مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

yazdan

New member
سلام دوستان گلم من درس 1و 2 زبان رضازاده و مهارت اول لزگی و فصل اختلالات شخصیت کاپلان رو خوندم. این گزارش بنده به عنوان اولین نفر...........

نرگس خانوم امیدوارم فصول رو به ترتیب بخونید و یدفه نرفته باشید سروقت اون فصل از کاپلان

yazdan

New member
دوستان بعنوان سخن آخره خودم در این تاپیک ی چیزی بگم امیدوار بشید
من از تیر سال گذشته شروع کردم به خوندن اما با وقفه های ناخواسته و اجتناب ناپذیر
چون من دوترمم مونده بود.نیمسال اول24 واحد داشتم و نیمسال دوم 20 واحد.اینارو میگم که بدونید سرم چقدر شلوغ بود
بهرحال در مجموع میشد گفت که روزی 4ساعت خوندم
امسال میانین 43 درصد زدم و فکرکنم رتبم زیر100 بشه.که نسبت به مطالعم عالیه.بعبارتی کار سختی نیست.فقط برنامه ریزی میخواد و پشتکار.یکی از اشتباهات من این بود که نیمسال دوم کمکاری کردم.آهسته و پیوسته بخونید
خدا بهتون همت بده و موفق باشید.ماروهم دعا کنید.امیدوارم درمقاطع بعدی و در حوزه کاری به دیدار تک تک شما مشرف بشم.

آخرین ویرایش:

rawy

New member
اهممممممممممم
اهمممممممممممممممممممممممممممممم
برای اینکه همه ی توجه ها به خطابه ی حاج خانوماقای منتظر جلب بشه یه صلوات غرررا ختم بفرمایید و یه دست کف مرتب مرحمت بفرمایید:smiliess (12):
خداوند اموات همه رو ختم به خیر کنه.
دوستان در خلوت خود نشسته بودیم که راویان اخبار و طوطیان شیرین شکر شیرین گفتار خبر آوردند که منتظرا زچه چنین در خواندن لغات تافل پای در گل مانده ای؟ گفتم راویا( راویه خودمونو نمیگما! این یکی دیگس)

:25r30wi: آقا یا خانوم منتظر خدا نکشششششششت :25r30wi:
خیلییییییییییی بدجنسی میای تبلیغ می کنی اونم نصفه کاره؟ ما رو می ذاری تو خماری؟ :smiliess (7):

م منتظر

New member
روای جان سلام:smiliess (10):، گفتم بقیه ش رو سما عزیز روایت کنی. نیست که راوی هستی:smiliess (3):
حق با شماست راوی جان. اما اجازه بدید تا از صحت و سماق یه شیوه مطلع نشدم به دوستان حقیقی اندر مجاز خودم چیزی نگم. اگه غلط از کار در بیاد و مفید نباشه که خود شماها کله ی مجازیم رو میکنید. اما قول میدم اگه نتیجه بخش بود بیام یواشکی در گوش تکتک شما بگم. اصن کاری ندارم اون راوی اصلیه چی گفت. به حرف راوی خودمون گوش میکنم. (هر چی گشتم تو این شکلکا یه گوش پیدا نمیشه ما بدیم واسه این راویه خوکشله که دیگه از ما گله نکنه! نیست راوی جون دیدمت گوش خودمو میدم بهت:smiliess (12):)
عید مبارک بچه های رواندوست:thanks:

م منتظر

New member
دوستان بعنوان سخن آخره خودم در این تاپیک ی چیزی بگم امیدوار بشید
من از تیر سال گذشته شروع کردم به خوندن اما با وقفه های ناخواسته و اجتناب ناپذیر
چون من دوترمم مونده بود.نیمسال اول24 واحد داشتم و نیمسال دوم 20 واحد.اینارو میگم که بدونید سرم چقدر شلوغ بود
بهرحال در مجموع میشد گفت که روزی 4ساعت خوندم
امسال میانین 43 درصد زدم و فکرکنم رتبم زیر100 بشه.که نسبت به مطالعم عالیه.بعبارتی کار سختی نیست.فقط برنامه ریزی میخواد و پشتکار.یکی از اشتباهات من این بود که نیمسال دوم کمکاری کردم.آهسته و پیوسته بخونید
خدا بهتون همت بده و موفق باشید.ماروهم دعا کنید.امیدوارم درمقاطع بعدی و در حوزه کاری به دیدار تک تک شما مشرف بشم.
باریک یزدان:4d564ad6:
خوشمان آمد:a2d3:
به یزدان که ما گر که وقت داشتیم
اگر ما مطالعه سخت داشتیم:smilies-azardl (181
اگر روز مشغول خواندن بدیم
کجا رتبه بالای صد داشتیم
به یزدان قسم
(یزدان شما رو نگفتما!!! یزدان اصلی رو گفتم:smiliess (4):

م منتظر

New member
راوی جان این هنوز جایی تبلیغ نشده. شخصی که راهنماییم کرده از دوستان و نزدیکان منه. لیندالیل رو یکی از دوستان قراره آخره هفته برام برسونه. اگه نرسوند زحمتت خواهم داد. روای جان آره گزینشی هست. برای مثال اسنشال ورد تافل که سه جلسه ست رو هم میتونی روز اول رو دمو بیای اگه دیدی مفیده ثبت نام کنی و اگرم دیدی به کارت نیومد ادامه ندی دیگه.راوی جون روحم درد میکنه امروز، کاش میشد یکی بیاد به بالین من یه نگاهی به روحم بکنه:smilies:

rawy

New member
راوی جان این هنوز جایی تبلیغ نشده. شخصی که راهنماییم کرده از دوستان و نزدیکان منه. لیندالیل رو یکی از دوستان قراره آخره هفته برام برسونه. اگه نرسوند زحمتت خواهم داد. روای جان آره گزینشی هست. برای مثال اسنشال ورد تافل که سه جلسه ست رو هم میتونی روز اول رو دمو بیای اگه دیدی مفیده ثبت نام کنی و اگرم دیدی به کارت نیومد ادامه ندی دیگه.راوی جون روحم درد میکنه امروز، کاش میشد یکی بیاد به بالین من یه نگاهی به روحم بکنه:smilies:

آخییییییی نازی :sadsmiley:
من خیلی تخصص ندارم ولی ببینم روحتو چی کارش کردی؟
آدم منتظر باشه همینطوری می شه دیگه :sad:
دوستان معذرت می خوام که پست اسپم گذاشتم
منتها برای همدلی نیاز بود
آقا یا خانوم منتظر یه تاپیک دل درمانی باید بگشاییم یا اینکه تشریف بیارید تو زنگ تفریح

آخرین ویرایش:

ROZ Mary

New member
ســـــلام به همگی دوووووووستان عزیز:riz304:
منم میخوام امسال برای کنکور ارشد وزارت علوم روانشناسی بالینی بخونم ولی با لیسانس حسابداری
خوشحال میشم از کمک ها و تجربه هاتون استفاده کنم
راستی تازه واردم
:dadad4:

ROZ Mary

New member
سوالام رو میپرسم :riz304:
خوشحال میشم کمکم کنید
راستش در مورد اینکه چطور بخونم منابع رو یخورده گیجم ؟؟؟ به نظر شما تابستون همه منابع رو بخونم و تموم کنم باز از مهر برنامه ریزی جدید داشته باشم ؟
تست زدن چطور ؟ از کی باید شروع کنم ؟؟
لطفا کتابهای تست خوب رو معرفی کنید بهم
از دوستان کسی اینجا هست که م و س س ه رفته باشه ...نظرتون چیه ؟؟ آزمون ها و کتاب هاش مفید هست؟

من چیــــــــــــــــــــــــــــــکاااااااااااااار کنم ؟؟:smilies-azardl (181

narges1120

New member
سلام به همه دوستان...
منم میخوام کنکور ارشد شرکت کنم و تصمیم دارم از بسته های آموزشی هم استفاده کنم ولی نمیدونم برای رشته ی ما کدومش بهتره؟!! پارسه،ماهان،سنجش تکمیلی یا اکسین؟؟؟ :33:
خوشحال میشم دوستانی که اطلاعاتی تو این زمینه دارن کمکم کنن :rose:

farhad5874

New member
سوالام رو میپرسم :riz304:
خوشحال میشم کمکم کنید
راستش در مورد اینکه چطور بخونم منابع رو یخورده گیجم ؟؟؟ به نظر شما تابستون همه منابع رو بخونم و تموم کنم باز از مهر برنامه ریزی جدید داشته باشم ؟
تست زدن چطور ؟ از کی باید شروع کنم ؟؟
لطفا کتابهای تست خوب رو معرفی کنید بهم
از دوستان کسی اینجا هست که م و س س ه رفته باشه ...نظرتون چیه ؟؟ آزمون ها و کتاب هاش مفید هست؟

من چیــــــــــــــــــــــــــــــکاااااااااااااار کنم ؟؟:smilies-azardl (181

سلام. خوش اومدید. منم شرایطم مثل شماس. بنظرم اگه یکبار کل مطالب رو بخونید تا نسبت بهشون ی دید کلی پیدا کنید و بعد از این مرحله عمقی بخونید بهتره. در کل بنظرم برای ما که لیسانس غیر مرتبط بودیم همین از سطح به عمق رسیدن بهتر هست تا یکنواخت عمیق خوندن
با فقط از این نظر که دید بهتون میده هاش برای روبرو شدن با مباحث موافقم
کتابهای تست پردازش رو پیشنهاد میکنم. برای منابع اصلی هم بسته سنجش تکمیلی
منتظر پیشرفت خوبتون هستم. گزارش بدید روالتون رو

farhad5874

New member
سلام به همه دوستان...
منم میخوام کنکور ارشد شرکت کنم و تصمیم دارم از بسته های آموزشی هم استفاده کنم ولی نمیدونم برای رشته ی ما کدومش بهتره؟!! پارسه،ماهان،سنجش تکمیلی یا اکسین؟؟؟ :33:
خوشحال میشم دوستانی که اطلاعاتی تو این زمینه دارن کمکم کنن :rose:

سلام. بنظر من بسته های سنجش تکمیلی برای رشتمون بهتر از بقیه هستند. موفق باشید :rose:

taranom92

New member
سلام دوستان من هم میخوام امسال بهداشت شرکت کنم ازشنبه8تیرشروع میکنم به خوندن و میام گزارش میدم

آخرین ویرایش:

fada19990

New member
سلام بچه هایه چندوقتی بود نتونستم بهتون سربزنم.سرم حسابی شلوغ بود. راستی برای تقویت زبان ارشدتون سری به سایت quizlet.com بزنید.:smiliess (10):

آخرین ویرایش:

masoumeh90

New member
امروز دو ساعت هیلگارد
یک و نیم ساعت فیزیولوژی
یک و نیم ساعت مشاوره
:4d564ad6:

masoumeh90

New member
هیشکی اینجا فعال نیس چرا؟!
سال پیش بچه ها خیلی فعال بودن من گاهی سر میزدم
شانس مایه؟!:smiliess (12):

ainazhz

New member
چقدر تاپیک بچه ها 93 بی حاللللللللهههههه
bc3.gif

یه سر به تاپیک 92 بزنین یاد بگیرین..
2mo5pow.gif

درس بخونین. بیاین اینجا فعالیت کنین . انگیزه بدین به همدیگه . یالا..
fingersmiley.gif

narges1120

New member
سلام دوستاي من، يه سوال...
كسي ميدونه ظرفيت گرايش عمومي وباليني تو دانشگاه چقدره؟ البته تو تهران!

fada19990

New member
چرا اینجا کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad_majidonline:حوصلم سر رفت خو:65d6a5d6s:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا