مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

javadoo

New member
سلام.بنده از فروشگاه علوم پزشکی سفارش دادم.البته از خود سایت نشر جامعه نگر هم با تخفیف میشه سفارش داد.موفق باشید.

پالیز

New member
شک نکن که ارزشش رو داره ... من از اینی که الان به دست اوردم خیلی راضی ام .. از تلاش و وقت و سختی هایی که تو اون چند ماه تحمل کردم اصلا ناراحت نیستم ...
مطمئن باش اگه تلاش کنی هیچوقت پشیمون نمیشی :smilies-azardl (113

i love you sepide jooooon
:thanks:

- - - Updated - - -

شک نکن که ارزشش رو داره ... من از اینی که الان به دست اوردم خیلی راضی ام .. از تلاش و وقت و سختی هایی که تو اون چند ماه تحمل کردم اصلا ناراحت نیستم ...
مطمئن باش اگه تلاش کنی هیچوقت پشیمون نمیشی :smilies-azardl (113

i love you sepide jooooon
:thanks:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

javadoo

New member
کنکور بهداشت از نگاه من:

روانشناسی عمومی و رشد: این دو تا فقط تن گنده کردن مثل مثنوی هفتاد من می مونه هر چی می خونی هنوزم هست.جا هم نمی خوره.همش برا 15 سوال.خدایش از دستش این شکلی شدم:14:

فیزیولوژی:این یکی خوراکمه.جمع جور دوست داشتنی.خوش تست

روانشناسی بالینی.این که دیگه اسمش باهاشه. من که کم نمیارم ناسلامتی قراره این کاره شیم.توصیه من به دوستان اینه که اونا هم دو دستی بچسبند.:riz277:

آمار و روش تحقیق.این جا پاشنه آشیل و چشم اسفندیار کنکوره.خوب بزنی جستی.من که بعد کلی تدبر و تعمق به اینجا رسیدم که تنها راه تست زدن و تست دیدنه

آسیب شناسی روانی.هی کاپلان دیگه امسالم که آپدید شد،شد قوز بالا قوز. نمی دونم سرانجاممون باهاش چی شه.خدا کنه که عوض نشه بمونه برامون.البته من کلکشو همون تابستونی کندم و خلاصه شم کردم حرف خانم مدیر درسته یه بار تمومش کنی بعد دیگه راحته هر وقت خواستی میشه دورش زد.

شخصیت.کتاب خوب و شیرینی مثل قصه فقط کمتر باید توش جزئی و ریز شد که غرقت میکنه همون رئوس نظریه ها و کلیت بدونی کفایت میکنه.

نظریه های رواندرمانی.اینو که دیگه کری گل کاشته فصل یکی مونده به آخرم که خوب خلاصه کرده.که به من برای فهم خیلی کمک کرد.

ارزیابی روانشناختی.:13:

و زبان که دوستان دانا هستن به سرائر نهان آن و حاجت به زیاده گویی من نداره

و در آخر بنده هنوز پشت کنکوریم اما دوستان من رمز کنکور مروره هر کی بیشتر مرور کنه و از پا نشینه مارتونو برده.

به امید موفقیت همگیمون.
من جوادووو

saeeeeeede

New member
سلام.بنده از فروشگاه علوم پزشکی سفارش دادم.البته از خود سایت نشر جامعه نگر هم با تخفیف میشه سفارش داد.موفق باشید.

سایت علوم پزشکی و سایت نشر جامعه نگر دوتاشون نوشتن موجود نیست و نمیشه سفارش داد. ...
درسنامه تموم شده ولی مجموعه سوالاتش هست. ..
شما مجموعه سوالات رو گرفتی یا درسنامه رو؟ ؟؟

saeeeeeede

New member
بچه ها اگه کسی کتابی برا آمار میشناسه ممنون میشم ب من معرفی کنه...
من خیلی محتاج ب ی کتاب خوبم.... :wacsmiley:

rawy

New member
بچه ها اگه کسی کتابی برا آمار میشناسه ممنون میشم ب من معرفی کنه...
من خیلی محتاج ب ی کتاب خوبم.... :wacsmiley:

فکر کنم این کتاب رو از اینجا بتونی سفارش بدی سعیده جان
اگه مشکلی پیش اومد و نشد, باهاشون تماس بگیر تلفنی صحبت کن, کتاب موجوده, اون هم سایت خود ناشرش هست (جامعه نگر)

javadoo

New member
سایت علوم پزشکی و سایت نشر جامعه نگر دوتاشون نوشتن موجود نیست و نمیشه سفارش داد. ...
درسنامه تموم شده ولی مجموعه سوالاتش هست. ..
شما مجموعه سوالات رو گرفتی یا درسنامه رو؟ ؟؟

سلام من اینو گرفتمmd_b5bbc_moror-jame-amar-zisti-copy-.gif

که دوستان گفتن کتاب خوبی هست.مگه غیر از اینه؟

فکر کنم منظور شما این کتابه که آره موجود نیست زدهlg_25a95_rrrrrrrrrrrr.gif

saeeeeeede

New member

javadoo

New member
آره منظورم همین کتاب سبزه ک موجود نیست....
شما مرور جامع رو گرفتی راضی هستی؟؟؟

پستی سفارش دادم هنوز به دستم نرسیده.بذار از دوستان بپرسیم.

دوستان لطف می کنند نظرشون و درباره این کناب بگن؟
md_b5bbc_moror-jame-amar-zisti-copy-.gif

مچکرم

mina6228

New member
با سلام به دوستان :
1 . میخاستم بدونم اگر شاغل باشیم و روزانه وزارت علوم قبول شیم . آیا برامون مشکلی پیش میاد یا نمیتونیم بریم ؟
2 . میخاستم بدونم اگر طرحمون اختیاری باشه و نرفته باشیم . آیا موقع ثبت نام دانشگاه آزاد برامون مشکلی پیش میاد یا نه ؟ خدای ناکرده پول اضافه ای که نباید بدیم ؟ به راحتی ازمون ثبت نام میکنند ؟
3 . میخاستم بدونم اگر طرح نرفته باشیم و روزانه قبول شیم وزارت علوم برامون مشکل پیش میاد ؟
4. از دوستان کسی ، درباره انتقالی استخدامی چیزی میدونه ؟ میشه براحتی انتقالی گرفت ؟ آیا همون اول که استخدام شدیم ، میتونیم ؟
ممنون:bunnyearsmiley:

پالیز

New member
پستی سفارش دادم هنوز به دستم نرسیده.بذار از دوستان بپرسیم.

دوستان لطف می کنند نظرشون و درباره این کناب بگن؟
مشاهده فایل‌پیوست 7127

مچکرم

کتاب خوبیه ولی فکر میکنم باید تا حدودی به مباحث اشنا باشی تا بتونی ازش استفاده کنی خودم مباحثی که توش ضعیفم رو نمیتونم تنها به این کتاب اکتفا کنم و اختیاج به یه مرجع پیدا میکنم

crazy 4 u

New member
سلام دوستای خوبم

من از کتاب درسنامه جامع یعنی کتاب دوم استفاده میکنم ، کتاب اولی فقط تسته ولی دومی درسنامه هم داره...

موفق باشید:riz304:

rawy

New member
سلام دوستای خوبم

من از کتاب درسنامه جامع یعنی کتاب دوم استفاده میکنم ، کتاب اولی فقط تسته ولی دومی درسنامه هم داره...

موفق باشید:riz304:

من کتاب اول رو دارم, باهاش کار نکردم که نظر شخصی بدم, اما اون هم اول درسه بعد تست, و برای تست ها هم پاسخ تشریحی داره, کتاب سبز رنگ رو هم دیدم, اون هم به همین ترتیب درس بود بعد تست, منتها پاسخ های تشریحی کتاب دکتر یوسفی و اهری به نظر مفصل تر میومد, ضمن اینکه کتاب سبز رنگ چاپ تموم هست.

PSyChoO

New member
من عامده ام واه واه:-D
یکم زود عامده ام ولی باز میام نگران نباشید:)))
عرضم ب حضور گرامیتون ک ما فعلا ارشدو بوسیدیم گذاشتیم تو طاقچه ولی همچنان ناامیدانه بفکرشیم . زحمت میکشیم :دی
بچه ها غرض از مزاحمت:-D من الان دارم ازمونارو کار میکنم کلید نمره گذاری کتل و Mmpi2 رو میخام ک مشالا هرچی نتو کتابارو زیرو کردم نجستم . کسی هست مرا یاری دهد عایا؟:)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا