... واسه ما هم وقتی شرو کردیم خیلی سخت و زمان بر بود اونم با وسواسی که من رو زبان داشتم .. خلاصه اینکه طوری برنامه ریزی کن که با این وقت کم از پسش بر بیای

بروسلی

New member
بچه ها یک کنابی سایتی چیزی میخوام که سوال های روانشناسی رشد بهداشت رو داشته باشه ممنون میشم بگید

nasour

New member
سلام ، من علوم شرکت کردم سطح سوالات به نظر بنده
علم و نفس و زبان خوب
مرضی ، عمومی، بالینی متوسط
فیزیولوژیک و رشد پایین تر از متوسط
و آمار افتضاح

آخرین ویرایش:

nasour

New member
دوستان من این درسها رو مشکل دارم میتونین راهنمایی کنین آمار و نه روش تحقیق ، ارزیابی روانشناختی

balzak

New member
سلام به همه دوستان قدیم و دوستای جدید.
امیدوارم کیف همگی کوک باشه. و برنامه ها خوب پیش رفته باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

rawy

New member
سلام به همه دوستان قدیم و دوستای جدید.
امیدوارم کیف همگی کوک باشه. و برنامه ها خوب پیش رفته باشه

سلام، چه عجب از این ورا؟
خوبید؟ بی خبر ما رو تنها گذاشتید! کنکور پارسال چطور بود؟

henri

New member
من نمیتونم عضو شم همش ارور میده الانم هنگ کرد دوستانی ک عصرانه رو میل کردن لطف کنن مارو هم سهیییییم کنن خواهشاااااااااااا

marzieh88

New member
بچه ها یک کنابی سایتی چیزی میخوام که سوال های روانشناسی رشد بهداشت رو داشته باشه ممنون میشم بگید
سایت اصلی دفترچه های سالای قبل رو داره ( آدرسش مثه همینه ولی انتهاش دات کامه )
سایت م)و)س)س)ه م)ع)ی)ن هم داره سرچش کن.

marzieh88

New member
دوستان من این درسها رو مشکل دارم میتونین راهنمایی کنین آمار و نه روش تحقیق ، ارزیابی روانشناختی
آمار رو که باید تست فراوون بزنید( کتاب نشر جامعه نگر رو که دارید؟)
واسه ارزیابی اصلا قرار نیست کله کتابو بخونیم، فقط آزمونای مهمی مثل وکسلر ، ام ام پی آی ، رورشاخ و... ( به سوالای سالای قبل که نگاه کنی دستت میاد کجاها مهمه )

marzieh88

New member
سلام بچه ها ، من دنبال م)و)س)س)ه ام که آ)ز)م)و)ن برگزار کنه ، از شما کسی هست که شرکت کرده باشه و آمارشو بده؟
یه ک)ل)ا)س شخصیت هم میخوام برم ، اگه میشناسید معرفی کنید لطفا.
(میشه پیام خصوصی بذارید که تبلیغم نشه:smiliess (8): )

PSyChoO

New member
خب!
منم دوباره استارت زدم!
هیچی دیگه همین!
الان از همتون میزنم جلو...
جمعه میام گزارش میدم
میگ میگ:دی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rawy

fada19990

New member
بچهااااا سلام يه سوااال درسى!تو شخصيت فيست فصل فرويد نوشته اضطراب اخلاقى از تعارض بين من و فرامن به وجود مياد,ولى تو رشد و چند کتاب ديگه نوشته از تعارض بين نهاد و فرامن!!!!مسئولين رسيدگى کنن لطفااااااااااا!!!!!!!!!!!!الان تکليف چيه!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rawy

New member
کسی شرکت نکرده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

هنری جان, حدود دوساعت طول کشید, کسی هم شرکت کرده باشه امکان نقل قول یه جلسه دوساعته نیست, مخصوصا تو زمانی که به قول سعیده عزیز کمتر از 99 روز مونده به کنکور
من سوالی نداشتم چون به نظرم دوستان قدیمی به اندازه کافی لطف کردند و توصیه های کاملی رو قبلا ارائه دادند
دوست عزیزی که ثبت نام کرده بودند دقایق آخر بهم توصیه کردند که بیا و حدود ده دقیقه ثبت نام و دانلود نرم افزار مورد نیاز انجام شد و وارد شدم یه مقدار به خاطر کندی نت مشکل داشت و فقط چند دقیقه آخرش رو دیدم و چون خیلی هم دقیق نشدم احتمال داره که صحبت های ایشون رو طوری نقل قول کنم که با عقیده ی خودم همخواهی داره
به هر حال, به خاطر اصرار شما از دوستم خواهش کردم تصاویر پاورپوینت آقای غضنفری رو برام بفرستن که آپلود کردم و برات گذاشتم, امیدوارم جوابگوی سوالاتت باشه

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا