مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

بروسلی

New member
کارنامه سرکار خانم غزال توتون چی مقدم؛ رتبه ی 1 آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 93 (منبع :سایت روان آموز)

%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-1.png

اینشالله این کارنامه نصیب ماها هم بشه

crazy 4 u

New member
سلام دوستان خوبید؟؟

درمورد ثبت نام چند تاسوال

دوستان فقط اینترنتیه ثبت ناممون؟؟

در مورد دانشگاه بقیه الله چیزی میدونید؟؟ باید فرم بفرستیم؟؟

crazy 4 u

New member
راستی دوستان یه سوال دیگه هم داشتم

دوستان میتونیم دوتارشته شرکت کنیم هستا اون رشته دوم که میزنیم زمانش متفاوته یا چی ؟؟ من کلا گیج شدم

میتونید لطفا راهنماییم کنید..ممنون میشممم

MARAL68

New member
با تشکر از راهنمایی شما.یه سوال داشتم که فیزیولوژیک که منبع عوض شده.میشه مدرسان و جیمز کالات خوند یا نه؟

rawy

New member
با تشکر از راهنمایی شما.یه سوال داشتم که فیزیولوژیک که منبع عوض شده.میشه مدرسان و جیمز کالات خوند یا نه؟

منبع فیزیولوژیک عوض نشده, کالات سرجای خودش هست و کتاب نوروپسیکولوژی معظمی به اون اضافه شده
من کتاب مدرسان رو ندیدم, اما طبق توصیه هایی که تا به حال از افراد موفق دیدم و شنیدم همگی تاکید به مطالعه ی منبع اصلی دارند, و براساس بازخورد یکی از دوستان که کتاب معظمی رو مطالعه کردند کتاب سبک و شیرین و مکمل خوبی برای مطالب نگفته ی کالات هست

fada19990

New member
بچها کدومتون رفرنساى جديد امار رو تهيه کرده!به نظرتون سرفصل هاش نسبت به پارسال يا کلا سال هاى پيش متفاوته!ميگم به نظرتون امسال ازمونش نسبت به سالهاى پيش تغييرات عمده مىکنه !راستش من خيلي استرس دارم

fada19990

New member
بچه ها به نظرتون امار م د ر س ان واسه بهداشت بهتره یا مرور جامع؟

saharpsych

New member
سلام دوستان چه خبر؟
درسا خوب پیش میره؟
118 روز تا کنکور.
شمارش معکوس شروع شد ..............
4ماه زمان کمی نیس. خوب ازش. از لحظه به لحظش استفاده کنید.
شاد و پرانرژی باشید. :rose::thanks::rose:

saharpsych

New member
راستی دوستان دو تا فیلم براتون آپلود کردم که دیدنش خالی از لطف نیست. امیدوارم خوشتون بیاد و زنگ تفریحی باشه بین درس خوندنتون.:bunnyearsmiley:

saharpsych

New member
فیلم اول: انیمیشن اختلال شخصیت مرزی
[video]http://s5.picofile.com/file/8165517392/youtube_borderline_personality_disorder.mp4.html[/video]

آخرین ویرایش:

saharpsych

New member
فیلم دوم: بهشت و جهنم
[video]http://s5.picofile.com/file/8165518692/video_fc0bfbfc6d3736765539e499ced6e70ff219d7f9dcb1 8c729fd270ebc2b78bd4_V.mp4.html[/video]

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

بروسلی

New member
سلام

من خودم مدرسانشو دارم خوبه یعنی معرکه هست کم گوی گزیده گوی این هست

با توجه به ضریب پایین 100*100جواب میده

saaraa23

New member
بچه ها لطفا در مورد کاپلان کمک کنید من برا dsm5 فقط گنجی رو دارم این سادوک که میگه کدوم انتشاراته؟برا روان درمانی من جرالد کری دارم اون یکیم بخرم بنظرتون،؟

بروسلی

New member
بچه ها لطفا در مورد کاپلان کمک کنید من برا dsm5 فقط گنجی رو دارم این سادوک که میگه کدوم انتشاراته؟برا روان درمانی من جرالد کری دارم اون یکیم بخرم بنظرتون،؟

بابا هر کتابی داری بخون اما خوب بخون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا