مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

henri

New member
بچه ها مگه اشکالی داره 2 رشته رو شرکت کنیم؟! خوب این امکان فراهم شده بود امسال ، منم علاوه بر بالینی بهداشت روان رو هم شرکت کردم . مگه زمان اضافی نمیدن واسه رشته دوم ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ب نظرم روزاش باهم فرق داره و اصلا برا همین شرط رشته دوم این بود ک از ی گروه دیگه باشه فکر نکنم 2 تا دفترچه رو بهمون بدن تو ی روز .

henri

New member
خواهش میکنم عزیزم، براشون آرزوی سلامتی دارم، ما رو از خبر سلامتشون بی خبر نگذار

ممنونم راوی جونم. فعلا ک خدارو شکر با دعاهای خیر شما عزیزان بهتره
از همتون متشکرم :bunnyearsmiley::riz304::riz304::riz304:

پالیز

New member
بخش سوم از کتاب روش تحقیق سرمد که به تحلیل داده ها اختصاص داره و همین طور کتاب رگرسیون چند متغیری کرلینجر کلی مطالب تازه داره و با منابع سالهای گذشته خیلی فرق داره و کتاب روشهای کمی و کیفی در علوم رفتاری هم که هنوز ندیدم.بچه ها شما تونستید به این نتیجه برسید که چه طوری این منابع باید خوند ؟منظورم کلی خوانی یا خوندن با جزییات کامله؟

آخرین ویرایش:

marzieh88

New member
سلام
من دو فصل کری و زبان خوندم.
این هفته درس خوندن تو کتابخونه رو هم امتحان کردم خوشم اومد:smiliess (8):

marzieh88

New member
بخش سوم از کتاب روش تحقیق سرمد که به تحلیل داده ها اختصاص داره و همین طور کتاب رگرسیون چند متغیری کرلینجر کلی مطالب تازه داره و با منابع سالهای گذشته خیلی فرق داره و کتاب روشهای کمی و کیفی در علوم رفتاری هم که هنوز ندیدم.بچه ها شما تونستید به این نتیجه برسید که چه طوری این منابع باید خوند ؟منظورم کلی خوانی یا خوندن با جزییات کامله؟

من که لای این کتابای آمار جدیدم باز نمیکنم ، همون نشر جامعه نگر رو میخونم ( شاید فقط یه نگاه به های لایتای دلاورم بندازم چون تو دانشگاه اونو خوندیم)

بروسلی

New member
بچه ها جدیدا می گن روانشناسی1 یا 2 اینا چه فرقی دارن و بالینی تو کدومشون هست؟؟؟

henri

New member
بچه ها امروز اومدم آمار بخونم بدجوری هنگیدم تورو خدا کمکم کنید

توی کتاب مدرسان برای عوامل موثر در ارتکاب خطای نوع 2 نوشته : اگر آلفا رو کم کنیم از 0.05 ب 0.01 ارزش بحرانی یا ناحیه رد فرض صفر زیاد میشه !!!
من نمیفهمم چرا ؟؟/ ب نظرم باید ناحیه ردم کم بشه نه ؟؟علما وقت اظهار نظره هااااااا

بروسلی

New member
برای اینکه می توان دوباره فرضیه ای دیگری طرحی تر کرد یعنی اگه 99درصد باقی بمونه دوباره میتوان چهارتا بهش اضافه کرد چون میتوان فرضیه ای پایینتر رد شده را دوباره با عاملی دیگر زنده کرد

henri

New member
برای اینکه می توان دوباره فرضیه ای دیگری طرحی تر کرد یعنی اگه 99درصد باقی بمونه دوباره میتوان چهارتا بهش اضافه کرد چون میتوان فرضیه ای پایینتر رد شده را دوباره با عاملی دیگر زنده کرد

خیلی پیچیده گفتی اصلا مغزم داغون شد رفت بازم مرسی از توجه ات

بروسلی

New member
خلاصه
چون بازم میتون فرضیه ای دیگر فرض کرد
یعنی در5 درصد کم هست که دوباره بتونیم فرضیه ای دیگه ای مطرح گنیم
اماتو1درصد بازم میتونیم مطرح کنیم

بروسلی

New member
برای من قدیمیتره. تو فصل آماراستنباطیه
متاسفانه نمیتونم عکس بذارم

مال منم اون صفحه استنباطی است اما تو ازمون t هست یعنی اصلا کلمه ای رد فرض صفر نبود

بی خیالش رو یک مطلب نمون برو جلو گاهی یک چیز مجهوا در صفحات بعد به اسونی توضیح داده میشه

آخرین ویرایش:

zahr@

New member
سلاااااام خسته نباشید خداقوت

سپیده جان هاووش جان و ماریای عزیز.. شما زبان را چطور مطالعه کردین؟ میشه قبل از عید لغات بخونیم و بعد از عید کتاب و متن و.... اخه یه کم مشکله با دامنه لغات ضعبف متن کار کرد.... من قسمت واژگان ازمون برام غووووولههههه مرررررسی

marzieh88

New member
سلام بچه ها ، خسته نباشید ،
من این هفته از خودم راضی بودم ??????
همگی موفق باشید??????

henri

New member
بچه ها امروز اومدم آمار بخونم بدجوری هنگیدم تورو خدا کمکم کنید

توی کتاب مدرسان برای عوامل موثر در ارتکاب خطای نوع 2 نوشته : اگر آلفا رو کم کنیم از 0.05 ب 0.01 ارزش بحرانی یا ناحیه رد فرض صفر زیاد میشه !!!
من نمیفهمم چرا ؟؟/ ب نظرم باید ناحیه ردم کم بشه نه ؟؟علما وقت اظهار نظره هااااااا

حسی ک من بعد از اینکه سوالی رو اینجا مطرح میکنم : فقط وقتمو تلف کردم حساااااااابی و خودمو ضایع کردم بدجووووووووور :33:

henri

New member
امسال کسی علوم نداده ؟؟ نمیخاین نظرتونو راجه ب کنکور بدید ؟!!!!!
من ک خب نخونده بودم و افتضاح بود برام
شما چیکار کردید ؟؟
البته میدونم جواب دادن ب پستا جدیدا کار سختی شده :sad:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا