مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

narges1120

New member
دوستای عزیز لطفا یه سر "به سوالات و پیشنهادات در مورد تاپیک مطالعه گروهی زبان روانشناسی" بزنید و نظرتون رو بگید تا زودتر به یه جمع بندی برسیم وزبان رو شروع کنیم،ممنون از همه:riz304:

آخرین ویرایش:

fada19990

New member
:smilies-azardl (181بچه ها همینطورکه دیشب قول دادم 2ساعت بد ازافطارمطالعه کردم .یه ساعت هم زبان خوندم.

fada19990

New member
بچه ها من واقعا گیج شدم مگه برای کنکور92 منابع تغییرنکرده؟پس :33:چرا ازمون های ازمایشی سنا برای کنکور93همون منابع قبلی رو زده

taranom92

New member
سلام دوستان من فصل9روش تحقیق رو خوندم
منم نمیدونم جریان چیه اگر بخوان ازمنابع قبلی سوال بدن من ازمون شرکت نمیکنم

parand

Well-known member
سلااااااااااااام به همگی.
بچه ها شما چرا هر کدوم هر موقع دلتون خواست میاید گزارش میدید؟؟؟؟
به نظرم یه ساعتی رو مشخص کنید همه همون ساعت بیان گزارش بدن چون اینجوری که تا به حال فهمیدم همتون هر روز به نت دسترسی دارید.
اسم تایپیک هست مطالعه گروهی............
به هر نکته یا مشکلی برخوردید از هم بپرسید ................................
راستی این تایپیک هم نکات مهم نوشته شده الان که احتمالا همتون دور اول کتابارو میخونید ولی از دور دوم نکات مهمی که روزانه بهش بر میخورید تو این تایپیک بزارید که یک منبع غنی باشه برای ماههای اخر خودتون و هم کسانی که انشاا.... سال های اینده کنکور شرکت می کنند............

البته می تونید چون فاصله ی زیادی تا کنکور هست برای هر درس یه تایپیک جدا باز کنید و نکات رو با ذکر منبع بزارید...........

[url]http://olumpezeshki.ir/forum/thread6366.html
[/URL]

موفق باشید..........

پ.ن: منم میخوااام بیام گزارش بدم چون ماه رمضون هست برام مشکل درس خوندن......الان خوندنم کیفیت لازمو نداره.......
ولی به زودی زود بهتون ملحق میشم.................

م منتظر

New member
عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز
امشب نشستم و حدود 20 صفحه جهت راهنمایی دوستانی که قصد شرکت در کنکور 93 وزارت علوم را دارند تایپ کردم ولی گویا کسی اینجا رفت و آمدی نمی کند و شور و شوقی در دوستان دیده نمی شود...
در صورت تمایل دوستان و دیده شدن چنین شور و شوقی، این مطلب را در اینجا قرار خواهم داد...
شب خوبی داشته باشید
حق نگهدار
آقا مصطفی سلام.
داداش به خدا شور و شوق هست. اما از بس که با اطلاعات پراکنده روبرو شدیم مخمون هنگ کرده فقط:wacsmiley:
من یکی که گوشه گیر شدم.

fada19990

New member
بچه هاجونم من موقع درس خوندن به چندتا مشکل برخوردم لطفا هرکس میتونه کمکم کنه:ص 53کتاب شخصیت نوشته شده:....پارانویاهمیشه با احساس های همجنس گرایانه ی سرکوب شده نسبت به ازار دهنده مشخص میشود.....:33:. میشه یکی برام توضیح بده یعنی چی؟
در کاپلان ص 52 نوشته شده:... مشخصا احتمال منسوبان بیماران اسکیزوفرنی فرم ......:wacsmiley:

fada19990

New member
بچه ها جونم چند روزی میشه که ازهیچ کسی خبری نیست.چرا؟:33:.درسته به خاطر ماه رمضون نسبت به گذشته کم می درسم ولی سعی مکنم روزی 4ساعت روبخونم.:smilies-azardl (181.راستی به یه دوست خوب احتیاج دارم که یکم راهنماییم کنه:tsimuzpzwoap1t9y3o7.(ترجیحا ازدوستای پیش کسوت باشه).لطفا برام پیام بفرستید.

fada19990

New member
طبق معمول همیشه امروز یه ساعت زبان و5/1کاپلان خوندم.بعد فیلم دودکش هم5/1روان درمانی میخونم:smilies-azardl (181

taranom92

New member
سلام دوستان من سه ساعت زبان خوندم قول میدم فرداپربارتربیام

taranom92

New member
سلام دوستای خوبم همونطورکه قول دادم امروزبیشترخوندم دوساعت آمارخوندم سه ساعت روش تحقیق یک ساعت زبان
دوستان بیایدیه برنامه بریزیم ساعت مشخص بیایم برای گزارش ساعت ده شب خوبه؟بعدمیتونیم یه اختلال بخونیم مث اسکیزوفرن بعدبیایم اینجاخوب درموردش بحث کنیمومثال بزنیم تامطلب خوب جابیوفته البته این کارروبعدازماه رمضان انجام بدیم که همگی باشن
یه پیشنهادبرای کسایی که روزه میگیرن بیایدشبادرس بخونیم وروزابخوابیم که بشه خوب درس بخونیم
نظرتون چیه؟

taranom92

New member
سلام دوستای خوبم همونطورکه قول دادم امروزبیشترخوندم دوساعت آمارخوندم سه ساعت روش تحقیق یک ساعت زبان
دوستان بیایدیه برنامه بریزیم ساعت مشخص بیایم برای گزارش ساعت ده شب خوبه؟بعدمیتونیم یه اختلال بخونیم مث اسکیزوفرن بعدبیایم اینجاخوب درموردش بحث کنیمومثال بزنیم تامطلب خوب جابیوفته البته این کارروبعدازماه رمضان انجام بدیم که همگی باشن
یه پیشنهادبرای کسایی که روزه میگیرن بیایدشبادرس بخونیم وروزابخوابیم که بشه خوب درس بخونیم
نظرتون چیه؟

malihe.r

New member
سلام دوستای عزیزم
نمازوروزه هاتون قبول
منم انشالا ازامروز بهتون ملحق میشم
آفرین که انقدر زودشروع کردید،مطمآن باشید که حتما به خواستتون میرسید ودرکنارهم روزای خوبی رو توی این انجمن خواهیم داشت
راستی مرسی ازهمه دوستان که تجربه هاشونواینجا نوشتن
من که خیلی استفاده کردم
تو این شبای قدر،بهترینارو برای هم بخوایم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا