مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

marzieh88

New member
سلام به دوستای قدیمی و جدید
من همین الان قضیه ی اعلام منابع رو فهمیدم ، متاسفم که تو غم دیروزتون شریک نبودم:tonguesmiley:
یه نکته و یه سوال:
- مطمئنا سایر شرکت کننده های کنکور هم همین دیروز از منابع جدید مطلع شدن :bunnyearsmiley:
- رشته ی ما جز رشته های تامین نیروی انسانی محسوب میشه؟ یعنی ما باید طرح بگذرونیم؟

henri

New member
من همین الان قضیه ی اعلام منابع رو فهمیدم ، متاسفم که تو غم دیروزتون شریک نبودم:tonguesmiley:
یه نکته و یه سوال:
- مطمئنا سایر شرکت کننده های کنکور هم همین دیروز از منابع جدید مطلع شدن :bunnyearsmiley:
- رشته ی ما جز رشته های تامین نیروی انسانی محسوب میشه؟ یعنی ما باید طرح بگذرونیم؟

وای نگو اگه اینجوری باشه ک فقط کسایی میتونن بدن ک فقط ی ساله فارغ التحصیل شدن

bashaw

New member
بچه ها به نظرتون ممکنه منظورشون از خلاصه روانپزشکی سادوک، دستنامه روانپزشکی سادوک باشه که یک جلده(خلاصه ی همون 3 جلد خودمونه)???

bashaw

New member
یه نکته و یه سوال:

نه دوس خوبم ،این قضیه ارتباطی با ما نداره...
و ما هرچندبار که بخوایم میتونیم در ازمون شرکت کنیم.موفق باشی

henri

New member
بچه ها به نظرتون ممکنه منظورشون از خلاصه روانپزشکی سادوک، دستنامه روانپزشکی سادوک باشه که یک جلده(خلاصه ی همون 3 جلد خودمونه)???

راستش منم ب همین دستنامه شک کردم چون نگفته جلد چنده

saharpsych

New member
توجه توجه:ad54ad:
از دوستان کسی مایله که با هم شروع کنیم به درس خوندن؟:smilies-azardl (181 ی رقابت شیرین روزانه. که انرژی بدیم بهمدیگه.:tsimuzpzwoap1t9y3o7
اگه کسی هست اعلام کنه.
شرایطمم: بجز شنبه بقیه روزای هفته وقتم آزاده.
کاپلان، کری، فیست، هیلگارد، رشد، کالات، مارنات خلاصه کردم و بقیه درسا کتاب.(نخوندما فقط خلاصه کردم)
اگه از دوستان کسی شرایطش با شرایط من یکیه اعلام کنه تا شروع کنیم.:28:

marzieh88

New member
سلام .
اول ممنون بابت جوابی که به سوالم دادی
در مورده خلاصه منم اول شک کردم ولی بعید میدونم چون اون کتاب به دستنامه معروفه ، ولی اگه باشه که :thumbsupsmileyanim:

bashaw

New member
سلام .
اول ممنون بابت جوابی که به سوالم دادی
در مورده خلاصه منم اول شک کردم ولی بعید میدونم چون اون کتاب به دستنامه معروفه ، ولی اگه باشه که :thumbsupsmileyanim:

خواهش میکنم....
اره اون به دستنامه معروفه کاش مشخص میکردن..من که همون رو خوندم و ادامه میدم..:motat:

پرند62

New member
سلام دوستان اوضاع درسیتون چطوره؟؟؟
سعیده...سپیده...باشوچطورید؟؟؟
بی معرفتا:sdasdasd:

henri

New member
حالا ک منابع آمار عوض شده شما از چ کتاب تستی استفاده میکنی ؟؟ دیگه مرور جامع بکارمون نمیاد ؟؟؟

fada19990

New member
توجه توجه:ad54ad:
از دوستان کسی مایله که با هم شروع کنیم به درس خوندن؟:smilies-azardl (181 ی رقابت شیرین روزانه. که انرژی بدیم بهمدیگه.:tsimuzpzwoap1t9y3o7
اگه کسی هست اعلام کنه.
شرایطمم: بجز شنبه بقیه روزای هفته وقتم آزاده.
کاپلان، کری، فیست، هیلگارد، رشد، کالات، مارنات خلاصه کردم و بقیه درسا کتاب.(نخوندما فقط خلاصه کردم)
اگه از دوستان کسی شرایطش با شرایط من یکیه اعلام کنه تا شروع کنیم.:28:
سلام دوووووستم, من پايه ام,

saharpsych

New member
سلام سحر جان ، خوش اومدی .
در مورد کتاب تست:
1-مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترا وزارت بهداشت-انتشارات خانه فرهنگ
2-مرور جامع آمار زیستی-نشر جامعه نگر(این کتاب خلاصه درسم داره ، همین انتشارات یه کتاب دیگه هم داره که فقط سوالای آمار سالای گذشتس)
3-کتاب2727آزمون دستنامه ی روان پزشکی بالینی کاپلان و سادوک-نشر ارجمند(این فقط واسه درس آسیبه)
4-مجموعه سوالای 4گزینه ای روان شناسی رشد-نشر ارسباران(اینم طبق لورا برکه و طبیعتا فقط واسه درس رشد)
موفق باشی:riz304:
ممنون عزیزم

crazy 4 u

New member
سلام به همه روانشناسا ی گل

من فعلا تو شوک امتحانام دی:)

بچه ها تونستید کتابا رو تهیه کنید؟؟ شمسی پور تالیفش بر اساس دی اس ام 5 هستش؟؟؟؟

اتمر و اتمر تو ولایت ما جلد دومش بود!!! و معظمی هم که نبود...

به نظرتون من اینا رو از کجا بگیرم؟؟
ممنون میشم کمکم کنید...

crazy 4 u

New member
راستی دوستان من یه سوال داشتم، شما آسیبو دارین میخونید؟؟؟ من واقعا گیج شدم غیر شمسی پور اسیب کدوم کتابو باید بخونیم؟؟؟؟ واقعا گیج شدم:13:

henri

New member
سلام به همه روانشناسا ی گل

من فعلا تو شوک امتحانام دی:)

بچه ها تونستید کتابا رو تهیه کنید؟؟ شمسی پور تالیفش بر اساس دی اس ام 5 هستش؟؟؟؟

اتمر و اتمر تو ولایت ما جلد دومش بود!!! و معظمی هم که نبود...

به نظرتون من اینا رو از کجا بگیرم؟؟
ممنون میشم کمکم کنید...

سلاااااام
نه شمسی پور رو من سرچ کردم تو سایت ارجمند بود براساس dsm4 بود . هویت اون یکی منبع آسیب هم هنوز برام ناشناختس !!!!

fada19990

New member
عااااایااااا واقعااااااا هیچکس نظری راجع ب این سوال نداااشت ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!:(50):

من که همون مرور جامع رو استفاده مىکنم.اونچه واسه امار و زبان مهمه تست زدن اون به مقدار زياده مهم نىست از چه کتابى!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا