مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

پالیز

New member
توجه توجه:ad54ad:
از دوستان کسی مایله که با هم شروع کنیم به درس خوندن؟:smilies-azardl (181 ی رقابت شیرین روزانه. که انرژی بدیم بهمدیگه.:tsimuzpzwoap1t9y3o7
اگه کسی هست اعلام کنه.
شرایطمم: بجز شنبه بقیه روزای هفته وقتم آزاده.
کاپلان، کری، فیست، هیلگارد، رشد، کالات، مارنات خلاصه کردم و بقیه درسا کتاب.(نخوندما فقط خلاصه کردم)
اگه از دوستان کسی شرایطش با شرایط من یکیه اعلام کنه تا شروع کنیم.:28:
منم تقریبا باشما شرایطم یکی ولی مارنات رو اصلا نخوندم(لطفا بگو چه جوری و از چه فصلایی خلاصه نوشتی)و اینکه نصف روز میتونم مفید بخونم

آخرین ویرایش:

marzieh88

New member
سلام سلام
حال و احوال دوستام؟
چه خبر؟
من 2 فصل بالینی و یه کوچولو کاپلان خوندم

mahmoodpsy

New member
دوستان عزیز منظور از روش تحقيق در علوم رفتاری دکتر دلاور همون روش تحقيق در روانشناسی و علوم تربیتی دکتر دلاور (نشر ویرایش،جلد آبی)هست؟

oksana

New member
توجه توجه:ad54ad:
از دوستان کسی مایله که با هم شروع کنیم به درس خوندن؟:smilies-azardl (181 ی رقابت شیرین روزانه. که انرژی بدیم بهمدیگه.:tsimuzpzwoap1t9y3o7
اگه کسی هست اعلام کنه.
شرایطمم: بجز شنبه بقیه روزای هفته وقتم آزاده.
کاپلان، کری، فیست، هیلگارد، رشد، کالات، مارنات خلاصه کردم و بقیه درسا کتاب.(نخوندما فقط خلاصه کردم)
اگه از دوستان کسی شرایطش با شرایط من یکیه اعلام کنه تا شروع کنیم.:28:

سلام دوست عزیز من چیزی تا به حال نخوندم و فکر می کنم اگه چند نفر باشن که با هم بخونیم خیلی خوبه پس منم از برنامه تون مطلع کنید

پالیز

New member
دوستان عزیز منظور از روش تحقيق در علوم رفتاری دکتر دلاور همون روش تحقيق در روانشناسی و علوم تربیتی دکتر دلاور (نشر ویرایش،جلد آبی)هست؟
من این ابیه رو دارم ولی فکر نمیکنم اون باشهچون عناوین با هم فرق میکنن

saber_bacteria

New member
ﺣﻖ ﺧﻮری ﻓﺎﺣﺶ از رﺷﺘﻪ ﻫﺎی ﭘﯿﺮاﭘﺰﺷﮑﯽ ﺑﻪ ﺑﻬﺎﻧﻪ ﻃﺮح در آزﻣﻮن ارﺷﺪ _94 ﻓﻘﻂ ﯾﮑﺒﺎر ﻗﺒﻞ ﻃﺮح
ﺣﻖ ﺧﻮری ﻓﺎﺣﺶ از رﺷﺘﻪ ﻫﺎی ﭘﯿﺮاﭘﺰﺷﮑﯽ ﺑﻪ ﺑﻬﺎﻧﻪ ﻃﺮح در آزﻣﻮن ارﺷﺪ _94 ﻓﻘﻂ ﯾﮑﺒﺎر ﻗﺒﻞ ﻃﺮح ﻣﯿﺘﻮاﻧﯿﺪ آزﻣﻮن دﻫﯿﺪ !
ﻃﺒﻖ اﻋﻼم ﻣﺮﮐﺰ ﺳﻨﺠﺶ ﭘﺰﺷﮑﯽ و اداره ﺗﺎﻣﯿﻦ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻧﯿﺮوی اﻧﺴﺎﻧﯽ ﻃﺮح
از ﺳﺎل 94 دﯾﮕﺮ داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن رﺷﺘﻪ ﻫﺎی ﭘﯿﺮاﭘﺰﺷﮑﯽ اﻋﻢ از ﻋﻠﻮم آزﻣﺎﯾﺸﮕﺎﻫﯽ ، ﭘﺮﺳﺘﺎری ، اﺗﺎق ﻋﻤﻞ ، ﻫﻮﺷﺒﺮی و دﯾﮕﺮ رﺷﺘﻪ ﻫﺎی ﻃﺮح دار ﻓﻘﻂ ﯾﮑﺒﺎر ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﻨﺪ ﻗﺒﻞ از ﻃﺮح در آزﻣﻮن ارﺷﺪ ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻨﺪ
اﯾﻦ در ﺣﺎﻟﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺳﺎزﻣﺎن ﻧﻈﺎم وﻇﯿﻔﻪ اﯾﻦ ﻓﺮﺻﺖ را ﺑﻪ داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن ﻣﯿﺪﻫﺪ ﮐﻪ ﯾﮑﺒﺎر ﺑﻪ ﻋﻨﻮان داﻧﺸﺠﻮی ﺗﺮم آﺧﺮ و ﯾﮑﺒﺎر ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻓﺎرغ اﻟﺘﺤﺼﯿﻞ در آزﻣﻮن ﻫﺎی ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ ﻣﻘﺎﻃﻊ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﮐﺸﻮری ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻨﺪ .
ذﮐﺮ اﯾﻦ ﻧﮑﺘﻪ ﻫﻢ ﻻزم اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ اﻓﺰاﯾﺶ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﻫﺎی ﭘﺬﯾﺮش رﺷﺘﻪ ﻫﺎی ﻣﺬﮐﻮر درﻣﻘﺎﻃﻊ ﮐﺎرداﻧﯽ و ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ داﻧﺸﮕﺎه ﻫﺎی دوﻟﺘﯽ و آزاد ﺳﺮاﺳﺮ ﮐﺸﻮر ﺑﻪ ﻃﻮر ﻗﻄﻊ ﻫﯿﭻ ﮐﻤﺒﻮدی از ﻧﻈﺮ ﺗﺎﻣﯿﻦ ﻧﯿﺮوی ﻃﺮح اﺣﺴﺎس ﻧﻤﯿﺸﻮد ﺑﻠﮑﻪ ﺑﺎ اﺷﺒﺎع روﺑﺮو
ﻫﺴﺘﯿﻢ .
ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻗﺎﻧﻮن ﺟﺪﯾﺪی ﮐﻪ ﮔﻮﯾﺎ اﯾﻦ دوﺳﺘﺎن در وزارت ﺑﻬﺪاﺷﺖ ﺑﯿﻦ ﺧﻮدﺷﻮن ﺗﺼﻮﯾﺐ ﮐﺮدﻧﺪ ﻓﻘﻂ ﯾﮑﺒﺎر ﻗﺒﻞ ﻃﺮح اﯾﻦ داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن ﻣﯿﺘﻮاﻧﻨﺪ در آزﻣﻮن ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻨﺪ
و اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع ﺑﺎﻋﺚ ﻧﺨﺒﻪ ﮐﺸﯽ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ ﭼﺮا ﮐﻪ ﺑﺴﯿﺎری از داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن اﯾﻦ رﺷﺘﻪ ﻫﺎ ﺑﺎ اﻧﮕﯿﺰه ﻫﺎی ﺑﺴﯿﺎر ﺑﺎﻻ ﺑﺮای اداﻣﻪ ﺗﺤﺼﯿﻞ وارد رﺷﺘﻪ ﻫﺎی ﻣﺬﮐﻮر ﺷﺪه اﻧﺪ
وﻟﯽ ﻋﻤﻼ ﺑﺎ ﯾﮏ ﺳﺪ ﺑﺰرگ ﺑﻪ ﻧﺎم ﻃﺮح ﻣﻮاﺟﻬﻪ ﺷﺪه اﻧﺪ .
ﺣﺎل ﺗﺼﻤﯿﻢ اﯾﻦ ﺑﺎ ﺧﻮد ﺷﻤﺎﺳﺖ داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن ﭘﯿﺮاﭘﺰﺷﮑﯽ ﮐﻪ اﺟﺎزه ﺑﺪﯾﺪ ﺣﻘﺘﺎن ﺧﻮرده ﺷﻮد ﯾﺎ ﻧﺸﻮد
ﺷﺎﯾﺪ ﺑﺎ ﯾﮏ اﻋﺘﺮاض دﺳﺘﻪ ﺟﻤﻌﯽ ﺑﺘﻮان ﮐﺎری ﮐﺮد
ﺗﻤﺎم ﺣﺮف ﻣﺎ اﯾﻦ اﺳﺖ : دوﺑﺎر آزﻣﻮن ﻗﺒﻞ ﻃﺮح ، ﯾﮑﺒﺎر ﺑﻪ ﻋﻨﻮان داﻧﺸﺠﻮی ﺗﺮم آﺧﺮ و ﯾﮑﺒﺎر ﯾﻪ ﻋﻨﻮان ﻓﺎرغ اﻟﺘﺤﺼﯿﻞ ،
آﯾﺎ اﯾﻦ ﺧﻮاﺳﺘﻪ ﻏﯿﺮ ﻣﻨﻄﻘﯽ اﺳﺖ ؟

لطفا با به اشتراک گذاری این لینک به ما کمک کنید ما نیازمند کمک شما هستیم.
اتحاد اتحاد و اجتماع پیراپزشکان کشور

http://olumpezeshki.ir/thread15597.html

saeeeeeede

New member
سلام بچه ها....
دفترچه کنکور اومده...
نسبت به پارسال تغییراتی کرده....
-- میتونیم در دورشته از دوزیر گروه شرکت کنیم.

-- بچه های کارشناسی مشاوره و راهنمایی هم میتونن کنکور روانشناسی بالینی رو امتحان بدن

-- دیگه لازم نیست مث پارسال مدارک و فرم از دانشگا بیاریم و بفرستیم براشون بلکه کلیه مدارک بعد از قبولی و همزمان با ثبت نام تحویل میدیم

-- و مهم تر اینکه کنکور جلوافتاده و در تاریخ 31 اردیبهشت برگزار میشه

shoeib2015

New member
سلام دوستان من یک برنامه مطالعه طراحی کردم میزارم شما هم ببینید و با هم از رو همون بخونیم و ایرا دات اون هم بهم بگید تا رفعش کنم. متشکرم راستی واقعا زمان مطالعه را هر سال پایین تر میارن اینا چیکار دارن میکنن متاسفانه حجمش زیاده آپلود نمیشه هر کی خواست ادرس میلش بده براش بفرستم

shoeib2015

New member
in ham faile word mored nazar

پیوست‌ها

• برنامه راهبردی (Recovered).doc
    83.5 کیلوبایت · بازدیدها: 50

shoeib2015

New member
سلام اره سنگین هست اما برنامه دروس با هم هموشانی داره و با توجه به این زمان کم مسلما باید فشرده باشه

دوستان اشکالات بهم بگید و دوستان گرامی که خلاصه نویسی منابع دارند لطفا به اشتراک بگذارند من در هفته آینده شروع میکنم به اشتراک گذاری

crazy 4 u

New member
سلام دوستان

شما نوروپسیکولوژیک معظمی زاده رو یخونید؟؟؟؟

اسیب شناسی شمسی پور رو بچه ها میگن تالیفش هنوز چاپ نشده ، شما اطلاعاتی در این زمینه دارید؟؟؟

ممنون

henri

New member
دوست عزیز برنامت خیلی فشرست
مارنات و هیلگاردم گذاشتی با آسیب گنجی ک اصلا منبع نیس
من ک در برنامه ریزیم بعد از علوم تصمیم دارم مارنات و هیلگارد رو فقط چندتا از فصلاشو بخونم یا خلاصه بخرم
ب نظرم الان باید ب ضرایب هم توجه کرد
مثلا 2 جاد مارنات با 1 جلد آتمر همچنان ضریب 1 داره یا حتی ضریب آمار با اینکه منابعش عوض شده مثل قبله
البته این نظر منه ها چون دیگه وقتی نیس میگم با توجه ب ضریبا خلاصه تر بخونم برا آمارم همون منابع پارسال رو میخونم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا