مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

henri

New member
جدا از آسیب شمسی پور توی 2جا سادوک رو گذاشتن یا همون کاپلان خودمون اما نگفتن جلد چند و چ فصلایی شما هر 3 جلد رو کامل میخونید یا خوندید عایااااااا!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنونم از همه دوستان عزیز:rose:

saharpsych

New member
اینکه اعلام کردن *محدودیت این آزمون به این منابع نیست * روال هر سالشونه؟

saharpsych

New member
جدا از آسیب شمسی پور توی 2جا سادوک رو گذاشتن یا همون کاپلان خودمون اما نگفتن جلد چند و چ فصلایی شما هر 3 جلد رو کامل میخونید یا خوندید عایااااااا!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنونم از همه دوستان عزیز:rose:

بنظرم کاپلان همون فصلای 10تا 28 و فصل 36 کفایت میکنه

omid1369

New member
با اون معرفی منبعشون, کلا عنوان کتاب رو هم درست ننوشتند اقلا , ناشر رو ندادید, اقلا اسمش رو بگید خب :smiliess (2)::smiliess (2)::smiliess (2):

منابعشون خودش دوتا سواله
هرکی بفهمه منظورشون چیه ده درصدو گرفته

omid1369

New member
رو جلد کاپلان نوشته نویسندگان
بنجامین سادوک و ویرجینیا سادوک

پس منظورشون همین کتاب کاپلان خودمونه:thumbsupsmileyanim:

Untitled.jpg

fada19990

New member
منم مثل شما وقتى منابع رو ديدم کلى شوکه شدم,ولى با مشاور ک ى ه ا ن که تماس گرفتم گفت همون منابع پارسال درو بخون,بغد اگه فرصت کردى چندتا رفرنس جديد رو بخون (ولى تاکيد کرد که خيلي مهم نيستن)!در مورد آتمر گفتش که کتاب خيلى روان و راحتيه مثل کالات(مترجم کتاب استادشون بود),ولى نکته زياد داره و اينکه وقتمو بزارم واسه منابع ديگه بهتره.درمورد کتاب اسيب شناسى معظمى هم گفتش که همون کاپلان رو بخونى کافيه,چون مطالب همه ى کتاباى اسيب يکى هستش!

sepideeee

New member
منم با راوی کاملا موافقم .. درسایی مثل امار و زبان زیاد به منابع کاری نداره سوال دادنشون.. البته روش تحقیق هم اگه کتابای معرفی شده رو بخونین که خیلی خوبه که اون هم خوندنیه و اگه بیشتر سوالا از روش تحقیق بیاد خیلی به نفعتون میشه :21:. ..

saeeeeeede

New member
سلام بچه ها.....
من فعلا هنگ کردم...
کتاب آسیب شناسی دکتر شمسی پور براساس dsm4 هست و مصاحبه تشخیصی آتمر و آتمر هم همچنین.
اونوقت زدن کاپلان آخرین ویراست!!!!!!

من کتاب مقدمات نوروسایکولوژی دکتر معظمی رو خوندم... واقعا کتاب سنگینیه. کارکرد و ساختمان وخلاصه تمام قسمتهای مغز رو بررسی کرده.ی کتاب آسیب هست البته از نوع پزشکی.

henri

New member
من دیشب ک سرچ کردم برا کتاب رگرسیون همونی ک شما عکسش را گذاشته بودید رو پیدا کردم اما الان ی کتاب دیگه هم دیدم اما فک کنم همون ک خودتون گفتید باشه چون اینو زده موجود نیس

321c4f8e7118479cbfc35e4b4a03e71b.jpg

henri

New member
اینم توضیحات کتاب بالا:

ین محصول در حال حاضر موجود نمی باشد.

مولف : فرد ان. كرلینجر ، الازارجی. پدهازور
ترجمه : حسن سرابی
ویراسته : عباس
تاریخ اولین چاپ : 1366
چاپ آخر : چاپ اول-1366
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 448
شابک : 964-01-0279-2
توضیحات : این كتاب به معرفی روشهای تحلیلی جدید آمار، خصوصاٌ در رشته‌های مختلف علوم رفتاری و اجتماعی اختصاص دارد. مبانی نظری و تحلیلی رگرسیون چندمتغیری، تحلیل واریانس از راه رگرسیون چندمتغیری، كنترل آماری، تحلیل كوواریانس، و پیش‌بینی و تبیین ازجمله مباحث مورد بحث در این كتاب است. از این كتاب می‌توان برای تدریس آمار پیشرفته در رشته‌های گوناگون علوم رفتاری و علوم اجتماعی استفاده كرد. این كتاب در ششمین دوره انتخاب كتاب (سال 1367) به عنوان كتاب سال انتخاب ش

henri

New member
این محصول در حال حاضر موجود نمی باشد.
ناشر : مركز نشر دانشگاهی
تعداد صفحه : 260
شابک : 964-01-0295
توضیحات :

739b950d87d842bb87a2cd86eff7ed77.jpg

- - - Updated - - -

ب نظرتون کدومه ؟ امیدوارم اینا نباشن

پالیز

New member
منم مثل شما وقتى منابع رو ديدم کلى شوکه شدم,ولى با مشاور ک ى ه ا ن که تماس گرفتم گفت همون منابع پارسال درو بخون,بغد اگه فرصت کردى چندتا رفرنس جديد رو بخون (ولى تاکيد کرد که خيلي مهم نيستن)!در مورد آتمر گفتش که کتاب خيلى روان و راحتيه مثل کالات(مترجم کتاب استادشون بود),ولى نکته زياد داره و اينکه وقتمو بزارم واسه منابع ديگه بهتره.درمورد کتاب اسيب شناسى معظمى هم گفتش که همون کاپلان رو بخونى کافيه,چون مطالب همه ى کتاباى اسيب يکى هستش!
منظورتون کاپلان جدیده دیگه؟اخه من کاپلال 2007ترجمه رضایی رو دارم

saharpsych

New member
این محصول در حال حاضر موجود نمی باشد.
ناشر : مركز نشر دانشگاهی
تعداد صفحه : 260
شابک : 964-01-0295
توضیحات :

مشاهده فایل‌پیوست 7369

saharpsych

New member
دوستان بنظرم منابع ارزش استرس و حرص خوردن نداره؛ بیاید شروع کنیم چیزایی ک داریمو بخونیم بعد ببینیم از اینایی ک خوندیم کدومش اونارو پوشش میده؛ فک میکنم کاپلان اسیب شمسی پورو تقریبا یکی باشه و امارم ک اصولش بلد باشیم کفایت میکنه؛مهم اینه ک امارو تقویت کنیم؛

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا