مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bashaw

New member
بچه ها لطفا در مورد کاپلان کمک کنید من برا dsm5 فقط گنجی رو دارم این سادوک که میگه کدوم انتشاراته؟برا روان درمانی من جرالد کری دارم اون یکیم بخرم بنظرتون،؟

دوست عزیز من و خیلی از دوستایی که ازشون خبر دارم همون کاپلان بر اساس dsm4 رو میخونیم..( البته جلد دوم کاپلان گنجی رفته زیر چاپ ولی هنوز وارد بازار نشده)..
به داشتمون اکتفا کردیم و به قول بروسلی اون کتابی که داریم رو خوب میخونیم..ولی لزومی نداره کتاب اسیب گنجی رو بخونی!!!
نکته دوم روان درمانی فقط یه منبع داره جرالد کری... منبع اضافی نخوون.همون یک منبع رو چندبار بخون کافیه..
موفق باشی

foorough

New member
سلام
پیگیر مطالبی که میزارید هستم.انشالله که همتون موفق باشید
من برای سال 95 میخوام کنکور بدم. ازتون یه سوال داشتم: من لیسانسمو بهمن 94 میگیرم میتونم کنکور امسال ثبت نام کنم؟

بروسلی

New member
سلام
پیگیر مطالبی که میزارید هستم.انشالله که همتون موفق باشید
من برای سال 95 میخوام کنکور بدم. ازتون یه سوال داشتم: من لیسانسمو بهمن 94 میگیرم میتونم کنکور امسال ثبت نام کنم؟

نه فکر نکنم بازم بچه ها بگن

rawy

New member
بچه ها لطفا در مورد کاپلان کمک کنید من برا dsm5 فقط گنجی رو دارم این سادوک که میگه کدوم انتشاراته؟برا روان درمانی من جرالد کری دارم اون یکیم بخرم بنظرتون،؟

سلام دوست عزیز خوش اومدید به انجمن
تا به حال طی این چندسال انجمن رو اینطوری ندیده بودم که چندماه مونده به کنکور همچنان شرکت کننده ها هنوز درگیر این مسئله باشند که اصلا منبع چیه :smiliess (15):
شما مگه دفترچه رو از سایت سنجش ملاحظه نکردید؟ مگه لیست منابع رو ندارید؟ کجای منابع اسمی از دی اس ام 5 برده شده؟ کلا دوتا ناشر کتب درسی روانشناسی مطرح تو بازار هست یکی انتشارات رشد و یکی ارجمند, در مورد هر کتابی اگرررررر هم شک و شبهه ای باشه با یه تماس و سوال می شه برطرفش کرد, رقبا به دورهای دوم و سوم دارند فکر می کنند خواهش می کنم از همه ی جمع که به خودتون بیاد و از این درگیری با منابع بیرون بیایید
برای روان درمانی اون یکی رو هم بخرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کدوم یکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه یه منبع روان درمانی بیشتر داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :5:

rawy

New member
بابا هر کتابی داری بخون اما خوب بخون

آقای بروسلی ازتون خواهش می کنم قبل از اینکه برای ارسال پست توی انجمن اقدام کنید یه مقدار در مورد مطلبتون تعمق کنید, بعد از سوال عجیبی که مطرح کردید و پست طنزی که تو قسمت آزمون ارشد روانشناسی پست کردید این بار سوم هست که از کارتون تعجب می کنم!!!!!!!!!!!!!!
لطفا اگر وقت و اطلاعاتش رو دارید که دوستی رو راهنمایی کنید اینکار رو انجام بدید در غیر اینصورت مجبور به اینکار نیستید
بابا هر کتابی داری بخون یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟ شاید از یه منبع ده عنوان کتاب داشته باشند, همه رو بخونن؟؟؟؟ این چه جور راهنمایی کردنه؟
در رابطه با سوال ایشون هم توی مبحث آسیب شناسی هم توی مبحث روان درمانی کتابهای خیلی خوبی داریم ولی همشون مورد نظر وزارت بهداشت برای آزمون نیست, چه دلیلی داره منابع دیگه رو مطالعه کنند؟

rawy

New member
دوست عزیز من و خیلی از دوستایی که ازشون خبر دارم همون کاپلان بر اساس dsm4 رو میخونیم..( البته جلد دوم کاپلان گنجی رفته زیر چاپ ولی هنوز وارد بازار نشده)..
به داشتمون اکتفا کردیم و به قول بروسلی اون کتابی که داریم رو خوب میخونیم..ولی لزومی نداره کتاب اسیب گنجی رو بخونی!!!
نکته دوم روان درمانی فقط یه منبع داره جرالد کری... منبع اضافی نخوون.همون یک منبع رو چندبار بخون کافیه..
موفق باشی

مرسی bashaw که وقت گذاشتید

bashaw

New member
مرسی bashaw که وقت گذاشتید

خواهش میکنم ...
چی بهتر از کمک...
به قول خودت دیگه تایم پیدا کردن منبع نیست..همه دارن دور دوم سوم میزنن...
من حدس میزنم اونایی که تازه میان سوال میکنن ، بچه های وزارت علوم باشن که میخوان بعد علوم،بهداشت هم بخونن.
انشاا... که همه شادکام باشن...

بروسلی

New member
کتاب روانشناسی احساس و ادراک محمدکریم پناهی

بچه ها این کتاب رو از کجا میتونم دانلود کنم خیلی لازمش دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

saeeeeeede

New member
سلام ب دوستان عزیز....
من بعد مدتها اومدم ی سر ب انجمن بزنم و از حال بچه ها باخبر بشم...اما نه تنها دوستان قبلی حضور ندارن بلکه بحث های تاپیک هم کاملا منحرف شده.....
دوستان اینجا نه تاپیک بچه های کنکوری 93هست نه برا 95....تازه نه برا علوم بلکه کنکور بهداشت..... ازاون بدتر و فاجعه تر اینجا نه برا دانلود فیلمه نه سریال نه کتاب.... این چ وضعیه... قضیه منابع تموم شد و رفت...هرکی منابع رو میخاد بره سایت سنجش پزشکی و دان کنه... ما 3ماه دیگه کنکور داریم...
لطفا ب حرفهای مدیر گروه توجه کنین....راوی جان ممنون حرفای خوبی زدی...
این تاپیک برا بچه های کنکور94بهداشته ک 3ماه دیگه کنکور دارن....
امیدوارم دوستان قدیمی برگردن و تاپیک مث قبل شه....

zahr@

New member
سلام
بچه ها کسی کتاب دکتر شمسی پور مطالعه کرده بدونه چند درصد با کاپلان مشابه هست؟؟؟؟

zahr@

New member
یه سوال دیگه هم داشتم ببخشید میدونین شهرستان ها مثلا زاهدان یا کاشان پارسال تا چ رتبه ای گرفتن؟ راستش من فقط تونستم دو سه تا کارنامه ببینم

zahr@

New member
اسیب شناسی حمید شمسی پور با کاپلان مشایه هست . من از روی فهرست اینو میگم. مصاحبه اوتمر هم خیلی روان هست و خیلی از صفحاتش مثال هست فقط.... به نظر من اصلا جای نگرانی نیست

fada19990

New member
اسیب شناسی حمید شمسی پور با کاپلان مشایه هست . من از روی فهرست اینو میگم. مصاحبه اوتمر هم خیلی روان هست و خیلی از صفحاتش مثال هست فقط.... به نظر من اصلا جای نگرانی نیست

کتاب اتمر, ازمون هاى روانى ديگه مگه نه!شما که کتابو داري ميشه بگيد احتياج که بخريمش يا با خوندن کتاباي ديگه که ازمونا ى روانى رو توضيح دادن,تغاوت انچنانى نداره!

zahr@

New member
دوست عزیز مارنات و اوتمر دو کتاب متفاوت هستن و اگر میخواین درصد قابل توجهی بدست بیارین مسلما باید هر دو تارو تهیه کنید. اوتمر مصاحبه هست ولی مارنات شامل ازمون ها میشه . من که فکر نمیکنم برسم بخونم هر دو تاشو

henri

New member
کتاب روانشناسی احساس و ادراک محمدکریم پناهی

بچه ها این کتاب رو از کجا میتونم دانلود کنم خیلی لازمش دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

کمککمککمککمککمک

والا من اگه میدونستم میگفتم شرمنده احتمالا بقیه هم نمیدونن دوست عزیز :riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا